Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Könnyen felvihető púder.

k.csilla

2013. október 27.

Árához képest meglepően jó,simán veri a nála 3X drágább púdereket.Általában mindentől kifényesedik a bőröm 2-3 óra után,de ez simán kibírt 8 órát még melegben is.Könnyen szétoszlatható,fedése 4-es,alapozó fölé vagy önmagában is jó.Az én érzékeny bőröm jól tolerálta,pedig szinte mindentől kipirosodik.Pattanásokat nem okozott.Egyenlőre ez az egyik kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

whyteangel

2013. április 5.

Csodát nem vártam azért a 300 Ft-ért, amit kiadtam érte, de meglepett, hogy mennyire jó. Sikerült jó színt kiválasztanom, ami megy a bőrömhöz, és szeretem is.
Sajnos kicsit sokkolt most a sok sárga cseppecske az összetevőknél, de ettől függetlenül bevált, nem okozott irritációt, pedig érzékeny a bőröm.
Én csak a szemem alá használom, nagyon ritkán teszek fel alapozót, ha mégis, akkor azt ezzel szoktam fixálni, és eddig helytállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.