Egyéb

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2020. június 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

• életet és fényt ad a természetes hajnak
  • megújítja az elhalványult színezett hajat és így hosszantartó színt kapunk
  • mélységet és gazdagságot ad a színnek azonnal színezés után
  • csodálatos árnyalat a szőkített hajnak
  • megelőzi a nemkívánatos sárga árnyalatokat, zöld tónusokat stb.
  • újrapigmentálja a túlhidrogénezett hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nerukise

2023. október 14.

Sokszor festem a hajam extrém színre, már sok márkát kipróbáltam, de ennek a tartóssága volt az egyik legjobb (előszőkített hajra festettem Pine Green árnyalatot). Szépen kopott le, majdnem 2 hónapig bírta a hajamon és heti 2x mosom a hajam, Tresemme Keratinos shamponnal. Egyelőre 5 csillagra pontozom. Ha majd újabb színnel kísérletezek ettől a márkától, újra írok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 14.

Kagylodina

2023. szeptember 6.

Violet színt választottam szőkitett hajamra és konkrétan kék lett a hajam. Több mint 4 hete szineztem be, de a mai napig nem tudtam tőle teljesen megszabadulni. Már ott tartok ,hogy minden nap hajat mosok csak ,hogy tűnjön már el. ( valakinek van tippje ,hogy szedhetném ki a hajamból hálás lennék,próbáltam már pár praktikát...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 6.

akirarn

2023. február 21.

vermillion redet használom vörös hajam felfrissítésére, eddig bejött. második mosásnál már szinte semmit nem engedett a színéből nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 21.

lucyelle

2022. október 20.

Update: Ez mind tartott az első hajmosásig (úgy, hogy hamvasító samponnal mostam hajat). Sajnos lepontozom.

Az Ice Mauve árnyalatott vettem a platina szőkére szívott hajamra hamvasító gyanánt. Először aggódtam, hogy nem lesz belőle semmi, mert nem lett lila a fejemen, inkább ilyen világosabb szürkés. Több mint egy órán keresztül rajta hagytam a biztonság kedvéért. Pontosan olyan lett, mint amilyet szerettem volna, nagyon szépen hamvasította a hajam és nem lett benne egy lilás folt sem.

Hátránya, hogy ha valaki a tubuson szereplő lilás-szürkés színt szeretné elérni, nem vagyok biztos benne, hogy sikerülne, ha az én szinte fehér hajammal "csak" ennyit csinált. Nem tudom, másféle hajon hogyan teljesítene. Tőlem megkapja az 5 csillagot, mert mindkét kimenetelt számításba vettem és egyiket sem bántam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

Kittoo17

2022. június 17.

Imádom ezt a hajszínezőt! Az elmúlt években több színt is kipróbáltam, így bátran merem ajánlani bárkinek. Ár-érték arányban is kiváló.
A hajam szőkites után alfaparf 11.11 árnyalattal szoktam festeni, így egy nagyon világos alapra kerül fel a szín.
A 'Fire' árnyalat kissé eltért a várttól, nálam inkább egy erős magenta árnyalatot hozott ki. Szépen, egyenletesen kopott, nagyon egyszerű volt tőle megszabadulni.
A 'Vermillion red' abszolút kedvencem, bármikor szívesen térek vissza hozzá. Egy gyönyörű, tartós, igazi piros szín.
A 'Magenta' is hozta a tőle elvárható színt, itt inkább a személyes tetszés miatt nem alakult ki egy hosszabb távú kapcsolat közöttünk.
A 'Pinkissimo' a legszebb Barbie rózsaszín, ami ember hajára kerülhet és foltmentes, egyenletes, lassú kopású színt adott.
Talán az 'Orange' és a 'Coral red' volt az a két szín, amivel nem igazán voltam elégedett. Míg az orange egy nagyon intenzív, de gyorsan kopó színt adott, addig a coral egy kissé 'seszínű', fakó árnyalat volt.
A kékes-lilas árnyalatok közül a 'Hot purple' is egy csoda szín, szép, lassú kopással.
Ugyanez elmondható a 'Capri blue', 'Sky blue', 'Blue jade' árnyalatokról, azonban ezektől fél évbe, és sok elvesztett hajba telt megszabadulni. Csak azért nem veszít a csillagokból emiatt, mert erre számítottam is és amég a hajamba volt, szép árnyalta volt, és nagyon sokára vált zöldessé.

Szóval, összességében, nálam 5*-ot érdemel a crazy color.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

Szóval, összességében, nálam 5*-ot érdemel a crazy color.

Litta

2022. május 19.

Ahogy látom, eléggé megosztóak a vélemények ezzel a festékkel kapcsolatban, de úgy voltam vele, hogy nem túl drága, így egy próbálkozást megér. Cyclamen és Pinkissimo színeket kevertem, amivel a már alapból vöröses-lilás hajam színét frissítettem fel, szóval nem natúr alapra ment. A festés után elégedett is voltam vele, igaz vörösesebb volt, mint amilyet akartam, de szép élénk színe volt. Ami tartott az első mosásig. Hiába használok szulfátmentes sampont és langyos vizet mégis már egy mosás után is drasztikusan kopott a színe, a 3. alkalomra pedig szinte teljesen eltűnt a hajamból. Nem tartott ki sokkal tovább, mint az ugyancsak borzalmas Alfaparf Revolution (bár legalább csak feleannyiba került) vagy a Marion tasakos színező sampon (amiél viszont jóval drágább). Szóval ez a festék számomra felejtős a továbbiakban. Csak azért kap 2 csillagot, mert legalább a festés utáni napokban szép volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

noricza

2022. január 7.

Barátnőm kitalálta a hidrogén szőke hajamban milyen jól mutatna egy pink csík. Még szerencse, hogy csak alulra vállaltam be, így csak összefogva látszódott. Azt mondta egy mosás és annyi. Egy hónapig virított az a gyönyörűség a hajamban és utána ilyen puding rózsaszínben még 1 hónapig. Épp álláskeresésben voltam, mondanom sem kell annyira nem örültem neki... Ettől függetlenül szép intenzív színe volt, tartós volt, magamnak nem venném meg mert már azért öreg vagyok bohócnak. Az ő barna hajában egy tincset leszívattunk úgy tettük rá, nála azért tovább tartott az intenzivitás, bár az én hajamon az is csoda, hogy annyi ideig megmaradt. Ettől függetlenül szerintem egy jo kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

Macskaszajko

2022. január 7.

Előszőkítés nélküli szőkésbarna (kb 5-ös színmélységű) hajamon próbáltam a Pine Green, majd később a Peacock Blue színeket. Mindkettő tökéletesen befogta, kicsit sötétebbek voltak mint a mintán látható szín (bár amikor a fény direktben ráesett a hajamra pontosan olyan volt mindkét szín mint a mintán :D). Rövid, oldalt felnyírt ám rengeteg hajam van, erre fél tubus kellett hogy befedje. Fodrászellátóból 1200 Ft-ért vettem, így gyakorlatilag 600 forintból megvolt 1 festés. Nehéz megmondani meddig tart a szín, mert folyamatosan és lassan kopik. Bizonyos fényviszonyokkal 2 hónap után is látszik még a szín, de azt mondanám hogy 1 hónapig egyértelműen zöldes volt a hajam. Illetve arra érdemes figyelni, hogy a festés utáni első hajmosásig nagyon fog. Mindenen ott marad a szín, legyen az párnahuzat, világos póló vagy homlok... Bár bőrről könnyen lemosható, én törölközővel a fejem alatt alszok az első mosásig. :D

Eddig a két színből 1-1 tubust használtam, de biztosan veszek majd még mert nagyon elégedett vagyok az eredménnyel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

belle

2021. július 10.

Semmit sem ér. A piros pár mosásig jó volt aztán foltokban kimoshatatlan/szőkíthetetlen lett. A magenta nem látszik. A lila kék inkább hajon, de rendesen be sem fogja azt is foltosan. Sajnálom, hogy adtam neki több esélyt. Szőkített hajon próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 10.

nyunyi0209

2021. május 8.

Csak azert kap ket csillagot, mert legalabb nem lett vallalhatatlan a hajam.
Regen a fodraszomnal lattam, hogy ezt is hasznalja (bar ram mindig egy masik marka szinezojet rakta) gondoltam ha van nala , biztos jo.
Tevedtem...1600 ftert vettem, pinkissimo arnyalatban. Egy platina szoken biztos vagyok benne, hogy csodalatos szint ad, maskepp viszont...
A hajam vilagos rezes szoke volt, korabban par eve hasznaltam a live pink szinezot (dm, 1800ft) akkor az sotetebb szoke nehol sotet rezes alapra kerult es csodalatos pink lett, sot foltos se lett. Ellenben ez, foltos is, olyan mintha mar reg ki lenne kopva , es ertetlenul allok elotte, hisz vilagosabb szinre kentem mint anno a drogeriasat.
Osszessegeben, van ennel jobb ebben az arkategoriaban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Csak azert kap ket csillagot, mert legalabb nem lett vallalhatatlan a hajam.
Osszessegeben, van ennel jobb ebben az arkategoriaban.

Hidratálók: PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Methylparaben i I ta I par 0 0