Egyéb

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2020. június 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

• életet és fényt ad a természetes hajnak
  • megújítja az elhalványult színezett hajat és így hosszantartó színt kapunk
  • mélységet és gazdagságot ad a színnek azonnal színezés után
  • csodálatos árnyalat a szőkített hajnak
  • megelőzi a nemkívánatos sárga árnyalatokat, zöld tónusokat stb.
  • újrapigmentálja a túlhidrogénezett hajat.

Gabriella04

2021. január 19.

Ez a semmire nem jó kategória. Egyszerűen be sem fogja a hajat. 3x próbálkoztam vele. Rózsaszín-kék és lila is volt, de semmit sem csinált a leszívott hajamon. (Bes movie color - magenta, habár nem kifejezetten rózsaszín, de az vált be eddig csak).
Nagyon nehéz jó és tartós hajszínezőt találni, ami nem 1 mosás után köt ki a lefolyóban. Lila színben még nem találtam meg az igazit és ha igazi élénk majdhogynem neon rózsaszín irányba szeretném színezni a hajam, arra sem találtam még meg az igazit! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 19.

abicicaaa

2020. december 6.

Rose Goldot vettem én is. Éppen elég lett a hajamra az egy tubus. Egy alig észrevehető rózsaszínes pici árnyalatot kapott a hajam, de tényleg nulla volt az egész. Kb. egy órát hagytam rajta. 9-es színmélységű szőkített hajam van.
Próbálkozzatok mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

Próbálkozzatok mással.

hpetra2020

2020. december 3.

10-es színmélységű szőke a hajam 3 éve, majd újítani akartam picit, ezért esett a választásom ennek a termékcsaládnak a rose gold árnyalatára.
Már lassan egy éve szeretném kipróbálni ezt, a fodrászkellékesbe jókat mondtak róla, és a fodrászom is csak dicsérte, ezért megvettem, és befestettem itthon vele.
A végeredmény pont ugyanolyan lett mint a festés előtt.

Egy rózsaszín árnyalat se látszik benne. Semmi. Felhívtam a céget aki forgalmazza, majd a telefonon keresztül megállapította a hölgy hogy nem elég szőke a hajam. Nem tudom hogy sikerült ezt neki, de biztos. Majd kijelentette, hogy a sötétebb hajat is befogja, azonban nem annyira.Az én szőke hajamat egyáltalán nem fogta be, nemhogy egy kicsit. Sajnálom hogy nem olvastam előbb az itteni véleményeket, valószínűleg akkor meg se veszem. Elvileg a sötétebb színek jobbak, de én többet nem fogok vele kísérletezni, nem ér ennyit, és találtam egy jobb színezőt. (Igaz ennél minden jobb)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

A végeredmény pont ugyanolyan lett mint a festés előtt.

Odil

2020. november 3.

9-10-es mélységre szőkített hajon az Icy Mauve, ami egy 8-as mélységű ezüstös lila lenne, elfelejtett bármit csinálni.
Még hamvasabb sem lett a hajam. De tényleg nettó semmi. :D Végigment már a hajszínem a színkereken, sokszor ázsiai boltok no name színező habjaival játszottam, ennek ellenére ez az első ilyen élményem. Huh, remélem, az utolsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

CalaenaSardothien

2020. szeptember 7.

Saphire (blue) színt választottam JANUÁRBAN, hogy szökített hajamba kék csíkokat tudjak varázsolni.
Ez tényleg maga a varázslat, halványan még most, SZEPTEMBERBEN is látszik benne a zöldes árnyalat. Lassan szoktam meg, de majd kijön, mivel csak pár melír, nem zavar annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Lagoongirl

2019. szeptember 21.

Szerintem inkább azoknak való akik kisérleteznének 1-1 színnel ,vagy amúgyis gyakran akarnak hajszínt váltani.
Bár nem a valaha volt legjobb hajszinesző, de ár érték arányban nagyon jó. Néhány éve próbáltam jópár színt , kb hetente-max kéthetente váltottam és arra tökéletesen megfelelt.Rövid hajon használtam, így még az esetleges javításra is elég volt 1 tubussal.

blue jade: Elég szép,egyenletes türkizkék lett,nem kopott túl feltűnően.
bubblegum blue: hááát...nem vált be.(szinte fehérre szőkítettem előtte a hajam)szinte semmit nem sötétített rajta,viszont hamvasszürke lett zöld beütéssel és néhány kékes folttal.Szerencsére egy gyógynövényes sampon hamar kiszedte.
Candy floss: extravilágos babarózsaszín lett.
pine green:pont olyan színe lett mint a színmintán, gyönyörű sötétzöld.
hot purple: Lilához nem sok köze volt eleinte ,viszont nagyon szerettem.Pár napig enyhén lilás farmerkék volt,viszont 1-2 mosás után levendülaszínűre fakult elég egyenletesen.
peacock blue:Világoskék lett, élénk, egyenletes és imádtam
emerald green: Világosabb és kicsit élénkebb lett mint vártam. Ez nem is zavart volna ,viszont ennél az volt a "zseniális" amikor sárgásra kopott..foltokban.

Plusz színtől függetlenül előfordult hogy hamar foltosodott,ezt viszont könnyen meg lehetett oldani a szín felfrissítésével.(bár a foltosodásnak valószínű köze volt a rengeteg hajlakkhoz amit használtam.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

blue jade: Elég szép,egyenletes türkizkék lett,nem kopott túl feltűnően.
Candy floss: extravilágos babarózsaszín lett.
pine green:pont olyan színe lett mint a színmintán, gyönyörű sötétzöld.
peacock blue:Világoskék lett, élénk, egyenletes és imádtam

Mirabylia

2019. július 3.

Ez egy gyengébb fizikai színező, de egyes árnyalatai kifejezetten jól megmaradnak. Azért nem színeket írok, mert a kékek általában a legtartósabbak, de valamelyik könnyebben kijön. Míg egyes narancs vagy rózsaszín árnyalatok tovább tartanak. Ez engem is meglepett.
Ár/érték arányban egy jó kis termék, bár nem való mindenkinek.
Mivel nem túl erősen pigmentáltak alapvetően, én úgy tapasztaltam, hogy hajmosás után semmilyen balzsamot vagy akármilyen kencét nem érdemes felvinni a hajra, mert befolyásolja az eredményt. Hosszabb, főleg szőkített hajnál ez macerás lehet.
Szuper kis színátmeneteket lehet vele alkotni. Nekem az egyik kedvencem a rozé-korall-pink volt. A szőke hajszíntól a pinkig. Nem is vártam ennyire jó eredményt,mert erőteljesen kevertem balzsammal kísérletezésként. (Gondolom az előtte történt szőkítés miatt lett olyan jó a végeredmény.)
Sajnos nem túl tartós, de fokozatosan halványul.
Ha valaki nem veszi figyelembe a saját hajpigmentjét, vagy a hajában korábbról megmaradt pigmenteket, akkor fura eredmények tudnak születni bármelyik színezővel/festékkel. (Attól, hogy nem látod, még ott vannak azok a pigmentek.)

Fizikai színezőt szőkített hajról szőkítős lemosással (szőkítőpor és meleg víz keveréke, nem elég erős,hogy kiszívja a hajat, de lemossa a színt) vagy színtelen hajfesték 3%-os keverékével lehet leszedni (mixton színtelen, nem tartalmaz pigmentet). Mindkettőt próbáltam, bevált.
Ha a hajad zöld, akkor lilát rákenve lehet kék felé egyensúlyozni!
Javaslom mindenkinek, hogy tanulmányozza a színelméletet, színkört és színkeverést, mert nagyon sokat segít elérni a kívánt színt (akár megteremteni akarod, akár eltüntetni). :)
A hajszínezőre hajfesték rákenése nem fogja eltüntetni a színezőt, mindegy mennyire erős vagy sötét keverékkel próbálkozol!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Ár/érték arányban egy jó kis termék, bár nem való mindenkinek.
Sajnos nem túl tartós, de fokozatosan halványul.

Ha a hajad zöld, akkor lilát rákenve lehet kék felé egyensúlyozni!

gvivcso92

2019. június 5.

Nekem a szín nagyon jól megfogta, de csak egy mosásig tartott igazán intenzíven...
Fehér szőke hajam van, és a pinkissimot festettem rá :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Fehér szőke hajam van, és a pinkissimot festettem rá :)

LizLiz

2019. május 5.

Kék melír helyett fenyőzöldet kaptam, hamvasra szőkített tincseken. Viszont azóta sem lehet eltűntetni a hajamból. A világos barna hajfesték alatt is simán látszódott a zöld. Soha, de soha többet, le is tettem a kék melírról, a második csillagot a tartósságra kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

SEmr

2019. március 31.

Graphite és Slate árnyalatokat próbáltam szőkített hajra. A célom egy hamvas, de nem lilás haj lett volna (szóval semmi feltűnő árnyalat). Minimálisan szürkés lett mindkettőtől, talán inkább csak enyhén platinás, ami pár nap után kezdett is visszasárgulni. Igazából egy hamvasítósampon is kb. ennyit tud.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Hidratálók: PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).