Egyéb

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2020. június 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

• életet és fényt ad a természetes hajnak
  • megújítja az elhalványult színezett hajat és így hosszantartó színt kapunk
  • mélységet és gazdagságot ad a színnek azonnal színezés után
  • csodálatos árnyalat a szőkített hajnak
  • megelőzi a nemkívánatos sárga árnyalatokat, zöld tónusokat stb.
  • újrapigmentálja a túlhidrogénezett hajat.

Litta

2022. május 19.

Ahogy látom, eléggé megosztóak a vélemények ezzel a festékkel kapcsolatban, de úgy voltam vele, hogy nem túl drága, így egy próbálkozást megér. Cyclamen és Pinkissimo színeket kevertem, amivel a már alapból vöröses-lilás hajam színét frissítettem fel, szóval nem natúr alapra ment. A festés után elégedett is voltam vele, igaz vörösesebb volt, mint amilyet akartam, de szép élénk színe volt. Ami tartott az első mosásig. Hiába használok szulfátmentes sampont és langyos vizet mégis már egy mosás után is drasztikusan kopott a színe, a 3. alkalomra pedig szinte teljesen eltűnt a hajamból. Nem tartott ki sokkal tovább, mint az ugyancsak borzalmas Alfaparf Revolution (bár legalább csak feleannyiba került) vagy a Marion tasakos színező sampon (amiél viszont jóval drágább). Szóval ez a festék számomra felejtős a továbbiakban. Csak azért kap 2 csillagot, mert legalább a festés utáni napokban szép volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

noricza

2022. január 7.

Barátnőm kitalálta a hidrogén szőke hajamban milyen jól mutatna egy pink csík. Még szerencse, hogy csak alulra vállaltam be, így csak összefogva látszódott. Azt mondta egy mosás és annyi. Egy hónapig virított az a gyönyörűség a hajamban és utána ilyen puding rózsaszínben még 1 hónapig. Épp álláskeresésben voltam, mondanom sem kell annyira nem örültem neki... Ettől függetlenül szép intenzív színe volt, tartós volt, magamnak nem venném meg mert már azért öreg vagyok bohócnak. Az ő barna hajában egy tincset leszívattunk úgy tettük rá, nála azért tovább tartott az intenzivitás, bár az én hajamon az is csoda, hogy annyi ideig megmaradt. Ettől függetlenül szerintem egy jo kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

Macskaszajko

2022. január 7.

Előszőkítés nélküli szőkésbarna (kb 5-ös színmélységű) hajamon próbáltam a Pine Green, majd később a Peacock Blue színeket. Mindkettő tökéletesen befogta, kicsit sötétebbek voltak mint a mintán látható szín (bár amikor a fény direktben ráesett a hajamra pontosan olyan volt mindkét szín mint a mintán :D). Rövid, oldalt felnyírt ám rengeteg hajam van, erre fél tubus kellett hogy befedje. Fodrászellátóból 1200 Ft-ért vettem, így gyakorlatilag 600 forintból megvolt 1 festés. Nehéz megmondani meddig tart a szín, mert folyamatosan és lassan kopik. Bizonyos fényviszonyokkal 2 hónap után is látszik még a szín, de azt mondanám hogy 1 hónapig egyértelműen zöldes volt a hajam. Illetve arra érdemes figyelni, hogy a festés utáni első hajmosásig nagyon fog. Mindenen ott marad a szín, legyen az párnahuzat, világos póló vagy homlok... Bár bőrről könnyen lemosható, én törölközővel a fejem alatt alszok az első mosásig. :D

Eddig a két színből 1-1 tubust használtam, de biztosan veszek majd még mert nagyon elégedett vagyok az eredménnyel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

belle

2021. július 10.

Semmit sem ér. A piros pár mosásig jó volt aztán foltokban kimoshatatlan/szőkíthetetlen lett. A magenta nem látszik. A lila kék inkább hajon, de rendesen be sem fogja azt is foltosan. Sajnálom, hogy adtam neki több esélyt. Szőkített hajon próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 10.

nyunyi0209

2021. május 8.

Csak azert kap ket csillagot, mert legalabb nem lett vallalhatatlan a hajam.
Regen a fodraszomnal lattam, hogy ezt is hasznalja (bar ram mindig egy masik marka szinezojet rakta) gondoltam ha van nala , biztos jo.
Tevedtem...1600 ftert vettem, pinkissimo arnyalatban. Egy platina szoken biztos vagyok benne, hogy csodalatos szint ad, maskepp viszont...
A hajam vilagos rezes szoke volt, korabban par eve hasznaltam a live pink szinezot (dm, 1800ft) akkor az sotetebb szoke nehol sotet rezes alapra kerult es csodalatos pink lett, sot foltos se lett. Ellenben ez, foltos is, olyan mintha mar reg ki lenne kopva , es ertetlenul allok elotte, hisz vilagosabb szinre kentem mint anno a drogeriasat.
Osszessegeben, van ennel jobb ebben az arkategoriaban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Csak azert kap ket csillagot, mert legalabb nem lett vallalhatatlan a hajam.
Osszessegeben, van ennel jobb ebben az arkategoriaban.

timzs

2021. április 10.

Festett vörös hajba szerettem volna kis életet vinni a vermillion red színnel, sikerült is. Nagyon folyékony, úgyhogy picit úszott benne a fürdőszoba, mert valahogy mindenhová odakerült. A hajamon határozottan látszott az eredmény, nagyon szép, fényes, élénkebb vörös lett. Viszont valahogy belejutott a kesztyűbe és másfél napig pirosas volt a kezem. Szóval picit nehéz bánni vele, de szerintem megér egy próbát az eredmény miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Gabriella04

2021. január 19.

Ez a semmire nem jó kategória. Egyszerűen be sem fogja a hajat. 3x próbálkoztam vele. Rózsaszín-kék és lila is volt, de semmit sem csinált a leszívott hajamon. (Bes movie color - magenta, habár nem kifejezetten rózsaszín, de az vált be eddig csak).
Nagyon nehéz jó és tartós hajszínezőt találni, ami nem 1 mosás után köt ki a lefolyóban. Lila színben még nem találtam meg az igazit és ha igazi élénk majdhogynem neon rózsaszín irányba szeretném színezni a hajam, arra sem találtam még meg az igazit! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 19.

abicicaaa

2020. december 6.

Rose Goldot vettem én is. Éppen elég lett a hajamra az egy tubus. Egy alig észrevehető rózsaszínes pici árnyalatot kapott a hajam, de tényleg nulla volt az egész. Kb. egy órát hagytam rajta. 9-es színmélységű szőkített hajam van.
Próbálkozzatok mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

Próbálkozzatok mással.

hpetra2020

2020. december 3.

10-es színmélységű szőke a hajam 3 éve, majd újítani akartam picit, ezért esett a választásom ennek a termékcsaládnak a rose gold árnyalatára.
Már lassan egy éve szeretném kipróbálni ezt, a fodrászkellékesbe jókat mondtak róla, és a fodrászom is csak dicsérte, ezért megvettem, és befestettem itthon vele.
A végeredmény pont ugyanolyan lett mint a festés előtt.

Egy rózsaszín árnyalat se látszik benne. Semmi. Felhívtam a céget aki forgalmazza, majd a telefonon keresztül megállapította a hölgy hogy nem elég szőke a hajam. Nem tudom hogy sikerült ezt neki, de biztos. Majd kijelentette, hogy a sötétebb hajat is befogja, azonban nem annyira.Az én szőke hajamat egyáltalán nem fogta be, nemhogy egy kicsit. Sajnálom hogy nem olvastam előbb az itteni véleményeket, valószínűleg akkor meg se veszem. Elvileg a sötétebb színek jobbak, de én többet nem fogok vele kísérletezni, nem ér ennyit, és találtam egy jobb színezőt. (Igaz ennél minden jobb)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

A végeredmény pont ugyanolyan lett mint a festés előtt.

Odil

2020. november 3.

9-10-es mélységre szőkített hajon az Icy Mauve, ami egy 8-as mélységű ezüstös lila lenne, elfelejtett bármit csinálni.
Még hamvasabb sem lett a hajam. De tényleg nettó semmi. :D Végigment már a hajszínem a színkereken, sokszor ázsiai boltok no name színező habjaival játszottam, ennek ellenére ez az első ilyen élményem. Huh, remélem, az utolsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Hidratálók: PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Methylparaben i I ta I par 0 0