Bradoline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aniceta, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Kolibri82

2016. szeptember 5.

Nem vagyok cukorbeteg, csak nagyon száraz a talpam, annyira, hogy fehér repedezett a bőröm a lábamon. Kipróbáltam már pár dolgot, de a nagyon zsíros krémektől csúszott a talpam pl. nyáron a szandálban, mert nem szívta be rendesen, viszont más meg nem igazán használt. Ezt kb. három hete vettem meg, mert itt a krémmánián láttam egy másik ilyen márkájú cucchoz hozzászólást a friss hozzászólások között a főoldalon, gondoltam egy próbát megér, mert az ára se vészes, valami hatszáz körül vettem a rossmannban. Hát azt kell mondjam, hogy a drágább krémeknél is jobb. Beszívja a bőröm, nem lesz csúszós, zsíros a lábam utána, és szépen puhítja a bőrt. Az illata kicsit erős, de igazából a teafaolajat lehet főként érezni, szóval nem büdi. Szerintem újravásárlós lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

gothmarypoppins

2014. augusztus 2.

A lábkörmeimre hajlamos ránőni a bőr szép suttyomban, főleg a lábkisujjaimra, ahol aztán olyan kemény lesz, hogy nem tudom megkülönböztetni a körömtől.

Ez a krém pár nap használat után eléggé felpuhította, simán vissza tudtam tolni, a fölösleget. A talpam is sokkal puhább.
Egyetlen negatívum az erős szaga, csak a lábfejemre nyomok belőle, és "lábat lábbal" kenem, mert kézre nagyon sok, de ezért nem vonok le, elvégre lábra tervezték. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Picúr

2014. július 4.

Le volt akciózva és gondoltam kipróbálom mert sokat szenvedek a sarkammal mert kirepedezik pedig kentem már mindennel.Ez nagy kedvencem lett..tetszik az illata hamar beszívódik nem hagy zsíros érzetet maga után éééés eltüntette a "barázdákat" a sarkamról ,majdnem minden este használom ha nem felejtem el és szerintem így is sokáig elég lesz majd. örülök h rátaláltam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

darcy

2013. március 27.

Valószínű, hogy ha rendszeresebben használnám, akkor a hatása is jobban tudna érvényesülni. Nyáron szoktam gyakrabban használni, ha pl. kirándulni megyek, vagy egyszerűen csak többet mászkálok napközben. Ilyenkor este nagyon jól esik bekenni vele a fáradt, esetleg a cipőtől erősen meggyötört lábaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

absinth

2013. február 1.

Viszonylag olcsó krém, sokáig ki is tart. Nem vagyok cukorbeteg, de gondoltam ami az ő lábukra beválik, az a legjobb. Nagyon jól puhítja a bőrt, kellemes az illata, nem ragad és hamar felszívódik. Annyira megszerettem, hogy kézkrémnek is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

eniko425

2012. július 30.

Édesanyámnak vettem ezt a krémet ajándékba, gyermekkori cukorbetegséggel küzd, így neki is sok gondja volt a sarkával. Ez a krém azonban teljesen helyre tette neki, megpuhítja, széppé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

aniceta

2011. július 19.

Kb. 1 éve használom a krémet napi rendszerességgel. Előtte sok gondom volt a sarkam bőrével, ez a krém viszont nagyon sokat segít, azonnal puhít és ápol, széppé teszi a sarok és a láb bőrét. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak