Sol de Janeiro

Ár:   $20 és $45   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml és 240 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   $20 és $45
Kiszerelés:   75 ml és 240 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Testápolók

Gyorsan beszívódó, feszesítő testápoló

Sok brazil krém tartalmaz egy titkos összetevőt: ez a guarana, egy dél-amerikai gyógynövény, ami a Föld egyik leggazdagabb koffein forrása. A Brazilian Bum Bum Cream továbbá tartalmaz intenzíven hidratáló cupuaçu vajat, antioxidáns acai bogyót és kókuszolajat. A gyorsan felszívódó formulában éppen elég csillámpala található, hogy segítségével tökéletesen ragyogó brazil bőrtónust érhessünk el. Az intenzív pisztáciás karamell pedig elbűvölő illatba vonja a bőrt.

Nem tartalmaz parabéneket, szulfátokat és ftalátokat.

ViviAnne

2020. július 30.

Az illata isteni, órákig érezni. Hidratálása pont elég, de nem különösebben száraz a bőröm. Feszesítést nem vettem észre, lehet mert csak alkalomadtán használom mikor az illatára vágyom. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a testpermet miben különbözik, de eddig sajnos egyik Douglasban sem találtam tesztert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

lulley93

2020. július 21.

A kedvenc testapolom. Nagyon-nagyon gyorsan es barmilyen ragocsossag vagy olajos erzet nelkul beszivodik. Jol hidratal, de nem annyira, mint mondjuk egy TBS testvaj. Az illatanal nincs jobb a vilagon, en imadom, hogy ilyen eros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

cattitude

2020. június 10.

mini van belőle, kényeztetésre elsőrangú, jó az állaga, puhít, illatos - szerintem nem annyira tömény, mint a testpermet. feszesítést nem érzékeltem, a nagy kiszerelés meg túl drága. egy jó közepes nekem ez a termék.

update: felpontozom kicsit, ha nem lenne ennyire drága, megadnám az 5 pontot is, de szerintem nem akkora csodaszer, hogy megérje az árát... mindenesetre most már jobban értékelem az állagát, nem találkoztam még egy ilyen gazdag, de könnyen felszívódó, habos formulával, tényleg jó érzés használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Blackxentric

2020. május 6.

Sajnos csak egy mintám volt belőle. Az illata nagyon finom. Állaga eléggé sűrű, de gyorsan beszívódik és szuperül hidratál. Ha nem lenne ennyire drága simán megvenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

SchmitterBettina

2020. február 12.

Most karácsony után vettem leárazva egy szettet mini krém és tusfürdő volt benne. Ha egyszer elfogynak a testápolóim, tuti újra veszem, ráadásul teljes méretben. Vmi fantasztikus az illata és, tökéletesen hidratál, bele szerettem, így még egy testápoló sem nyűgözött le úgy, mint ez. Ha tehetném 10 csillagot adnék neki!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Madi

2020. január 20.

Ritkán fordul elő, hogy valamit egy használat után véleményezek, de ezt muszáj.
A hatása szuper. Nagyon száraz tud lenni a lábam és sok krém miután beszívódik, valahogy el is tűnik. Ezzel bekentem tegnap este és még most is selymes és puha a bőröm, egyáltalán nincs az a "kéne még egy kis krém"-érzés. A textúrája könnyű, még nagyobb mennyiség is gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos. De! Az illata az valami rettenet. Egész pontosan nem is maga az illat, mert az egy édes-kekszes valami, hanem az erőssége. Mint mikor a tinilányok 6-7 fújást nyomnak magukra azokból a gejlédes, olcsó parfümökből. Méterekről is érezni és nagyon sokáig, egyszerűen fejfájdító. Gondolkoztam, hogy talán egy másik illattal kéne próbálkozni, de végül elvetettem az ötletet, hiszen ha az összes ilyen erős, teljesen mindegy, hogy milyen jó az az illat, hossz távon nem lehet elviselni. Sajnálom, hogy így alakult, mert a hatása tényleg tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Ritkán fordul elő, hogy valamit egy használat után véleményezek, de ezt muszáj.

Melpa

2019. szeptember 30.

Először is az illata mennyei, bár megosztó, mert nagyon erős, édes (engem kicsit a Paco Rabanne Olimpéára is emlékeztet). De ilyen sütis valíliás trópusi egzotikus illatorgia összességében, ami elég sokáig tart. Nagyon gyorsan be is szívódik és remekül hidratál. Feszesítő hatásáról nem tudok beszámolni, mert nem vagyok ebben sem elég rendszeres. Mindenesetre nagyon szeretem, de az ára miatt pontlevonás járna, de nem vonom le, mert maga a termék szuper

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Hiuz

2019. július 24.

Utazó szettben vettem meg, jobban tetszik ennek az illata, mint a body mist-nek, olyan tejszínes-kekszes. Finom. Mousse-szerű, felkenve nagyon jól lehet eldolgozni, gyorsan beszívódik, kellemes a használata, de feszesítést nem éreztem. Néha-néha el tudnék képzelni egy kis kényeztetést ilyen kis kiszereléssel, de nagyban nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

HannK

2019. június 5.

Nagyon tetszik este szoktam bekenni vele a combomat, reggelre jóval feszesebbnek érzem, az illata csodálatos, nagyon jó termék, de lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

lejlova

2019. június 5.

A Douglasben kaptam egy mintát belőle. Előtte nem is hallottam még erről a krémről. Bedobtam a táskámba, pár nap múlva eszembe jutott, és felkentem a kezemre csak úgy. Az illatától sokkot kaptam. Először hihetetlenül édes, kissé tolakodó illat, viszont a bőrömön valami elképesztően jó. Egész este szagolgattam magam, aztán rágugliztam, mi is ez és mennyibe kerül. Ott jött az újabb sokk.
Másnap is kenegettem, mintha parfüm lenne. A parfümöket nem igazán szeretem egyébként, ez pont annyi illatot ad, amennyit én kedvelek.
Utána elmentem a Douglasbe megnézni magamnak, és vettem a kis csomagból egyet, amiben a krém 25 milis verziója van és egy mini testpermet (30ml). Ezzel egy kis ideig elleszek, tesztelgetem, de én kb csak az illata miatt venném ezt meg, de azért nagyon. A testpermet viszont érdekes módon nem tetszik úgy annyira, mint a krém (pedig elvileg ugyanaz az illat).
Amúgy szépen hidratál, csillámokat én nem látok benne, de biztos van :D

A lényeg, hogy rajtam az illata egy álom, a hidratáló hatása jó, az ára borsos. Kíváncsi leszek magamra, meddig leszek ennyire megbolondulva az illatáért és újraveszem-e végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Amúgy szépen hidratál, csillámokat én nem látok benne, de biztos van :D

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Squalane eo 1 0