Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mikesz, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fényvédők

Könnyű krém, amely SPF 50-nel segíti bőrét a káros UVA / UVB sugarak ellen, amelyek leégést okozhatnak, előidézhetik a bőr idő előtti sejtkárosodását és a bőr öregedését. Egyenletesen fedi be a bőrt,nem hagy fehér csíkot maga után. Hidratálja a bőrt 8 óránkeresztül.

Minden bőrtípusra ajánlott. Olaj és PABA mentes.

Mundow

2017. április 5.

Gyorsan beszívódó arckrém, mely SPF50-el védi a bőrt. Van egy jellegzetes tartós illata, melyet nem igazán kedveltem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Pünyike

2016. július 13.

Közepesen tömény állagú krém, valóban könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, inkább matt lesz a bőröm, így bátran sminkelek is rá. Az illata tényleg nem a legfinomabb, engem a kakukkfűre emlékeztet, de nem zavar, mert felkenés, beszívódás után nem érezni. Én teljesen elégedett vagyok ezzel a krémmel, ha elfogy, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 13.

Mikesz

2012. július 15.

Az SPF 50 miatt használom. Könnyen beszívódik,jól használható nappali krémnek,de az illata szerintem förtelmes. Mindenképpen valami gyógynövényre emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.