Emolium

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. május 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Emolium Krém a száraz, érzékeny, irritált bőr ápolására kifejlesztett korszerű emoliens.

Arc- és testápolásra egyaránt alkalmas. Bőrgyógyászati vizsgálatok alapján gondosan összeválogatott aktív összetevőinek köszönhetően hatékonyan ápolja a száraz, érzékeny, irritált bőrt: táplálja és mélyen hidratálja ez által puhítja és rugalmassá teszi a bőrt, csökkenti a vízvesztést, pótolja a lipideket és regenerálja bőr a hidrolipid fedőrétegét, enyhíti a viszketést.

Az Emoliun Krém hipoallergén formulája bőrgyógyászok bevonásával készült. Használata már csecsemőkortól ajánlott.

Lassunyuszi

2017. május 3.

Fogalmam sincs mennyibe kerül, ajándékba kaptam nagymamamtol. Az en borom elég extrém. Iszonyatosan száraz ÉS PATTANASOS. ez a téli időszakban meg jobb ugyanis akkor a szemem környéke kipikkelyesedik. Es nagyon fáj. Nagyon. Fel is dagad meg piros is. Semmi nem használt rá. Csak ez.

Tény hogy nem szívódik be nagyon hamar de szuper krém. Kénytelen leszek újra venni akkor is ha 30.000 ft mert semmi más nem használ a problémámra. Most is hogy hidegebb lett az idő rögtön elkezdtem pikkelyesedni. A kezem is olyan száraz hogy fehér foltok vannak rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

heyitseszter

2016. április 23.

Az eddigi legjobb kézkrém, amit használtam a kiszáradt, téli időszakban extrémen igénybevett kezeimre. Már rengeteg terméket kipróbáltam, de ennek a krémnek maradt meg legtovább a hatása, nem csak tüneti hidratáló megoldás. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

nnneee

2015. november 20.

A kislányomnak vettem meg, akinek 1 éves korára borzalmas ekcémák borították a törzsét. Sajnos nem vált be, ugyanúgy gyógyult a bőre, mikor a Babylove sensitív testápolóval kentem be. Nagyon nehezen szívódik be, és utána ragacsos marad a bőr sokáig. Este bekentem a bőrét, és a pizsamája szinte rátapadt a bőrére :( Én is kipróbáltam az ekcémás kezemre, de nekem sem vált be, nem bírtam elviselni a ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

varga.stella

2015. január 14.

Az eddigi legjobb krémem. Finom, nem irritál, azonnal beszívódik. Nem olcsó, de minden pénzt megér, mert eddig szinte az összes krémtől könnyezett a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

ilcsi

2014. október 28.

Kicsi lányom ekcémás bőrére kaptuk,sajnos nem vált be,pont az ellenkező történt,mint amit vártunk.A piros foltok még pirosabbak lettek.Elhagyása után rendeződött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

dobolank

2014. október 10.

Irigyellek titeket, nekem semmit nem csinált a piros, száraz foltokkal, ellenben elkezdtek kis pörsenések nőni mellettük, amikor használtam. Az elhagyásával gyorsan elmúltak egyébként. Patikai hidratálónak drága, a problémámat nem oldotta meg, viszont elkezdett újat gyártani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 10.

2014. május 15.

Valami történt a bőrömmel az utóbbi napokban, több helyen hámlik, irritált, és akármit kentem rá, csípett ez érintett helyeken, még a legkíméletesebb hidratáló is. (Túlhámlasztásra gyanakodtam, de a nyakamra nem használok hámlasztót és ott is van száraz folt, úgyhogy inkább valami ekcémaszerűség lehet). Tegnap vettem ezt a krémet, eddig háromszor kentem be vele az arcomat és a nyakamat, és egyáltalán nem csípi. A szárazságot ugyan még nem hozta helyre, de javul. Zsírosnak tűnik, de nem az, issza a bőröm. Kézfejre is kentem, ott is jó a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

tellokin

2014. május 13.

Arckrémnek használom nagyjából egy hónapja és nagyon bevált. Bárcsak lenne fényvédős verziója is... Tömény krémnek tűnik, mikor kinyomom a tubusból, ám nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.
Ha kijön rajtam 1-1 ekcémás folt (kézfej
en, karon, combon szokott), arra is tökéletes :)
UPDATE: Elhasználtam egy tubussal és biztosan újraveszem! Nagyon szép lett tőle a bőröm, nyoma sincs a száraz foltoknak és érdekes módon zsírosabb sem lett a kritikus részeken. Mintha az egész "normalizálódott" volna valamennyire, sokkal egészségesebbnek látszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Ha kijön rajtam 1-1 ekcémás folt (kézfej
en, karon, combon szokott), arra is tökéletes :)

calendula88

2014. január 5.

A nagyjából egy hónapja tartó, kézfejemen lévő ekcémámat (amit már kentem mindenfélével) 2 nap alatt teljesen eltüntette. Nem hittem a szememnek. Máshová én nem használtam de erre egészen biztos,hogy csúcs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

mstindigo

2013. november 13.

Nagyon szuper! A párom kézfején kezdődő ekcémáját pillanatok alatt lehúzta, a sebek begyógyultak, és napi két krémezéssel teljesen jól karbantartja, épp, hogy látszik. Mindezt úgy, hogy mindenféle ócska szappannal mos kezet melóban, hiába vettem neki kímélő kézmosót... Meg azt is hiába mondom, hogy vigye el magával, és kenje be napközben. Ha én nem kenem be, akkor nem nagyon keni be magának... Szóval így is nagyon-nagyon jól hat. Külföldi barátnőmnek, aki most egy hétvégét töltött nálam, arcán kezdett megint kijönni az ekcéma, nem volt nála semmi rá. Odaadtam neki, és azt mondta, hogy egyetlen éjjel alatt úgy lehúzta, hogy már nem is viszketett neki. Bőszen kente, amíg nálam volt, majd elmentünk neki is venni egyet, számolva azzal, hogy esetleg náluk nem lehet kapni. Nekem szerencsére nincs ilyen gondom, de örülök, hogy megtaláltuk ezt. :) Engem teljesen meggyőzött. 1800 Ft-ért nagyon olcsónak tartom, ahhoz képest, hogy tényleg mennyire jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0