Emolium

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sammy, Módosítva: 2012. január 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Komplex módon táplálja és sejtközi lipidekkel látja el a bőrt. Regenerálja a száraz, nagyon száraz és irritált bőrt. Könnyen kenhető és nem hagy zsíros réteget a bőrön. Nem tartalmaz parabént, illatanyagot, színezéket.

Kiszerelés: 200 ml

zonga

2018. március 14.

Csak alkalmi jelleggel használom, ha évente egyszer-kétszer előbújik az ekcémám a bőrömön. Ilyenkor ezt használom. akkor sok mindent nem érzek, de utána mégis szépen rendbe teszi a bőrt. Pár kenés sokkal jobb a bőr állapota, mint előtte, és ez elég is ahhoz, hogy újabb egy évig ne kelljen foglalkozni vele. De erre, ilyen használatra kiváló. Kicsit fura az állaga, szaga, lehetne nagyobb kiszerelés (mert gyorsan fogy amúgy), de szépen teszi a dolgát.A nagyon száraz bőrre valóban hatásos, kár, hogy kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 14.

Lyndolin

2015. március 10.

Bőrgyógyász ajánlotta a nagyon száraz/ekcémás bőrömre, és bár borsos az ára, de nagyon megéri. Az enyhe ekcémát eltünteti, ápolja és puhává teszi a bőrömet, más testápolóval egy darabig nem kísérletezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

kissnoncsa

2014. február 9.

Én kaptam belőle egy csomó kis tesztert. Nem kell belőle túl sok, nem hagy maga után borzasztó zsíros érzést és még jól is hidratál. Valószínűlg nem fogom újra venni, de csak azért nem, mert tesztelgető típus vagyok. De ha egyszer nagy szükségem lesz jó hidratálóra hozzáfordulok majd!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Caraa1

2013. november 15.

Csodálatos ez a testápoló! Magasról ver mindent amit eddig használtam. A száraz bőrömet puhává teszi, a lábam pedig kifejezetten vészes terület, de azért azzal is majdnem megbirkózik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Forest

2013. június 25.

Valami rejtélyes hámlásos bőrproblémám van az ujjaimon. Évek során mindent kipróbáltam, az egyszerű általános bőrápolóktól, az ekcémás krémen át, az orvos által összekevertekig mindent. Semmi sem használt, átlag 1-2 hónap alatt magától elmúlt, addig ragtapaszok tömkelegét használtam el, mert annyira fájt, berepedt. Aztán kaptam ezt a krémmintát. Nem sok bizodalmam volt ebben sem, uh. nem placebo hatás, az tuti. 2 nap alatt teljesen elmúlt. Ha nem tapasztalom, nem hiszem el. Igaz folyamatosan kentem, 30-60 percenként, kézmosás után, (de ez a többi krémmel is így volt). Már másnap megjelent az új, egészséges bőr, és nem jött vissza a betegség. Azóta is ha elindul egy hólyagocska, bekenem 3-4x és nap végére már a helyét is alig látom. Fantasztikus. Még van minta belőle, de biztos, hogy fogok venni. Olajos érzete van, de ez zavar a legkevésbé. Ha kicsit kiszárad a bőröm a házimunkától, azon is secpec segít, tényleg pár krémezés látványos eredményt hoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

eprescsoki

2013. április 13.

Én termékmintában próbáltam ki,de elég jó kis krémnek tűnt,jól hidratált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 13.

Én termékmintában próbáltam ki,de elég jó kis krémnek tűnt,jól hidratált :)

M.toth.linda

2012. július 11.

Akkor kentem vele a kezem mikor télen ekcémás lett. Kivörösödött, majd pár perc után megnyugtatta a bőrömet. Elég jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Ingrid

2012. június 8.

A száraz, ekcémás bőröm nagyon szerette!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

A száraz, ekcémás bőröm nagyon szerette!

rucskabeata

2012. március 4.

Én a Special emulsion-t használtam most el és a száraz bőrömre tökéletesen bevált.még a sarkamra is ezt kentem lefekvés előtt aztán rá egy vastag zokni azt jóccakát :)reggelre az is puhi lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

sammy

2012. január 16.

Az atópiára hajlamos gyerekeimnél nagyon bevált testápolóként. Nekem szárazabb a bőröm, kevésnek éreztem, valószínűleg a special vagy krémváltozatára lenne szükségem, csak ezért 4 csillag, az összetétele és ára miatt lehetne 5 is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate