eos

Ár:   $3.99 és $6.49   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 350 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2017. november 3.

Ár:   $3.99 és $6.49
Kiszerelés:   200 ml és 350 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyű, friss illatú testápoló sheavajjal, avokádóolajjal, E-vitaminnal és gránátalma kivonattal. Gyorsan beszívódik, nem zsíros, és érezhetően bársonyosabb bőrt eredményez. 24 órás hidratáltságot biztosít. Parabén, petrolátum és ásványi olaj nélkül.

lindacica

2019. január 4.

3 csillagnál nem ér többet szerintem, bár az illata jó, de a hatásával annyira nem vagyok megelégedve. Olyan átlagos, mint bármelyik sajátmárkás testápoló, jóval drágábban. Többet vártam tőle azután, hogy az EOS ajakápolók milyen jó minőségűek és hatásúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

tkrisztina88

2019. január 3.

Nálam nem vált be,egy idő után soknak és nagyon műnek éreztem az illatát,és nem hidratált. Feléig jutottam,de tovább is adtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

villamvivien

2018. november 12.

A Müllerben ruháztam be erre a testápolóra. Habár kellemes illata van, kicsit extrásabbra számítottam, azért is vettem meg. Egyébként elégedett vagyok vele, hiszen valóban gyorsan felszívódik és sokkal puhább a bőröm. Nem egy különleges darab, olcsóbb testápoló is felér hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Gina77

2018. október 30.

Müllerben akadtam rá, sajnos nem néztem meg az összetevőit mert eléggé siettem, csak lekaptam a polcról. Az illata nem lenne rossz, még jó...hisz tele van parfümmel... A bőröm nem szerette, apró hólyagos lett minden használat után, így hát elajándékoztam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

dorottya96

2018. október 27.

Nagyon jó testápoló. Az illata is csodás, hamar beszívódik, nem ragad, és eddig megfelelően hidratál is. Kíváncsi leszek télen hogyan fog teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol, BHT
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak