eos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gazdag, nem habzó borotválkozó krém

Tele van természetes kondicionáló olajjal, shea vajjal, antioxidáns E és C vitaminokkal. 24 órán keresztül biztosítja a bőr hidratáltságát. Annyira erőteljes a hidratáló hatása, hogy akár száraz bőrön is alkalmazható. Segít megelőzni a sérüléseket.

violetti

2020. június 16.

Leárazva találtam az egyik Rossmannban és nagyon fura, hogy ilyen testápoló jellegű, de azt hiszem ebben rejlik az ő ereje. Tényleg 24 órán keresztül puha lett tőle a lábam, teljesen meglepődtem, mivel ezt még egy sima testápoló sem érte el eddig. Nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

keseruevelin

2018. május 6.

Az USA-ban kint töltött három hónapom alatt sikerült egy ilyen termékre ráakadni. Soha nem szoktam borotvahabot használni. De bevallom akkor így megtetszett az ötlet, hogy kipróbáljam egy ilyen fajtát. Mindig csak az eos ajakápolókról hallottam, de ott többféle termékkel találkoztam. Mondom adok neki egy esélyt. Hát hála az égnek hogy adtam :D nagyon szuper! Úgy siklik a borotva a lábamon mint a kés a vajon. Hoztam is haza belőle :D ha lehetne újravenném. Sajnos drogériában ( dm, rossmann) nem láttam :/ ami elég szomorú... Azért próbálkozom, hátha csak sikerül valahol beszerezni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

Fruzsi06

2018. április 26.

Kellemes krém, az illata mindig friss, és az a legjobb benne, hogy "száraz " borotválásnál is ugyan olyan jól működik, talán kicsit jobban is.
Ami pedig számomra külön plusz, hogy az elég érzékeny bőrömet egyáltalán nem irritálta, pedig már több nagyobb márka habját is kipróbáltam, és kivétel nélkül kipattogott a lábam mindegyiktől.
Sajnos egyenlőre online lehet beszerezni, de ha lesz drogériában is, tuti újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

tzsofiaa

2015. szeptember 22.

Kellemes az illata finom friss:) Nagyon jó kis borotva krém, igaz a borotva gélek után kicsit furább, de utána hihetetlenül puha lesz a bőr! Imádom!! olyan, mintha testápolóval és balzsammal borotválkozna az ember... összegyűlik a borotvában nehezebb kimosni, mint a habot vagy a zselét, de nem számít ennyi belefér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.