Erborian

Ár:   9290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zakor.andrea, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Éjszakai/alvó maszk mely energetizálja a bőrt, baba-bőr hatást eredményez.
Ez az éjszakai maszk alvás közben fejti ki hatását, lággyá és selymessé varázsolja a bőrt, megszüntet minden bőrhibát és egyenetlenséget. Ébredéskor mintha kicserélték volna, újjászületik tőle a bőr. Ez a maszk olyan gyógynövénykivonatokat tartalmaz, amelyeket már évezredek óta használnak Ázsiában. Nagyon gazdag hatóanyagokban, és táplálja a bőrt.

• Reggelre baba-bőr hatásúvá teszi a megfáradt bőrt.
  • Folyamatosan revitalizálja a túlhajszolt bőrt
  • Hidratál és visszaállítja a bőr természetes nedvességtartalmát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kav3z0m

2023. december 27.

Hosszas mérlegelés után ruháztam be rá. Erborian mintákat már próbáltam, azoktól el voltam ájulva. Végül erre és egy nappali hidratáló krémre esett a választásom.
1-1-5 hónapja használom. Valóban hihetetlen módon simít és puhává teszi a bőrt. Csodát éppen nem tesz, de közel jár hozzá. Már szinte felvitel után egyből beszívódik és selymes tőle az arcom. Nekem az állaga is kellemes, abszolút nem ragacsos, jól eső. Feledékenységből átlagban heti 1x használom, még ha rávenném magam a heti 2x-es rutinra lehet igazán jó eredményt érnék el. Igyekszem. De egyébként így is elégedett vagyok vele!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 27.

virag5

2022. május 5.

Nagyon kellemes a használata, a bőröm kisimul reggelre. Az összes Erborian termék amit eddig próbáltam nagyon pozitív, imádom ezt a márkát🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2019. november 8.

Én már az első tubus végére értem,de még kell erősítenem ,a kedves hozzászólókat,hogy eddig tényleg,ez a márka teljesen azt adja,amit ígér. Nagyon jó minőségű és valóban reggelre az arcbőr gyönyörű szép. Tiszta ,kisimult, egységes bőrkèp amit látok. Nagyon megfogott engem ez a márka. BB je ,CC je , lenyűgöző az eredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 8.

Nuvola

2018. december 15.

Heti 2-3 éjszakára javasolják! ( Csak jelzem, mert én vígan megvettem éjszakai krém gyanánt.)
De megérte: ez egy selymesen lágy, tápláló, pórusokat minimalizáló, kényeztető kence. Pici sebekre is használom, hogy gyorsítsam a gyógyulást. Azt azért megjegyezném, hogy a sok finomság mellett, úgymint ázsiai gázló, édesgyökér, porcsin, rozmaring levél, jó bőven tartalmaz parfümöt is.

UPDATE: Most, hogy kivégeztem az 50 ml-es tubust, még annyit, hogy ha a javasolt gyakorisággal használjuk, képtelenség a végére járni a féléves lejárati idő alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Boriskajuliska

Korcsoport: >54
2017. június 17.

Kedvelem a koreai kozmetikumokat, így nem volt nehéz rábeszélni erre a "maszkra" sem. Állagra nagyon selymes, és a bőrt is ilyenné teszi. Néha rétegezem,néha nem, de mindig kisimultan ébredek ha ezt használom. Már a második tubus végén járok, biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 17.

Barbara88

2016. február 1.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől,mert neki pattanásos lett a bőre ettől a krémtől. Nekem viszont nagyon bevált. Az illata csodás,reggelre nagyon puha lesz a bőröm. Szuper,hogy nagyon kevés kell belőle,így sokáig fog tartani. Imádom!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

babyface

2016. január 27.

a koreai bőrápolós posztban láttam először ezt a krémet egyébként nem sokat tudtam magáról az erborian márkáról, ami szerintem kicsit óverprájszd, de ez még pont belefér a büdzsébe. :) éjszakai krém helyett szerintem tökéletes, az illatáért egyenesen rajongok, valamilyen régi krémmel kapcsolatos emléket idéz. :) az állaga is nagyon jó, könnyen belemasszírozható az arcba, nagyon kevés kell belőle (ebbél kifolyólag sokáig elég lesz) és reggelre tényleg babapopsi bőrt varázsol. nekem külön plusz pont, hogy kevés összetevős így nem terhelem feleslegesen az arcbőrömet este. szerintem állandó helye lesz a fürdőszobapolcomon! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

zakor.andrea

2014. május 20.

kb. 2 hete használom éjszakai kérm helyett, nagyon érzékeny a bőröm, de eddig semmi problémát nem tapasztaktam, szuper jól hidratál és valóban látványos az eredmény. Én már sok mindent kirpóbáltam, nagyon drága termékeket és bio kozmetikumoket is, de eddig ezzle vagyok a legelégedettebb. Nem túlzás a bababőr ígéret. Nappalra a CC 45 spf-es krémet használom, extra hidratáló nélkül, nekem az is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 20.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Zea Mays (Corn) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil
Emulgeálószerek: PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Polysorbate 20, Zea Mays (Corn) Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Linalool, Citronellol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Geraniol, Eugenol, Glycine Soja (Soybean) Oil
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)