Erboristica

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. május 19.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Samponok

Száraz, törékeny hajra javasolt. A lenmagolaj, mely természetes omega-3 zsírsavban gazdag, mélyen táplálja és erősíti a hajszálakat, hogy növelje volumenét és ragyogását. Szabályozza a fejbőr faggyútermelését és csökkenti a korpásodást. Búzacsírafehérje tartalma vékony réteget képez a hajszálon, ezáltal rekonstruálja azt. A shea vaj revitalizálja a hajat, mely selymes és fényes lesz, valamint megvédi a hajat a szél, hideg, szmog stb. káros hatásaitól. Nem tartalmaz petrolkémiai anyagokat (vazelint, paraffint, szénhidrogéneket), állati származékokat, színezékeket, tartósítószereket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 300ml

sztikke

2016. augusztus 20.

Jó kis sampon lenne, ha könnyebben habzana fel, egyszerűen nem bírom felhabosítani a kezemben, pedig már használtam más SLS-mentes sampont. Emiatt többet kell belőle használnom, így nem vagyok biztos benne, hogy megéri az árát. A Garnier 5 gyógynövényes samponjától még így is kevésbé viszket a fejbőröm. Illata nem sok van, ez tetszik, viszont ami nálam nagy negatívum, hogy kócosabbá, egyenetlenebbé teszi a hajamat. Még próbálkozom vele hátha, de nem hiszem, hogy újra fogom őt venni :(

Update: viszket és korpás lesz tőle a fejbőröm :( pedig mindig rendesen kimosom a hajamból, de egyszerűen valamit nem bír a fejem az összetevők közül :( Megnéztem és már kicsit változott az összetevő lista, de sajna nem tudom itt módosítani...

Úgyhogy fájó szívvel, de inkább megválnék tőle :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Úgyhogy fájó szívvel, de inkább megválnék tőle :(

ylexe

2013. július 22.

Nekem habzott, de nem tud többet a sima samponoknál. Kicsit több is kell belőle, viszont a természetes összetevők kárpótolnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

hajasbaba

2013. július 3.

Eszméletlen jó ez a sampon! Illata szinte alig van, az is nagyon finom, gyengéd. Mosás után már nem lehet érezni. Habzani nem fog, mint a többi natúr sampon sem, de én ehhez már hozzászoktam. Én egy kicsit kiöntök a vizes kezembe, ott megpróbálom felhabosítani, majd csak a hajam felső harmadát dörzsölöm vele, a végének bőven elég ami öblítéskor végig folyik rajta. Már mosás közben valami hihetetlen puha lesz a hajam. Nekem még egy sampontól sem lett olyan selymes és fényes a hajam, mint ettől. Úgy vettem észre, mintha még adna neki tartást is. Balzsamra, hajvégápolóra szinte nincs is szükségem (!) olyan nagyon jól hidratál, ápol. Gyönyörű lett a hajam, én csak olyan királylányosnak hívom. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.