Escada

Ár:   9430 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejillat: málna, gyümölcsös tónusok

Szívillat: rózsa

Alapillat: vanília

Nenuka

2018. november 10.

Méltatlanul alulértékeltek a lelgszebb Escada illatok. Annyira szeretem ezt is... édes kis kedves illat. Nem a kedvencem, de nekem ő is 5ös, na jó, 5 alá... szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Vaslady

2018. augusztus 14.

Vidám,számomra pozitiv értékkel biró illat.
Édes sütis,a kezdés,de kapja rögtön a további löketet,ami átlibben a málna bokrok tövébe.
A málnás rész is tetszik,majd leszáradva előbújik a vanilia,rózsa,pézsma.
A rózsabors rajtam sehol,de nem is baj,jó ez igy ahogy van!.
Külön tetszik,hogy egyedi illat,nem hasonló és nem is emlékeztet semmire.
Télen viselném,és még a hideg kora tavaszi napokon is :).
Igazán kellemes meglepetés! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Vidám,számomra pozitiv értékkel biró illat.
A málnás rész is tetszik,majd leszáradva előbújik a vanilia,rózsa,pézsma.
A rózsabors rajtam sehol,de nem is baj,jó ez igy ahogy van!.
Külön tetszik,hogy egyedi illat,nem hasonló és nem is emlékeztet semmire.
Télen viselném,és még a hideg kora tavaszi napokon is :).
Igazán kellemes meglepetés! :)

Miive

2018. január 7.

Az imént döbbentem rá, hogy őt még nem véleményeztem, ami meglepő, mert ebből a kicsikéből használtam el eddigi életem folyamán a legtöbb üveggel. 18-19 éves lehettem, mikor ajándékba kaptam egy üveggel az akkori barátomtól, aki szerint nagyon szexi illat. Elsőre nem fogott meg különösebben, de mivel ajándék volt, hát elkezdtem használni és rövid úton szerelem lett. Végül a pasi ment, de az illat maradt még sok üvegen és az egyetemi éveimen át. Nekem ez a parfüm tényleg Absolutely me volt és neki köszönhetem rajongásom a málna minden formája iránt, főleg parfümök összetevőjében. Gyümölcsös, játékos, bohókás, különleges és szexi. Úgy tudom a málnás macaron ihlette, ami pont olyan finom, mint ez a parfüm. :-D
Az évek során sajnos kissé kinőttem ebből a parfümből, ráadásul nyughatatlan illatfüggővé is váltam, úgyhogy nagy szerelmünk véget ért. Ennek ellenére mindig fogok tartani egy üveggel itthon arra az esetre, ha megkívánnám vagy nosztalgiáznék egy kicsit. Mindenkinek ajánlom, aki egy tartós, vidám, málnás illatra vágyik. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

livica33

2017. október 10.

Szerintem ez egy szép üvegbe tett, könnyed nyári édes illat, nem folytogatóan nehéz és nem elviselhetetlenül édes. Szeretem nyáron magamon viselni. Jól érezhetőek benne a gyümölcsös-vaniliás jegyek és ráadásul még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Danina9592

2017. március 14.

Nemrég szereztem be egy 50ml-s üveggel. Az üvege nekem nagyon nem tetszik, a reklámokban, és a képeken sokkal szebbnek néz ki - valójában nekem olyan, mintha egy gagyi műanyag lenne. Nem találom szépnek.
Az illat maga visszafogott, krémes, egészen egyedi illat - legalábbis eddig én még nem éreztem hasonlót. Nincs nagy hatósugara, de ruhán hosszú órákat kibír.
Tipikusan olyan illat, hogy ha becsuknám a szemem is ezer közül megtudnám mondani, hogy igen, ez az! Na de, hogy absolutely me... az azért egy kicsit túlzás nekem. Jó, jó, elhasználom, mert valójában szeretem, de azért a kedvencektől távol áll.

Ennek ellenére megérdemli az 5*-ot, csak egy picit szebb üvegbe tették volna. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Timi8

2017. február 5.

Imàdom a màlnàs parfümöket, ezt is nagyon szerettem volna beszerezni de rajtam màlnàs köptető szirup...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

rtoth98

2017. február 5.

Egyszerűen csodálatos. Már a második üveget használom és az első is vagy 2 évig megvolt, pedig rendszeresen használom. Fantasztikus az illata, nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz, könnyed, üde viselet. Főleg tavaszi, nyári alkalmakhoz, de ősszel is tökéletesen megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Kinguci123

2016. szeptember 17.

Első néhány fújás: imádom!
Következő alkalmak: oké, elviselem...
Végül: már ha megérzem az illatát rosszul vagyok tőle.
Valamelyik jegyet nagyon nem tudom befogadni valami oknál fogva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Első néhány fújás: imádom!
Következő alkalmak: oké, elviselem...
Végül: már ha megérzem az illatát rosszul vagyok tőle.
Valamelyik jegyet nagyon nem tudom befogadni valami oknál fogva.

dandy

2016. június 22.

Régóta szerettem volna kipróbálni ezt az illatot, a Desire Me tesóját használtam és nagyon szerettem, de az inkább egy őszi, téli illat. Itt szereztem be egy kisebb üvegeset ebből és azt kell mondjam nagyon finom. Alapvetően tényleg egy málnás, rózsás, vaníliás illat, leszáradás után ez a 3 illat alkot egy harmonikus finom elegyet a bőrömön. De sokkal több illatjegyet tartalmaz, mint az itt feltüntetett. Felfújáskor van benne valami, ami nem tetszik, de pár perc múlva lecsendesedik és akkor tényleg csak ez a 3 összetevő marad. Nyárra tökéletes azoknak, akik ilyenkor sem szeretnének lemondani az édesebb illatokról. Nincs az a hűűűhaaa érzés, de egynek jó, ha osztályoznom kéne akkor mondjuk ötös alá:)
Tartóssága közepes, olyan 4 óra múlva frissítést igényel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Tartóssága közepes, olyan 4 óra múlva frissítést igényel.

Mirácska09

2016. június 2.

Mintám volt belőle, reméltem, hogy tetszeni fog .... és igen! Születésnapomra a munkatársaimtól megkaptam. :) Nagyon finom gyümölcsös-vaníliás illata van, elég erős, tartós. Az üvege is nagyon szép színváltós. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol