Escada

Ár:   9270-13 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   9270-13 090 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej jegyek: cseresznye, málna

Szív jegyek: mályvacukor

Alap: szantálfa

VickyV

2018. szeptember 25.

Magam sem tudom, min múlik, de van, hogy nagyon komolyan vesszük magunkat, és van, hogy az adott pillanat szépségének élünk. Ezt feltétlenül használjuk az utóbbi esetén:)
Nagyon gyümölcs, nagyon nyári esték, szerelem, pajkosság, életérzés, forróság. Annyira cseresznye, annyira gyümölcs, annyira csajosság, hogy csak na. És nem az a geil, vagy édes fajta, hanem amibe beleharapnál akár azonnal. Mini topos, miniszoknyás, hosszúhaj kiemgedős, cabriós... nagyon szeret(t)em. Az ilyen illatokat nem értem, miért futtatja ki az Escada, amikor végre valami, ami nem egy sablon..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

skin

2018. augusztus 13.

Emlékszem erre amikor először találkoztam 2013 körül vele mennyire . Volt is belőle sokáig amíg még lehetett kapni. Finom gyümölcs cseresznyés illat műhatás nélkül.
Tényleg a legjobb szó rá ,hogy vidám szinte feldobta az embert.
Aztán ahogy lenni szokott eltűnt az üzletekből . Én is N-on találtam rá egy kb. egy éve. Mintát rendeltem belőle és de jól tettem ,hogy csak mintát mert ez már nem ugyanaz az illat. Szintetikus katyvasz lett belőle. Még hogy cseresznye,inkább műmálnás akkordok zömmel. Gyorsan le is mondtam róla mert ez már nem tetszik. Az 5* a régi eredeti illatnak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Tényleg a legjobb szó rá ,hogy vidám szinte feldobta az embert.

Vaslady

2018. június 24.

Mintám van belőle jelenleg.
Többszöri tesztelés után is egy véleményen vagyok.
Ez egy cseresznyés pillecukros édes málnás illat.
Olyan kis aranyos, szeretni való. :-)
Mivel édes,én a +35 fokban már nem fújnám,pedig teljesen nyáááár feelingje van.:-)
Ősszel is jó lehet,és ami a legjobban tetszik benne,hogy nekem Ő utranőcis.
Jó kedvre derit,igy télen is lehetne vele próbát tenni,ha utaznék tuti magammal vinném.
Nagy méretet fogok belőle beszerválni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Mintám van belőle jelenleg.
Többszöri tesztelés után is egy véleményen vagyok.
Ez egy cseresznyés pillecukros édes málnás illat.
Olyan kis aranyos, szeretni való. :-)
Ősszel is jó lehet,és ami a legjobban tetszik benne,hogy nekem Ő utranőcis.
Nagy méretet fogok belőle beszerválni.

rammy717

2018. május 3.

Sajnos csak egyszeri használat után véleményezem. Drogériában találtam rá, magamra fújtam, és egy egész napos szimatolás következett utána (magamat :D ). Uhhhh hát ez valami isteni. Édes, gyümölcsös, és cseresznye :O sosem gondoltam volna, hogy ez az illat ennyire elvarázsol. Azóta nem találkoztam vele a drogériában sem, és az árát is sokalltam, így nem vettem meg. De tartós volt, egész nap éreztem magamon, és lenyűgözött ez az illat. Aki teheti, én ajánlom, hogy megvegye :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

CsinCsilla

2018. április 22.

A héten érkezett meg, online sikerült beszereznem. Két éve ennek az utánzatát használtam és azt kifejezetten szerettem, ez viszont eltér tőle, az utánzat sokkal cseresznyésebb volt. Az illatjegyek közül a mályvacukor dominál, a cseresznyét csak pár percig érezni, viszont így nekem inkább őszi-téli parfüm, nem nyári. Tetszik ettől független, de elteszem őszre. Az üvege és a doboz csomagolása gyönyörű! *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

juditkaa70

2018. január 12.

Az illat folytatja a virágos - gyümölcsös nyári illatok hagyományát. Édes és szexi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 12.

Daisyyy

2017. július 1.

Sikerült beszereznem egyet, nagyon szeretem! Kellemesen édes, nyári illat, közepes intenzitással és tartóssággal. Kicsit lehetne még kifinomultabb a cseresznye illat benne, de így sem rossz azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Danina9592

2017. április 12.

Ez a kedvenc Escada illatom... meg úgy általában a kedvenc illatom, pedig több, mint 60db parfümöm van jelenleg, de ha a nyakamhoz tartanák a kést, hogy válasszak egyet, a többit pedig elveszik, biztosan őt választanám. Soha nem szerettem a meggy, és cseresznye illatát, a meggynek az ízét se. A parfümöt is látatlanban vettem meg, így amikor először beleszagoltam, életem legnagyobb csalódásának éltem meg az illatot. A csuklómra fújtam belőle, aztán már azon gondolkoztam, hogy is fogok tőle megszabadulni. Fél óra múlva azonban megcsapott valami hihetetlen illatfelhő, mintha csak nekem találták volna ki. Nagy meglepetés volt, mikor rájöttem, hogy a csuklómról jön az illat. Így aztán örök szerelmet kötöttünk. A tartóssága kiváló, egész nap dicsérik rajtam, az illat utánozhatatlan... egyetlen hibája akad csak... az, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

dori1204

2017. január 12.

Könnyed, gyümölcsös, nálam abszolút nyári illat, télen nem tudnám elképzelni magamon, de nyárra telitalálat! Ami viszont gyengécske, az a tartóssága, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

hdori23

2017. január 7.

17 éves voltam mikor megvettem nyáron azóta eltelt 4 év és még mindig van belőle. Imádom az illatát mindig a gyümölcsös kert jut eszembe és forró nyári napok de a tartóssága katasztrófa...kb 1 óráig érzem és utána semmi. Sajnálom mert tényleg nagyon szeretem de óránként nem akarom magamra fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.