Escada

Ár:   6980-12 270 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Ár:   6980-12 270 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: csokoládé, kávé, Tiramisu, lonc, orchidea, bazsarózsa, mandarin

Escada 🍫 Desire Me 150 ml perfumed deodorant
Ár: 5.900,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: 150 ml kipróbált állapotban, doboza gyárilag sincs, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
Escada Desire Me ,Ritkasag
Ár: 7000,- postaval , Eladó: Feherzsofia
Állapot: 30 ml próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Vaslady

2017. október 19.

Akár csokirajongók kedvence is lehetne,hiszen nem spórolták ki belőle :-D.
A csoki mellet,kapott egy édes izt is,sőt ez nálam a hangadó.
Kávét csak éppen hogy csak érzek benne,citrusok sehol.
Tartóssága közepes,rajtam.
Mostanában ismerkedek az escada illatokkal,mint már irtam ezek nálam eddig kimaradtak,igy amennyi mintát csak tudtam most felhalmoztam belőlük.
Főleg azért esett rájuk a választásom,mert van jópár gyümis nyári illat,amik a gyengéim,de éppugy kiváncsi voltam a téliesebb-őszibb kategóriákra is.
Nos összevetve az van,hogy sajnos Ő nem lett kedvenc,sőt különösebben nem is tetszik.
Meg a 75ml verzió ára,ami 39.80 euro,internetes áruházban....na az se tetszik :(.
Egyenlőre tesztelgetem még,meglássuk a hideg mit hoz ki belőle,vagy belőlem :-D...aztán még majd kommentelek :)
Addig is közepes 3 csillag....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Akár csokirajongók kedvence is lehetne,hiszen nem spórolták ki belőle :-D.
A csoki mellet,kapott egy édes izt is,sőt ez nálam a hangadó.
Kávét csak éppen hogy csak érzek benne,citrusok sehol.
Tartóssága közepes,rajtam.
Addig is közepes 3 csillag....

vicuskat

2017. június 6.

Jajdenagyoncsokis. Bocsánat, de nőből vagyok, és egy kis csoki mindig jöhet. :) A hangsúly pedig a kicsin van. A túl sok ebből is megárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

-Agi-

2017. március 27.

5 ml-es mintával kezdtem, azt nagyon szerettem, így megvettem a nagyobb kiszerelést. Szeretem az édes, de nem émelyítő parfümöket, ez még pont belefér, ennek ellenére számomra mind az illata, mind a csomagolása kicsit "olcsó" hatást kelt. Ha mondjuk ötezer forintért árulnák a drogériába, nem lenne vele gond, és így is elhasználom, de a közelébe se ér a nagy kedvencemnek - Prada Candy. Mivel egyre kevesebb helyen lehet kapni, szerintem megszüntetik, amit nem sajnálok. Inkább őszi-téli illat, a tartóssága közepes, (edp-hez képest)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

Mila1102

2016. június 17.

Régóta szerettem volna megszerezni őt, mert az összetevők alapján pont az én ízlésemnek való!:)
Kávé, tiramisu, csokoládé...hmmm..
Egy nagyon kedves krémmániás lány feltette eladásra, azonnal rácsaptam.
Ma délelőtt érkezett meg, kipróbáltam és egész nap azon filóztam, hogy mi az az illat amire hasonlít.
Ilyenem már volt!
Régen volt!
Nem szeretem.
Estére beugrott: rajtam egy az egyben LANCOME TRESOR!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 17.

Kávé, tiramisu, csokoládé...hmmm..
Egy nagyon kedves krémmániás lány feltette eladásra, azonnal rácsaptam.
Ilyenem már volt!
Régen volt!
Nem szeretem.
Estére beugrott: rajtam egy az egyben LANCOME TRESOR!!!

Wikike79

2016. március 18.

Mintám van belőle, de szerintem nagyon jó illat, és iszonyú tartós. Elgondolkodtam, hogy beszerzek egy nagyobb kiszerelést is!
Nagyon le van pontozva, ezért én segíteni szeretnék neki, mert megérdemli!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Nagyon le van pontozva, ezért én segíteni szeretnék neki, mert megérdemli!!!!

dandy

2016. február 8.

Up.: mégis csak megvettem egy nagyobbacska kiszerelést, nem bírtam ki...:D Imádom, ahogy körülölel a puha, meleg csokis, kávés illat, közben szürcsölgetem a latte macchiatom :) Nekem ő nappali illat, estére nem tudom elképzelni, ahhoz nem elég, meg amúgy is inkább ilyen bekuckózós illat. Tipikusan őszi-tavaszi viselet. Tartóssága sajnos közepes, de azért 500 csillag. :)

2015. július 22.
Egy vásárlás mellé kaptam ajándék mintát belőle...sokáig ki sem próbáltam, csak a szekrényben pihent. Most elővettem, mert szeretnék őszre valami finom, édesebb parfümöt és így elsőre levett a lábamról, még így a 40 fokban is, pedig alapvetően a virágos-gyümölcsös illatokat kedvelem. A csoki, tiramisu, bazsarózsa megvan, a kávét kerestem, de nem találom.:) Elképzelhető, hogy teszek vele egy próbát és beruházok rá, nagyon tetszik, nem tolakodó, csodásan körülölel. Egy forrócsokis téli este jut eszembe róla.:) Megadom neki az 5*-t aztán meglátom hogy alakul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

2015. július 22.

Kodi

2016. január 24.

Csodálkozom azokon a véleményeken, amelyek erőteljes bulizós parfümként írják le, mert rajtam egy gyöngéd, kifejezetten mézes parfüm. Csoki helyett inkább a fehér csokira szavaznék. Leginkább téli parfümként írják le, én el tudom képzelni ősszel, következésképp tavasszal is. Kicsit hiányolom azt a dögöt belőle, amit éppen Olivia Wilde főszereplésével készült reklámja sejtetni enged. Saját példányom feltettem az eladók közé, hátha valakinek pont ő..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

0808

2016. január 1.

Ez a "mosta gyermek" az Escada háztól. Füstös kocsma illata leng körbe- olyan érzésem van ha befújom vele magam. Szerencsére nem ugrottam bele nagyobb kiszerelésbe csak egy 2ml-es mintát teszteltem és milyen jól tettem, pedig az Escada parfümök kedvesek szoktak lenni számomra....kivéve ezt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Kardvirág

2015. december 4.

Az én bőrömön eléggé hasonlónak tűnik az Avon Percieve-hez. Abból elhasználtam egy üveggel kb 15 éve, mert az volt és nem ismertem az alternatívákat, de azért nem egy kifinomult illat. Ahogy ez sem. Egynek elmegy, de inkább nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

vanillacaramella.sweet

2015. április 28.

A nózimnak nagyon tetszik, egy ideig jóban voltunk, de már nem annyira, hogy velem maradjon. Különleges illat, tartós, finom, pont tökéletesen édes. Feltettem eladóként, alkuképes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol