Escada

Ár:   8520 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melindadd, az összetevőket feltöltötte: amadinda, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetevők: körte, rózsa, japán rózsa, ambrette, ylang-ylang, mósusz

Escada Especially Delicate Notes fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 8000 , Eladó: welt09
Állapot: 75ml/kèp, Helyszín: Budapest, fizetés: szemèlyes àtvètel Budapesten, előre utalàs utàn

senskin

2019. február 14.

Az első Escada amiből vásároltam is. Tetszik nagyon, vártam már egy igazán pajkos, csábítóan szemezős csodára. Ez megfogott és kellemesen,frissen elvarázsolt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

eveartstar

2018. június 1.

Hát nem vagyok egy édes illat kedvelő, sőt ha meghallom hogy Escada, akkor már menekülök is! :D
Egy kis mintát kaptam belőle, igen... rózsás illat...egy idő után egy elviselhetetlen keserű rózsa éktelenkedik a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 1.

Vaslady

2017. október 7.

2015. április 14.
Nagyon kellemes rózsaillat,harmatos,és fiatalos.
Sokan utasitják el a rózsás illatokat,mivel idősebb nők használták előszeretettel,de Ő a maga játékos,szinte kislányos bájával,a vidámságával,a fiatalabb korosztályt képviseli.
Én tavasszal,és még kora ősszel nyomatnám,simán mehet 2-3 fújás is!
Tartosságáról nem tudok még nyilatkozni,egyenlőre csak papircsikon az enyém,de mégha gyenge is,a tartósság,azt is megbocsájtom neki.
Gyönyörű üveg,kellemes,üde rózsa illat,mi kell még?
Szeretlek Escada Especially Delicate Notes :)
2017.010.07
Mintát rendeltem belőle,ma délelőtt őt teszteltem bőrön,és igazán meg vagyok vele elégedve.
Még mindig azt az érzést hozza,amit 2015-ben.
Csak azért nem rendelem,mert telitve vagyok most parfümökkel,de nem feledkezem meg majd róla,ha mégis be akarok ujitani egy illatot :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

2015. április 14.
Nagyon kellemes rózsaillat,harmatos,és fiatalos.
Én tavasszal,és még kora ősszel nyomatnám,simán mehet 2-3 fújás is!
Gyönyörű üveg,kellemes,üde rózsa illat,mi kell még?
Szeretlek Escada Especially Delicate Notes :)
2017.010.07
Még mindig azt az érzést hozza,amit 2015-ben.

movedtoaustria

2017. április 28.

Kedvenc nyari illatom, orulok hogy raakadtam. Illata hamar elillan mert mindenhol csak eau de toilette kaphato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

glockbarci

2016. november 27.

Télen-nyáron tökéletes illat,tartós és árban is megfelelő. IMÁDOM :) és nagyon remélem,hogy sosem szűnik meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

csokalilla

2015. április 26.

Örök kedvenc! :) ahányszor parfümériákban járok, körbeszagolok mindent, de végül mindig itt kötök ki ennél, szerelembe esem újra és újra..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

zserbó88

2014. augusztus 10.

Imádom, imádom, imádnám...ha nem illanna el szinte pillanatok alatt. (Sajnos a felfújás után nem sokkal nem csak az én orrom nem érzi, másé sem.) Ellenben mesés illat! Nem szeretem a rózsás illatokat, de úgy tűnik ennél a parfümnél ez a tény, kivételt képez. Virágos, de közben friss (nem tudom, hogy talán pont a frissessége miatt, néha mintha egy kis férfias illatot is éreznék benne, ami egyébként csak egy pluszt ad hozzá) a lecsengése pedig nálam púderes. Nagyon finom, különleges illat. Tényleg az egyetlen hibája, hogy egyáltalán nem tartós. Kicsit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Zsül

2014. augusztus 9.

Ez az illat egy nagyon friss, picit édes és természetes rózsaillat, egyből beleszerettem! Szép alkotás ez az Escada-tól, főleg a sok túl édes gyümölcsös átlag illat után. Lehetne valamivel tartósabb mondjuk, de ezért nem vonok le pontot, mert a többi részletében csodás alkotás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

csikosmatyas

2013. október 27.

Nem vagyok az a hirtelen felindulásból vásárló típus, ezért pénteken, barátnőm tanácsára - aki nagy Escada rajongó - kipróbáltam a 3 rózsaszín kockát. Ma vasárnap van és még mindig érzem a dzsekimen mind a 3 illatot. Egyenlőre döntésképtelen vagyok, de sanszos a dolog, hogy ez lesz a befutó ... sőt alig várom a Joy-napokat :-)
Nagyon tiszta és friss rózsa illat, a körte nem olyan kompótszerű szirupos-fűszeres mint az Avon Perceiveben, inkább autentikus, a grapefruit ugyan itt kimaradt a felsorolásból, de határozottan tetten érhető, szerencsére sokkal kifinomultabb módon, mint a szinte már foghasogatóan savanyú Amor Amor-ban és a pézsmás jegyek miatt a rózsa itt nem "nyanyásodik" el, ellentétben rengeteg más rózsaillattal, hanem határozottan modern és harmatos marad.
...
Tekintettel a 3 napja tartó illatra pontozom ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 27.

...
Tekintettel a 3 napja tartó illatra pontozom ...

amadinda

2013. május 5.

Finom, tavaszi virágillat, de rajtam sajnos egyáltalán nem tartós, nagyon gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.