Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: klementinka, champaca, lonc, orchidea, szantálfa, tiramisu

Escada Incredible Me edp
Ár: 4200 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó

Gina19

2019. március 22.

Épp nyári parfümöt keresgélek.. hát nem ő lesz a kiválasztott.. :D tipik téli illat, kicsit nehézkesebb. Kávét én nem érzek rajta, az én bőrömön totál olyan az illata, mint a megboldogult Hugo Boss Pure Purple parfümömnek - marcipános, alacsonyabb ingerküszöbű napokon már-már fejfájdítóan tömény édesség. Téli parfümnek se biztos, hogy bevállalnám. Ja, kb. 2 óráig intenzíven érződött, utána csak néha-néha libbent az orromba egy-egy kis illatfoszlányka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

senskin

2019. február 14.

Mikor először próbáltam éreztem benne a kávét, ettől függetlenül nem rossz illat, de nem fogott meg. Nem tudtam akkor még az összetevőit, de jól érzékeltem. Nem szeretem a kávét, az illatát sem. A tiramisut sem. Ezért nem nyerő nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Vaslady

2018. június 24.

Guerlain-Mon Florale vásárlásánál kaptam Őt ajándékba? :-D,mert hát fizetni kellett érte.
50 euro feletti vásárlásnál,lehetett parfümöket választani ajándékként,már kis ötösért is,a Bruno Banani illatokat tizesért,húsz euróért pedig többek között ezt az Escada illatot.
50ml a kis szentem,de még meg sem kezdtem,mert van belőle kis mintám,amiről már elfeletkeztem,most őt tesztelem.
A boltban sajnos teszterük nem volt,viszont még jelenleg is 50ml 60 eurós áron,fut,igy megérte nekem.
Érdekes téli illat,nem mai trend,2008 születésű amugy.
Orchideás-édes-csokis-krémes,még kávé is szerepel az összetevők között,sajnos ez rajtam nem dominál.
Nem éppen kedvező a nyár a tesztelésre,de majd még visszatérek rá ősszel.
Bizony várni kell vele,legalább egy jó fél órát,mert nagyon erős,szinte émelyitő,katyvasz szaga van,de utánna nyilik meg az illat,és a rút kiskacsából szépség lesz.
Érdemes ezt az időt kivárni,és inkább bőrön próbálkozni,mint papircsikon.
Nekem "szerethető" kategória,örülök neki nagyon :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Érdekes téli illat,nem mai trend,2008 születésű amugy.
Nem éppen kedvező a nyár a tesztelésre,de majd még visszatérek rá ősszel.
Érdemes ezt az időt kivárni,és inkább bőrön próbálkozni,mint papircsikon.
Nekem "szerethető" kategória,örülök neki nagyon :).

kvin

2018. február 16.

A csodás üveg boldog tulajdonosa vagyok, és még kb. fél-3/4 fújásnyit ki tudtam szuszakolni belőle, eleget ahhoz, hogy véleményt tudjak róla mondani. Nem vagyok az illattól elragadtatva, már-már ragacsosan édes, virágos is meg érdekes módon, mintha savanykás is lenne. Nekem nem nagyon áll össze, nem szívesen használnám. A Zara Night-ra emlékeztet, nekem az is olyan semmilyen, édes, felejthető.
Nem egy csillag, mert nem borzasztó rossz, de semmi maradandó nyomot nem hagy, jelentéktelen, számomra kellemetlen édesség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

pomme

2017. december 27.

Külön-külön érezni az illatjegyeket, de nem alkotnak egy egészet. Nagyon 90-es évek feelingje van, édes is, savanyú is, nekem ez így egy nagy katyvasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

angelina69

2017. december 5.

A szülinapomra leptem meg magam ezzel az illattal, de még csak most kezdtem el használni igazán. Amikor megkaptam, persze azonnal ki kellett próbálnom. Azonban a nyári meleg nem igazán kedvezett neki, ezért inkább a mostani hűvösebb időkre tartogattam. Nincs bent a trendi illatok között, de ugyanakkor mégis van benne valami a mostani édes-gourmand vonalból. Ez egy édes, virágos, majd enyhén tiramisu, capuccino illatú parfüm. Nem aléltam el a gyönyörűségtől, nem volt óhhh.... igen... erre vártam...Másmilyen édes illatnak képzeltem el. Ebben a téli hidegben ugyan jól esik, de nem lesz kedvenc. Nappalra? Estére? Ez szerintem egyénfüggő. A melóhelyemen nem nyitották ki tüntetően az ablakot, nem panaszkodtak fura, bántó, tolakodó szagokról. Kicsit nagyobb szillázsa van az átlagnál, ezért csínján a fújkálással, mert könnyen átléphetjük az ízléstelenség határát, a fejfájásról nem is szólva. A tartóssága rajtam átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

vanillacaramella.sweet

2014. október 22.

Kellemes és érdekes, intenzív illat, az Absolutely Me viszont sokkal jobb rajtam. Ez erősebben virágos. Társa az "A. Me" meg gyümisebb, édesebb, nekem az jobban összhangban van a bőrömmel, így pár hete megvettem. :))))) Nem pontozom le az I.Me-t, mert üti a határt, és nagyon baráti áron megvenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

Szabszi.

2014. március 17.

Egy avonos parfüm mellett ez a kedvencem. Finom, diszkrét, tartós. Nekem ennél több nem is kell:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

Candice

2013. november 13.

Finom púderes és rajtam tartós illata van. Nem tűnik ki egyből a tömegből, de nem is vágyom erre mindig. Barátnőzős, pletykálós, mozizós napokon tökéletes választás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

mokkalany

2013. szeptember 18.

Annyira szerettem volna szeretni, főleg a tiramisu miatt (kávés illatokat kerestem), hogy az arany testvérét, a Desire Me-t is megvettem. De sajnos egyikkel sem sikerült hosszabb távon megbarátkoznom, mert túl édesnek, töménynek bizonyultak. A kávémániámból maradt a Trussardi Inside, az legalább nem émelyítő. De azért továbbra is keresek valami kávésat hébe-hóba. Az Escada-k közül még próbáltam trópusi gyümölcsöseket is, de azok is elviselhetetlenül, ragacsosan sziruposak voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Antioxidánsok: BHT, Triethyl Citrate, Tocopherol, Methyl Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.