Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: papaja, mandarin, ananász

Szívjegyek: őszibarack, cukor

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, kókusz

Escada Rockin' Rio for Women 100 ml Ritkaság!
Ár: 15800 Ft + szállítási ktg. , Eladó: Piszke
Állapot: 100 ml / néhány fújás hiánnyal, Helyszín: Mezőkövesd, fizetés: előre utalás után Foxpost v. Packeta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lilaszilva

2023. április 27.

Micsoda emlékeket hoz vissza ez az illat!... Már csak a parfüm képére ránézve jobb lesz a kedvem. Tini koromban elfújtam egy üveggel de ez az a fajta parfüm volt, amire szerintem életem végéig emlékezni fogok. Édes, gyümölcsös, egzotikus! Hatalmas kedvenc, imádtam! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 27.

Nenuka

2020. június 24.

Többek szerint a legjobb escada, én is igy vagyok ezzel. Kizárólag nyárra, esetleg kora őszre, de akkor annyira jól esik ez a hangulat...koktelos pihenős életérzés.Nekem is a fiatalkorom idézi, már csak ezért is szereztem be belőle. A tartóssága valóban nem egész napos, de hát edt, és egyáltalán nincs horror árban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Yeticica

2020. június 7.

Up: na, csak nem birtam az ujjaimat a zsebemben tartani 😉, megrendeltem őt nyárra. Nem aproztam el, 100 ml erkezett, ha már ugyis nehez beszerezni. Fel voltam készülve lelkiekben a csalodasra, hiszen kb 14-15 evvel ezelőtt illatoltam utoljára.
De nem ért csalódás, sőt, esküszöm, ez az illat egy fiatalság-elixir , mert amikor csak hasznalom, olyan kis fruska-erzetem lesz tőle, pedig nem vagyok egy mai csirke. Nem infantilizmus. Hanem fiatalossag. Szerintem akihez passzol, nyugodtan fujhatja 50 folott is, en amúgy sem hiszek az illatok korosztalyok szerinti diszkriminalasaban.
Egyetlen eszrevetelem van csak, hogy hiányzik belőle a dög-faktor, ami nagyon is ott volt benne regen. Na most ez vagy annak tudhato be, hogy anno én voltam dögösebb, es ugye buliztunk is ezerrel szombatonként , tehát az illat nem valtozott, csak én (3 törpevel, sok ranccal több vagyok már, bulizni viszont nem jarok már), vagy a parfumon valtoztattak , de ez utobbit en már nem tudom megítélni ennyi ido tavlatabol. Meg amúgy se biztos, nem vagyok en egy orr!
Ami fix: ez az illat egy mennyei, edes, tropusi koktél, ami meglepően tartós, ha jól meghintjük magunkat vele (en a ruhara fújtam vagy 6-ot). Egy vidamsag-generator. Hu társam lesz iden nyaron.
A 40 az új 20 , vagy mi 😂

Elkapott a nosztalgia! Imadtam ezt az illatot, foleg buliba fujtam tele magam vele, bar nem atallottam a sokemeletes irodahazban sem magamra fujni, munkaba menet. (Volt olyan pasi, aki megjegyezte, hogy mar a liftbe lepve tudta, en elobb ertem be dolgozni - es rajongott ezert az illatert ☺️). Gyumolcskoktel szexisen, edesen, kaceran, onfeledten.
Kar, hogy megszuntettek, mas Escada azota sem rabolta el igy a szivem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

A 40 az új 20 , vagy mi 😂

Kar, hogy megszuntettek, mas Escada azota sem rabolta el igy a szivem.

silence

2018. december 31.

Igazi frissítő trópusi gyümölcskoktél 🍸, a felejthetetlen nyári bulik illata 🎶, forró Riói hangulat! 💃
Tizenéve megrögzött rajongója voltam ezeknek a nyári, limitált kiadású Escada-knak, minden évben meg is vettem a legújabb kiadású illatot. Az összes közül az Island Kiss mellett a Rockin' Rio volt a favorit. 🔝
Egy Mallorcai nyaraláson estem örök szerelembe ezekkel a gyümis finomságokkal, a mai napig ha megérzem ezeket az illatokat ugyanaz a feeling jár át: forró nyár ☀️, fehérhomok és pálmafák 🏝, a tenger morajló hangja 🌊 és bulizó fiatalok tömege 💃🎵
Akkoriban még nem is nagyon voltak elterjedve a gyümis illatok, igazi különlegességnek számítottak ezek a limitált nyári Escada-k és én minden évben elaléltam a nyálcsorgatóan finom illatmixektől, amit Escada-tól kaphattunk. 😋 Sajnos az évek folyamán már az Escada ház sem tudott újat mutatni, ellaposodtak és elvesztették különlegességüket ezek a kreálmányok, így az elmúlt évek nyári Escada-i már korántsem tudták azt az illatélményt nyújtani, mint az első pár évben kiadott illatok.
A Rockin' Rio még igazi intenzív gyümölcskoktélnak számított, imádtam minden cseppjét, sajnálom, hogy már nem gyártják 😔
Számomra mindenképp 5-ös, felejthetetlen illatként őrzöm szívemben. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

Számomra mindenképp 5-ös, felejthetetlen illatként őrzöm szívemben. ❤️

Sziporka88

2018. december 28.

Az örök tiniség kulcsa :) mindig feldob az illata. A legjobb Escada illat ebben a gyümölsös kategóriában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

anitaa17

2018. december 28.

A legeslegelső Escadam, 14 éves koromban kaptam, utána majd 10 évig minden évben beszereztem aktuális új illatot. Ez volt a kedvenc, az az ikonikus darab, ami miatt beleszerettem ebbe a gyümölcsös, édes, nyári illatvilágba. Sajnos szerintem a minőség sokat romlott az évek során, az újak tartóssága botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Vaslady

2017. október 26.

Engem egy volt tusfürdőmre emlékeztet,mivel nyáron csak gyümiseket használok,igy ez az illat is a nyárt idézi.
Trópikus gyümölcsök egyvelege,elég tartós is.
Nyaralós,pihenős,nyárra tökéletes illat,viszont aki friss illatot illetve nagyágyút keres,az neki se kezdjen.
Nem az a fajta.
Fiatalos,ez rá a jó szó.
Na meg persze,csak azoknak fog tetszeni,akik szeretik a gyümölcsös illatvilágot :).
Jövő nyár elején próbálgatom majd,és ha tetszeni fog,lehet rendelés is lesz belőle.
Addig küldöm neki a 4 csillagot,mivel egyenlőre nem ő a kedvencem az escadák közül,de jó úton halad :).....
Meglátjuk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 26.

Trópikus gyümölcsök egyvelege,elég tartós is.
Nem az a fajta.
Fiatalos,ez rá a jó szó.
Meglátjuk :)

Cloudberry

2017. szeptember 18.

Áh, megszaglom és újra 13 vagyok. Párizsban találkoztam vele egy drogériában, és onnan írtam is édesanyámnak egy SMS-t, hogy ezt szeretném ballagásomra :D Hát meg is kaptam :) Ma már nem fújnám magamra, de az üres üvegét szívesen szaglászom a mai napig... Szép emlékek. Ezt, meg a Miami Glow-t szinte locsoltam magamra 15 éves koromig, míg a Gucci Envy Me-re váltottam "komoly" lányként :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

KataMayaNagy

2017. szeptember 2.

2005-ben a kedvenc illatom volt, édes, nyárias nagyon szerettem. Tartós, másoknak is tetszett, de valóban kicsit tinilányos ma már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Luna1024

2016. november 5.

Rendeltem egy rakás Escada mintát, és nagyon sokat vártam a véleményezéssel, mert fogalmam sincs, mi értelmeset írjak, és hány pontot adjak... Mégpedig azért, mert ezek a limitált kiadások, amiket évről évre kiadtak, szinte mind tetszenek, de kb. semmiben nem különböznek az orromnak. :D Komolyan: ha csukott szemmel szaglásznám őket, tuti nem tudnám megmondani, melyik melyik. :D
Ezt a Rockin' Rio-t szeretem, de nem ez a kedvencem, pedig Fragrantican is ezt ajánlgatják a legtöbbet. Tényleg nagyon finom, édes, hamisítatlan nyári illat, olyan, amitől az embernek kedve támad elutazni a trópusokra, és egy napágyban üldögélve, egész nap, szalmakalappal a fején koktélt szürcsölgetni. :D Már csak nyerni kéne ehhez a lottón. :) Egyértelműen az ananászt érzem, meg talán a cukrot, szantálfát, őszibarackot (egy kicsit). Tényleg nagyon kellemes, könnyed, vidám illat, ami kicsit sem émelyítő.
Tartóssága nem jó, amit nem is rónék fel egy EDT-nek, HA kevesebbe kerülne! Az árától dobtam egy hátast, bevallom őszintén... Szerintem ha megtehetitek, rendeljetek mintát mindegyikből (Iparfümérián sokat lehet), és döntsétek el, melyik tetszik a legjobban, mert tényleg csak minimálisan térnek el egymástól... És ha sikerült megtalálni, én csak azt az egyet venném meg, mert nem túl olcsó, és annyiban nem különböznek egymástól, hogy az összesből megérje betárazni. :)
Én a Rockin' Rio-t (is) ajánlom, de kizárólag nyárra, a hideg időhöz szerintem ezek a limitált kiadások nem passzolnak.
4 csillag az ára miatt, és azért, mert 5 pont majd a kedvenc limitált kiadásaimnak jár, de ez is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Methylparaben i I ta I par 0 0