Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 19.

Kategória:   Sminkek szájra

2014 március-áprilisi limitált trendkiadás

01 rose it up!, 02 chaising lacy árnyalatban kapható

madrid

2014. május 13.

Nekem a sötétebb 02-es rózsaszín van meg. Én általában nem szeretek rúzst használni. Viszont már régóta akartam egy ilyen rúzs és átlag szőlőzsír közötti terméket venni. Én nagyjából meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Kis mértékben pigmentál, viszont kicsit mégis kiemeli a számat. Tükör nélkül is felvihető. Hétköznapokra nekem ideális. Állaga megfelelő. Kis mértékben hidratál is. Tartósnak viszont nem mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

csillavozar

2014. április 9.

Egyetértek az előttem szólóval.. Csak kipróbáltam a világosabb árnyalatot a kezemen... SEMMI színe nincsen. Pénzkidobás ezt megvenni. Viszont az ugyanilyen csomagolású állandó essence rúzsokat szeretem, többet adnak, mint amit a gagyi csomagolás miatt eleinte elvártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract