Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: feredith, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. szeptember 20.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

ariiratku

2017. december 7.

Ez egy tévedés volt. Az egyik első alapozóm volt. Megvettem kipróbálni, de nem jött be és soha többet nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

lovecreams

2016. szeptember 10.

Nem, nem nem..nekem is talán ez volt az első alapozóm, anno ajándékba kaptam. A legvilágosabb árnyalat is nagyon nagyon sötét és felkenés utána még sötétebb és sárgább lesz..Teljesen maszk hatása van, kilométerekről feltűnne mindenkinek, hogy mi van rajtam.. egy borzalom!! Ahogy látom, már nem gyártják, hát nem csodálom.. Egyedül azért kap kettest mert jó az illata és valamennyire mattít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Kingucii

2016. április 6.

Első drogériás alapozóm volt. Elég olcsó kis alapozóról van szó, 1000Ft alatti árkategóriába tartozik.
Hát, túl olajos hatása volt, annyira sokáig nem tartott, viszont jól fedett. Hál'isten nem volt soha vészes az arcom, néha pár patti előjött, aztán csókolom. Annak a célnak megfelelt,hogy eltakarta az apróbb bőrhibákat.Középkategóriás termék, számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Akasa

2016. január 19.

Nagyon szerettem, kellemes érzés volt viselni, nem zsíros, nem érzetem, hogy elzárná a pólusokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

fittike97

2015. november 29.

Ez volt az elso alapozom, evekig hasznaltam tizenevesen. Felesleges volt, azt hittem, hogy az a par hiba az arcomon tragedia, de visszagondolva tobbet artottam ezekkel a vegyszerekkel mint amennyit hasznaltak. Maga az alapozo jonak tunt, fedese kozepes, allaga nekem kicsit tulsagosan is hig. De nem mattit, nagyon hamar atfenylik. A színe pedig tulsagosan rozsaszines szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Femi

2015. június 14.

Egy fél tubussal elhasználtam. A színe elütött az arcomtól, bár nem erőteljesen. Szerettem a matt hatását. 350 Ft-ért jutottam hozzá, annyiért megérte. Még a fele mindig meg van. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

derienart

2015. május 20.

Tiniként évekig ezt használtam...de így visszagondolva a rózsaszínes árnyalatára és a gyenge fedésére biztos nem venném újra. Kezdő alapozóhasználóknak ajánlom inkább, akik nem várnak nagy csodát és nem is problémás az arcbőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

purpuratulips

2015. február 7.

Nekem minden lett tőle az arcom, csak matt nem. Nagyon maszk hatása van és nekem pattanásokat is okozott. Az állaga nem rossz, de a tubus felét se használtam el. Púderezni mindenképpen kell rá (szerintem a nap folyamán is minimum egyszer). Nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Babooca

2014. szeptember 4.

Régen egy leárazás során szereztem be, még mikor nem nagyon érdekelt a helyes színválasztás. Sokan kiszúrták a sárgás, bőrszínemtől eltérő tónust, akárhogyan is dolgoztam el. Fedése kb nullához konvergált, de akkoriban szemhéjalapnak jól jött, jól tartotta a sminkem. Húgomnak ajándékoztam el. Folyós mivolta miatt elég gyorsan fogyott, de 350 Ft-ért nem volt rossz vétel. Mattítani azért tudott, arra nem volt panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

aranka.ratku

2014. augusztus 5.

A fedése elég jó,ezt használom a nehezebb napjaimon.De amúgy egy átlagos alapozó.Akciósan vettem így nagyon megérte.Púder azért kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.