Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 24.

Kategória:   Sminkek szájra

Fénylő rúzsceruca

5 árnyalatban kapható

Aprile

2018. május 20.

A napokban selejteztem ki, mert meglehetősen régi volt már, de amíg használtam, nagyon szerettem az én 03-as Luminous Rosewood darabomat. A színe meglehetősen intenzív volt, csodás árnyalattal, kellemesen hidratált, és nem kopott csúnyán. A tartóssága nem volt a legjobb, de ez az ára fényében nem is volt elvárható. Mivel nagyon jól passzolt hozzám a színe, kicsit elfogult voltam vele mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

solymosi

2017. november 1.

349ft ért vásárolta.Ennyi pénzért bőven megérte.Krémes az állaga de nem valami tartós.

AnikoB

2017. október 16.

Essence kifuttatáson vettem pár hete, a színe nagyon szép, nekem tökéletes nude (02-es árnyalat). Fényesnek nem igazán mondanám, ami nem zavar, de a neve alapján nem erre számítottam. Nem túl tartós, de gyorsan lehet vele dolgozni, ami egy rohanós reggelen pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

tothnono

2017. április 26.

Könnyen használható és szép a színe, az illata sem rossz, de nem marad fent sokáig és kissé darabosan kopik. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

KuSza

2017. január 3.

Ez az egyik kedvenc nude rúzsom. Mindig a táskámban van, ha esetleg kéne, ha gyorsan kell feldobni a kinézetem, pirosítónak is ezt szoktam használni. Csak attól félek mindig, hogy hamar elfogy. De mindenképp megéri, nagy kedvenc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

AyaDid

2016. december 18.

Bevallom, hogy én ajakkontúr helyett használom, mivel a nagyfejű ceruzákkal könnyebben rajzolok... Erre a célra a két megvásárolt kevésbé merész árnyalatú ceruza remekül megfelel. Sajnos egyikük már eltört, de ez nem feltétlenül a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

CoffeeAndSugar

2016. december 1.

Én a 05-ös brilliant burgundy színt vettem meg. Nagyon tetszik a színe és a krémes állaga. Bár kissé ragacsos, és a szám szélén hamar lekopik és festhetem újra a szélét. Oda kell rá figyelni. De ezt a kis problémát leszámítva eg jó termék, és mivel nem drága ezért szerintem megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

CoCoaPowder2

2016. november 30.

Nekem a 05-ös Brilliant Burgundy van meg. Nagyon régóta kerestem már ilyesmi színű rúzst de sosem találtam meg a tökéletes árnyalatot. Végre megláttam ezt.. Nekem nagyon tetszik a színe, és az állaga is. Viszonylag tartós is, és könnyű felvinni is. Az egyetleg negatívum hogy kicsit ragacsosan hat, és a szám szélén kopik egy kis idő után. De kis odafigyeléssel kiküszöbölhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. október 30.

Nem dobtam tőle hátast hiszen lényegében ez egy ajakápoló ápoló hatás nélkül. Hozzá se érek a számhoz de máris nincs ott semmi. Egy fura réteget csinál az ajkaimon , nem is kiszárítja őket inkább leszárítja a felületét és húzódik utána. A színe szép de mivel nem tartós (egyáltalán) ezért jettős érzelmeim vannak vele. Szép a fénye,nem csillámos , de sajnos nekem ez kevés. Aki szereti a lehelletnyi ajakszínezőket annak ajánlom. De impulzusvásárlásként nagy csalódás..nekem ez csak 3 csillag. Pedig én megpróbáltam szeretni , de nem jött össze. Ja és higy hegyezni kell az csak egy hátulütő...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. október 30.

szilvike94

2016. szeptember 3.

A 02-es clear nude árnyalatba vettem meg, és azért meg vagyok vele elégdeve, nem vártam tőle egész napos tartást (azért annyira ismerem az essence termékeket), de viszont nem szárít, nem az a brutál fényes/csillogós, és nagyon szép a színe. A szintén essence-s nude szájkontúrceruzával szoktam használni, így kicsit tartósabbá válik. Az árát megéri, de a tartósság hiánya miatt azért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate