Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. szeptember 13.

Kategória:   Sminkek szájra

Láthatatlanul látható.

Az ajakceruza kihangsúlyozza a kontúrokat és megvédi a rúzst a kifakulástól és elkenődéstől. Átlátszó textúrájának köszönhetően minden árnyalatú rúzzsal vagy szájfénnyel használható!

Essence Lipliner Invisible ÁtlátszóTáttetsző/színtelen szájkontúrceruza/szájkontúr/szájceruza/kontúrceruza/ajakceruza/ajakkontúr - 13 Trasparent
Ár: 400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
gingerbloo

2017. október 26.

ez mi?? ez MII??? Állandóan letörik, annyira száraz, hogy alig lehet felkenni és semmit nem tesz a rúzs tartósságáért. Olcsó volt ugyan meg jó, hogy van egy drogériás lip primer, de azért elég kaki volt. Nekem kb 2 hétig tartott mire sikeresen letöredezett a végéig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

v92

2017. október 14.

Matt rúzs alá használom alapként és határozottan meghosszabbítja a rúzs élettartalmát. Könnyű használni, bár szerintem vigyázni kell, nehogy az egész rúzst kitekerjük belőle (nekem már majdnem sikerült).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

BDiana

2016. október 28.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
lucintaa

2016. október 13.

Alapnak használom rúzs vagy szájfény alá.
Nem rossz, tartósabbá teszi a terméket, viszont kicsit szárítja az ajkakat. Tetszik, hogy ilyen vékony és tekerős ceruza kialakítású, így rendesen le tudom alapozni a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Alapnak használom rúzs vagy szájfény alá.

Antioxidánsok: BHT