Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Sminkek szájra

2016-os nyári limitált trendkiadás

Cseresznye vagy görögdinnye? A magasfényű ajakkontúr ceruza tökéletesen keretezi az ajkakat lágy árnyalatú cherry-red vagy watermelon pink árnyalatokban.

2 féle árnyalatban kapható: 01 i love you cherry much és 02 you´re one in a melon.

Neleta

2019. március 28.

Hiába a szép szín, ha 2 perc után lejön az egész. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Hiába a szép szín, ha 2 perc után lejön az egész. :(

Funnyface

2017. április 14.

Akciósan vettem...már megint nem tudtam ellenállni és olyan terméket vettem amire semmi szükségem nem volt. Néha előfordul... Nem vett le a lábamról. Formulája túl puha, hegyezni lehetetlen, és nincs is nagyon értelme, mert úgyis azonnal letörik. Ajakceruzának nem tudtam használni, kontúrt nem lehet vele húzni. Végül a letört hegyét kentem szét az ajkamon, amúgy sem ajakontúr ceruzának vettem. Jól pigmentált, színe szép, azonban nem fed egyenletesen, redőkben összegyűlik. Inkább száraz érzés a bőrömön. Nem valami tartós. Nekem nem érte meg az akciós árát sem, remélem ez megint egy darabig visszatart attól, hogy akciósan összvásároljak szükségtelen dolgokat, csak mert olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

punkpenge

2017. január 29.

Nagyon szép pigmentált színek. Ez a fajta ceruza nem a kedvencem az essencetől, mert szárazabb mint a tekerősek és néha szárítanak,néha furán kopik le, de árát megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate