Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. április 19.

Kategória:   Ajakápolók

A 10% barackolajjal dúsított ajakszérum az érzéki, ragyogó mosoly érdekében hidratálja és táplálja az ajkakat.

KezdoManias

2021. június 26.

Meglepően jó ajakápoló, a stifteket - száraz ajkak ápolása, gyógyítása terén - messze lekörözi. Gyorsan beszívódik (legalábbis az én száraz ajkaimba), ápoltság érzetét hagyj amaga után. Rajtam nem különösebben csillog. A Nuxe tégelyesét mélyápolás szempontjából persze nem übereli, viszont az belenyúlkálós és ragacsosabb felületet hagy maga után (mélyebben is táplál egyébként), így sokaknak inkább ez lehet a kedvence.
A tubus cuki, a csutka-ecset, mint azt az előttem szólók is megjegyezték, nehezen magyarázható, de valahogy mégiscsak ellátja afunkcióját. Én bátran hasznlom közvetlenül aplikálásra, elég gyorsan el szoktam emészteni azokat az ajakápolókat, amelyeket megszeretek. Napközben kiválóan tartja a frontot, és valószínűleg majdnem mindenki számára elegendő éjszakára is. Megintcsak a Nuxe tégelyeshez hasonlítva - bár a kiszerelés kb. ugyanakkora, a nuxe töményebb, ezért tovább tart. Drágább is. Ha ezt figyelembe veszem, kb. ugyanannyiba kerül felhasználásarányosan. Ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 26.

marlu

2021. május 2.

Ajakápolónak most már csak ajakolajokat használok, sokkal jobban hidratálnak. Ezzel a termékkel is meg vagyok elégedve, bár csak pár napja használom, de eddig szuper.
Az ecsetes végű aplikátor valóban nem a legjobb megoldás, de azért így is lehet használni. Kis finom, lágy illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

szeliger

2021. április 24.

Egy jól sikerült kollekció dicséretre méltó terméke. A külcsín tetszik: barackos szín a barackolajhoz, a grafika is vidám. A kupakot lecsavarva mintha rugó lenne benne, kiugrik az applikátor. Egyedül a végén lévő ecsetes részt illeti kritika, nem is tudom, hogy gondolták, kis csutka az egész. Rövidek és nagyon merevek a szálak, de meg lehet szokni. Az íz enyhén gyümölcsös ízű, nem mondanám barackosnak, inkább fruttira emlékeztet. Én elé sokat viszek fel egyszerre, mindenhová jusson és érezzem is, hogy ott van a számon. Szép hűvös, világos tónusú, vizesen csillogó fényt ad az ajkaknak és kellően hidratál.
Szeretem, gyakran nyúlok érte. Értékelem azt is, hogy európai termék, a felirata szerint Lengyelországban készült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 24.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate