Essence

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szimica, az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2015. szeptember 23.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Sminkek szájra

A tökéletes ceruza az ajkak kihangsúlyozására! Az essence hosszantartó ajakkontúr ceruzával gyönyörűen körvonalazhatod a az ajkadat. A szuper lágy textúrának köszönhetően a felvitel egyszerű, az eredmény pedig intenzív, hosszantartó szín, ami nem mosódik el.

9 árnyalatban kapható

Bearbunny

2020. július 14.

Nagyon szeretem őket, több árnyalatban is megvan. Szép színei vannak, kellemes és könnyű használni, nem szárít annyira és jó, hogy nem kell hegyezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Szeretem ezeket a ceruzákat. Szerintem eléggé pigmentált színek vannak, jó, hát nem olyan tartós. Legalább van indok kiszaladgálni a mosdóba. Szerintem sokkal jobb, mint a hegyezős fajta, azok nekem sokszor túl kemények. És nem utolsó sorban szép a csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

lenizsu

2019. október 9.

Nagyon szeretem ezeket a termékeket. Több árnyalatban használom. Az egyik, kevésbé preferált ceruzám, kb. 3 éves, most kezd el gond lenne a pigmentáltságával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

Lencseee

2019. szeptember 2.

Huh, ez mekkora mai vasarom volt a mai Muller napokon🤩 meg kinezetre is teljesen MAC! Jol kenheto, relaitive tartos, csodas arnyalatok...mi kell meg? Alacsony ar? Vagy meg ez az ar is -50%-ban????😍 eletem vetelei koze tartozik. Update: most láttam, hogy nem ez a variáció van meg nekem 4 árnyalatban, hanem a hegyezős, fekete szárú, de azt meg nem találom...de a vélemény még mindig áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 10.

IMÁDOM!
Csomószor csak az egyik ceruzával kifestem az egész számat és úgy indulok el. Hihetetlenül tartós, pigmentált és nem is szárítja az ajkakat. Ha jó ajakceruzát akarsz, ezt vedd meg, nem fogsz csalódni, az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

IMÁDOM!

Julifoldvari

2019. július 14.

Ennyi pénzért zseniális! 1 árnyalatok van, de veszek még 😀 egyszerű de nagyszerű. Egész nap nem fog tartani, de sok árnyalat van és jól lehet vele dolgozni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Dee

2019. május 4.

1 színem van belőle, krémes de csak pont annyira amennyire kell. Jól rajzolható a kontúr vele. Engem valamiért emlékeztet a softos kollekcióra talán az volt utoljára az essencenek ami állagra hasonló. A többi szájkontúr ceruzájuk nekem túl kemény volt. Egy hibája van hogy nem tart túl sokáig, szerintem gyorsabban maszatolódik, tűnik el így 4*ot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

zfruzsi

2019. március 25.

Nem vagyok egy ajakceruzás lány, de ha szükségem lenne mégis újabbakra, akkor tuti ezek közül vennék, mert ezek szuper minőségűek. Amik voltak nekem azokat teljes ajkon rúzsként használtam el, amikor már felismertem, hogy nem vagyok az az ajakkontúrozós és nem akartam, hogy kárba menjenek. Úgy is működtek, de nyilván ezért nem fogom újravenni őket, viszont ahogy említettem, ha szükségem lenne mégis ajakkontúr ceruzára egyszer, akkor hozzájuk rohannék a drogériában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Ann86

2019. február 27.

Több színben is megvan és szuper termék. Tartós és nem mellesleg olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Több színben is megvan és szuper termék. Tartós és nem mellesleg olcsó.

Cathi

2018. október 8.

Sok - sok éve kötelező darab a sminkkollekciomban (plum) . Gyönyörű a színe,tartòs, és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Lanolin