Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szilva, Módosítva: 2012. december 25.

Kategória:   Sminkek szájra

A kétféle mini szájfénykészlet praktikus kis mágneszáras dobozban kapható, melyekben három, különböző árnyalatú szájfény található.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dea

2017. november 17.

Nekem is megvolt, vagy ez a verzió,vagy másik, én szerettem, tök jó, elhasználható mennyiségű, cuki, jó illata van,kellemes viselet, lehet vennék még, más színt is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

aranyiviki

2017. augusztus 3.

A húgomnak vettem apró ajándék gyanánt,neki otthonra elbohóckodni tökéletes. Kipróbáltam én is,de borzalmas,magamon nem bírnám elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

szofiaa

2017. február 6.

Ez egy nagyon gyerek smink, legalábbis számomra használhatatlan, de ajándékba gyerekeknek aranyos lehet:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Noncsi1885

2017. január 23.

Nagyon mutatós a doboza, kedves kis ajándék, de inkább a polcon mint a számon mutat jól. Az illata mandulás - vaníliás szóval nagyon jó, de tényleg ragacsos és nem is tartós, nem a legideálisabb egy smink megkoronázására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Lizybaba99

2016. február 24.

Igazából egy 350Ft-os kifuttatáson vettem.
Nem túl tartósak, de 3 színt kapunk egy cuki dobozkában.:) Picit ragad, de nem vèszes. Extra finom az illatuk ès mèg a pici (szintèn Essence:D) neszeszeremben is elfèr. Őszintèn szólva az eredeti árát biztosan nem adnám ki èrte. 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 24.

Igazából egy 350Ft-os kifuttatáson vettem.

Regi84

2015. július 24.

Kiárusításon vettem, kb annyit is ér. Ragacsos, mondjuk én rúzs fölé használom, de magában kb semmi színe nem lenne... Egyedüli pozitív benne, hogy könnyű mindenhova magammal vinni és egész tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

nezili

2015. július 21.

Nem vagyok egy nagy szajfenyes, de 1/3 aron volt a Rossmannban, igy gondoltam egy probat meger. Hat, amint kiprobaltam kezdtem rajonni miert is nem haszanlok lipglossokat... Ragacsos, a szine egyaltalan nem intenziv, csak egy kicsit fenylik az ember szaja, erre jo egy ajakbalzsam is. Lehet meg kiserletezek szajfenyekkel, de ettol alig varom, hogy megszabaduljak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

wifey

2015. május 11.

Oké, kicsi. Ahogy a normál szájfény is az. Ragacsos, nem szépek a színek, indokolatlanul csillogós. Több nem kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

szonia

2014. augusztus 14.

Nekem egy Paris szett van,jól kihasználható színekből áll szerintem. Én csak bedobom a zsebembe vagy egy kistáskába és kéznél van, ha kell. Határozottan jobb, mint a Stay with me például. Szépen el lehet oszlatni és fincsi illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Laura

2014. június 9.

Nem fogott meg. Nem tartós és a színe sem intenzív. Újsághoz volt úgyhogy így pénzt nem kellett érte kiadnom de meg nem venném. A mérete cuki meg minden de ne máár...egynormál méretű szájfény minden táskában elfér, nem ezen múlik...
hármas :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

hármas :/

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Pentaerythrityl Isostearate/Caprate/Caprylate/Adipate
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 27 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0