Essence

Ár:   859 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Rendkívül könnyű krém, hosszan tartó mattító hatással, amely kifejezetten a vegyes arcbőr igényeire lett kifejlesztve. Értékes, aktív összetevői, mint a licsi és a kékszőlő, intenzíven hidratálják és természetesen simává varázsolják az arcbőrt. Mattító hatása akás 12 órán keresztül tart. Véd az UVA/UVB sugarak ellen is.

sailorluna

2018. augusztus 10.

régebben használtam, kétszer is megvettem. eleinte nagyon tetszett, mert kicsit mattított, mégis megfelelően hidratálta a zsíros bőrömet. nem irritált, bár egy fura filmréteget hagyott az arcon, de annyira nem zavart. sminkelni is tudtam rá minden gond nélkül. egészen sokáig kitartott. a második tégely vége felé kezdtem nézegetni a krémeim összetevőit komedogén szempontból is, és az ebben második cucc eltömíti a pórusokat, így inkább nem vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

krizsaneniko

2015. augusztus 22.

Picit mattít csak. Az illata nagyon jó, de rossz rá sminkelni. :(
Néha össze is veszett az alapozóimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Picit mattít csak. Az illata nagyon jó, de rossz rá sminkelni. :(
Néha össze is veszett az alapozóimmal.

Tildi

2015. február 10.

Megvettem, kipróbáltam, nem lett a kedvencem.
Tényleg mattít de közben szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Megvettem, kipróbáltam, nem lett a kedvencem.
Tényleg mattít de közben szárít is.

betyusz123

2014. július 23.

Már bánom, hogy megvettem. Az illata semleges, az állaga nem tetszik (nekem egybeáll), és alig akar beszívódni a bőrömbe, ragacsos érzetet hagy, és kisebb darabkák is maradnak az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 23.

tuzki

2014. május 30.

Ha létezik a Földön számomra szörnyű hidratáló krém akkor ez az. Megvettem még régen, hogy na, kipróbálom, lássuk mit tud. Valóban mattít, de cserébe kaptam az arcomra egy elviselhetetlen, láthatatlan réteget amitől kifejezetten kellemetlen volt a használata. Annyira nem bírtam elviselni, hogy egy óra után le is mostam gyorsan Az illata nagyon mű és annyira vacak volt, hogy ki is dobtam (még kézkrémnek sem bírtam elviselni). :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

nius

2014. május 5.

Jaaaajjjjjj. Hát ez bozalmas, hogy mennyire mű. Az illata (szaga?), az állaga-csúszós, filmes, réteget hagy a bőrön-még a kis tégelye is. Sok minden ez, de nem értékes....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

bogirepcsin

2014. március 30.

a Müllerben találtam rá a kis aranyosra. Az illata elvarázsolt, és gyönyörű, csillogásmentes matt arcbőröm lett tőle, ami nálam nagy teljesítmény. reggel felkentem, és délutánig semilyen átfényesedést nem tapasztaltam, és az én bőrömet kellőképp hidratálta is. a kapcsolatunk mindaddig felhőtlen volt,, amíg meg nem próbáltam rásminkelni. igen, a próbáltam a megfelelő kifejezés, mert a végeredmény csúnya kukacos lett. ezután, mivel az arcom kezdett háborús övezetté válni és minden nap szükséges volt lealapozni az arcom, száműztem éjszakai krémnek, hogyhamár nappal nem tudom használni. jelenleg annak használom, de most amikor ránéztem az összetevőire, meglepve, sőt, felháborodva vettem észre, hogy a második összetevője az isopropyl palmitate, aminek a leírásában az áll, hogy potenciális pórus eltömítő.
ezt viszont nem is tudom hirtelen hova tenni, hiszen egy mattító, zsíros bőrűeknek szánt krém célközönsége jelentős százalékban pattanásokra hajlamos.
ejnye ejnye essence.
nem tudok mit tenni, mint lepontozni, illetve felhagyni a használatával, és kíváncsian várni, hogy javul-e az arcom állapota. a fejleményekről most jön egy update, mert lehet, hogy ok nélkül vádoltam meg, és nem ő a ludas. addig viszont mehet a fiók legaljára, csillaggal, mert mattítani tényleg mattít, és a használata is kellemes, az ára pedig nagyon barátságos, és tényleg azt hittem, hogy ő lesz a befutó minden téren, amíg kapcsolatba nem hoztam az arcom állapotának rohamos romlásával.

update: ő volt a hunyó, szóval kidobtam. azóta már tisztában lettem a komedogén index fogalmával, és beleástam az arcápolás rejtelmeibe, és azóta sokkal szebb a bőröm is.
már csak mosolyogva gondolok vissza arra, hogy egy finom illat elég volt ahhoz, hogy az adott kozmetikumot válasszam. nálam csúnyán leszerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

ejnye ejnye essence.

x1342x

2014. március 20.

Egy hónapja van meg kb., nem használom minden nap, átlagban inkább minden második.
Összehúzza az arcbőröm, puhább, "kellemesebb" lesz tőle az arcom, tovább bírja kifényesedés nélkül, úgy gondolom nagyon sokáig el fog tartani, mivel nagy a tégely és igazán kevés kell belőle, az ára igen kedvező.
Na de... A "póruseltömítő" összetevőért csak 4 csillag, nem értem egy vegyes arcbőrre kifejlesztett krémben hogy lehet ilyet találni... Idővel persze jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

MsEevy

2014. február 21.

Nekem csalódás volt kicsit, mert szerintem semmilyen illata nincs... Miután felkenem, puha lesz tőle a bőröm, hamar beszívódik, mattít is, de kicsivel később, kb 3 óra múlva a homlokom újra csillogni kezd. Egyébként megéri, mert olcsó, és sokáig elég, mivel keveset is elég felvinni az arcra. 3!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

manulka

2014. január 27.

Nyáron használtam, jóval több kellett belőle, mint egy sima hidratálóból, és kicsit összehúzta a bőrömet, kényelmetlen volt, de elégedett voltam vele. Amiért nem venném újra: póruseltömítő a második helyen és a parabének, de nagyon olcsó és jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.