Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. október 7.

MrsWolf

2017. április 5.

Levakarhatatlan.....elég gagyi, és nem vízálló....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Levakarhatatlan.....elég gagyi, és nem vízálló....

lovaslany13

2013. május 5.

Az illata orvosi rendelő illatára emlékeztet:D
A vízállóságával nincs gond, a könnyeket is kiállta. De a dúsítását nem annyira kaptam meg mint akartam. Lehet én vártam sokat egy 600ft-os szempillaspiráltól?!
Több rétegre (2-3) van szükség ahhoz, hogy igazán dúsítson. Tetszett hogy gyorsan szárad, nem pislogom le.Viszont nem tetszett hogy a szempilláim végét egyáltalán nem fogta be.. A kezemet annál jobban. Hétköznap bőven elég de egy alkalmi vagy különlegesebb sminkhez komolyabb kell.

Update: ha lemostam utána pandamaci lettem és a bőrömről nem lehetett vízálló lemosóval se lemosni, dörzsölni kellett és akkor halványodott, azt meg azért a szemkörnyék nem szereti :\ Szóval a lemosási nehézség miatt -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

Az illata orvosi rendelő illatára emlékeztet:D

clau1708

2013. február 5.

régen volt egy ilyenem de annyira nem vált be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

régen volt egy ilyenem de annyira nem vált be...

Cosza

2012. január 23.

Nem rossz. Nekem már megvan egy ideje, de még mindig jó az állaga - ellenben drágább spirálokkal. Viszont annyira nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Beni1234

2011. november 17.

Felkenve, mintha semmi sem lett volna rajtam, ráadásul kenődött is, és nekem pár óra után elkezdett leperegni, leszedni viszont borzasztó nehéz volt. Azóta nem is használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 17.

kitkat.0810

2011. október 8.

nekem nagyon nem jött be. Egy teljesen átlagos spirál, de egyszerűen lehetetlen leszedni :s kb 2 óráig bajlódtam vele mindenféle lemosóval, azóta nem is használtam, mert nem éri meg a macera..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

knoemi88

2011. szeptember 19.

Természetes hatású spirál, tehát drámai pillantást senki ne várjon tőle. Ellenben nem csomósodik, nem csinál póklábakat. Mindennapi, rohangálós használatra teljesen megfelelő. Viszont ajánlott hozzá kifejezetten a szemfestéklemosó, mert valóban vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

Judiit

2011. augusztus 27.

Jól dúsít, észrevehetően "több" lett tőle a pillám. Amiért mégsem venném meg, mert kb egy hónap után beszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 27.

agi.greendaygirl

2011. augusztus 2.

igzából alig látszik ha ezt használom, és abszolút nem vízálló.. kenődik
az összetevői viszont eész jók úgyhogy 2 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 2.

igzából alig látszik ha ezt használom, és abszolút nem vízálló.. kenődik
az összetevői viszont eész jók úgyhogy 2 pont

noxibaba

2011. július 9.

Szeretem ezt a spirált. Az biztos, hogy hosszan tart és nem folyik el víz hatására sem. Könny álló is, az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.