Essence

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. december 8.

Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

HDorina

2017. február 5.

Nagyon szerettem. A problémás bőrömre tökéletes volt. Mattította a bőrömet és kevesebb pattanásom lett tőle. Ahogy felvittem púderes hatásúvá vált. Ez is nagyon tetszett. Amikor elfogyott újra szerettem volna venni de már nem gyártották akkor sem. Nem is értem miért. Ez egy nagyon szuper termék volt. Sajnálom hogy nem kapható már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Kingus23

2016. december 6.

Nekem kicsit sok túl maszk hatásúnak érzem :/ de mint alapozó jól működik és az illatát is szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

mangobell

2016. november 2.

Az egyik legjobb essences termék! Én nagyon imádtam, és nem értem miért vonták ki a forgalomból. Mire eljutott hozzám a hír, egy darabot se találtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

H4niko

2016. október 30.

Pár száz forintért jutottam hozzá kiárusításon. Gondoltam ennyiért nem hagyom ott. 01-es árnyalatot vettem és egyszerűen imádom. Szeretem az ilyen krémes habállagú alapozókat. Kár hogy nem vettem még belőle többet. A fedése jó, bár bőrproblémáim nincsenek, de a színe jól passzol a világosabb bőrömhöz is és szépen fed.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Aprile

2016. szeptember 25.

A nagy szortiment-frissítés keretében jutottam hozzá, és bár nagyon örültem neki, passzolt is a leghalványabb árnyalata a bőröm tónusához, valahogy nem tudtam megszeretni. Jó termék, de minden próbálkozásnál úgy éreztem, hogy megüli a bőröm, és túl vaskos számomra, így 2-3 próbálgatás után egy barátnőmnél landolt, aki kifejezetten szereti az ilyen állagú alapozókat. Ő nagyon szereti és elégedett vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

DorinaKallai

2016. augusztus 21.

leárazáson vettem, és már nagyon bánom hogy nem vettem belőle többet.Egyszerűen TÖKÉLETES!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Catn0va

2016. augusztus 17.

Ez a kedvenc alapozóm! Árban és minőségben is megfelelő, könnyű a felvitele. Az antibakteriális hatása miatt is ezt választottam, továbbá hogy tartalmaz cinket. Sokáig elég, még mindig van a tavaly megvett tégelyben.
Azonban legutóbb, amikor voltam a Rossmann-ban, nem találtam, megszűnt volna? Amennyiben igen, nagyon kár érte. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Detti

2016. július 11.

Eleve nagyon szeretem a hab állagú alapozókat, de ez az ára miatt is a kedvencem. Általában nagyon hamar átfénylik bármivel próbálok alapozni, púderezni. Ezzel a termékkel nincs ilyen gondom, és szerencsére nem is szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

agneza

2016. május 10.

Update
Sajnos rendkívül szárítja a vízhiányos- kombinált bőrömet. Emellett nagyon tapad mindenhez és fog, valamint gyorsan kopik. Biztosan nem vásárolom meg ismét. Talán a zsíros-kombinált bőr, amihez ideális. A tartósságának hiánya miatt vonok le csillagot.

Glamour-napokon vásároltam meg 20%os kedvezménnyel, mert mindenképp szerettem volna otthonra valamilyen kedvező árú alapozót, ami fed is, de nem túl maszkos, és ha problémásabb napja van a bőrömnek, akkor kicsit segítsen rajta. Hezitáltam a Maybelline Affinitone matt verziója és eközött, de az bármennyire is jó alapozónak számít az olcsóbb drogériás alapozók körében, mégis idegesített, hogy mennyire folyik a tubusából.
Mindig is tetszettek a hab állagú alapozók és végül erre esett a választásom. Nem szívesen nyúlok a tégelybe kézzel, ezért már az első használat óta alapozóecsettel viszem fel az arcomra az alapozót, így szépen fed, nem maszkszerű. Meg vagyok vele elégedve, bár alá kell hidratálni, de mivel nem tartalmaz fényvédőt az alapozó, így általában erre a célra fényvédős hidratálót használok. Pici púderrel nem fényesedik ki, maximum a nap végén kell megigazítanom a sminket. Jópofa termék, a hab állag nagyon tetszik :) Nem vettem észre, hogy mitesszert vagy pattit okozna, sminkecsettel felvive nem ül meg a szem körüli apró ráncaimban sem. Bár csak 2 árnyalatban láttam, nekem a sötétebbik teljesen jól illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Update

LathatatlanOzike

2016. március 11.

Nagyon régóta használom, szép fedést biztosít, teljesen rendben van ez a termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Zinc PCA

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.