Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 20.

2014 júniusi limitált trendkiadás

2 árnyalatban kapható:

• 01- highway to pretty
  • 02- i don't care! i love it!

abbey94

2014. november 20.

Most leárazás keretein belül vettem meg kb 450Ftért a Rossmannban! A türkizes színkombinációt választottam, és nem bántam meg. Nagyon szeretem a színes tusvonalakat főleg tél közeledtével, és a hideg acélszürkés szememhez nagyon-nagyon passzol ez a szín! :) Nekem kibírt egy egész napot anélkül, hogy elmászott volna. Gondolkodom a bordós változaton is, bár nem tudom hogy állna a bordós tus :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

husiii14

2014. augusztus 21.

Tetszik, hasznos h kettő együtt van egy dobozkában. A kék színű van meg, gyönyörű színe van, de rögtön feltapadt a szemhéjamra a kihúzott csík, szóval hasznos a szemhéjpúder alapnak amit mellé raktak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate