Essence

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabee, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Hajfestékek

Kimosható hajfesték por

4 féle színben kapható

animeangel90

2015. július 2.

Tegnap vettem kéket és lilát. Én kesztyűt használtam a felvitel során, hogy ne tapadjon a kezemre, valamint úgy vittem fel, hogy a tégelyhez szorítottam a hajamból egy tincset és többször végighúztam rajta a tégelyt. Sötét szőkés hajszínre a lila látványosabb mint a kék. Fésülés után valóban veszít egy kicsit a szín az intenzitásából, de utána még rá lehet segíteni egy kicsit az újabb színezéssel. A hajlakk valamelyest fixálja, mert nem láttam, hogy összefogta volna felsőmet (bár sötét színű top volt rajtam amikor kipróbáltam). Egészében nem rossz, de lenne mit fejleszteni rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

AkInImOd

2015. május 12.

Nyárra gondoltam beszerzek kettőt, végül a pirosra és a türkizre esett a választásom. Pasztellkrétára emlékeztet az állaga, ha a bőrömmel érintkezik. Barnás fekete hajon a piros szépen mutat, a zöld inkább olyan "megkopott" hatást kelt, mintha kifakult volna a hajtincsem. A felvitel alatt szépen megfogta a kezemet a piros, szappannal szépen lejött; a zöldet elég volt csak "elmorzsolni" az ujjaim között - huss és pöcc, volt nincs. Habár a leírás szerint hajlakkal fixálhatóvá válik az eredmény, nálam pont, hogy eltüntette a felvitt festéket. Ha előre ráfújtam és úgy vittem fel a tincsre, a türkiznél annyira nem jött be, a pirosnál kicsit feltapadósabb lett az eredmény. A termékleírás külön felhívja a figyelmet arra, hogy kényes, fehér textilekkel ne viseljük egyszerre, mert könnyen megfoghatja.

El fog fogyni, de újra nem fogom venni. A spray állagú színezékekkel elégedettebb vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Sellenix

2014. augusztus 19.

Az ötlet nem rossz, csak a tárolás és hogy nem tart hosszan. a fehér pólómat is beliláztam.. a pólómra több ment mint a hajamra.. egyébként nagyon pigmentált meg jó ötlet csak jó lenne, ha hosszabb ideig lenne rajta.. ezt még fejlesztgetniük kell.. bár ezek után ha még fejlesztik is nem hiszem, hogy bárki is megvenné.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

darkbeforestorm

2014. augusztus 4.

a lilát vettem meg, bár a szőkésbarna hajamban inkább rózsaszínnek látszott. nagyon szépen pigmentált, ez tény. de elég neki egy fésű és máris "eltűnik" a szín.
színezgettem, színezgettem a hajam (és vele együtt a kezem), tetszett is az eredmény de egyetlen használattal elértem a doboz alját. alig akartam elhinni. annyira sok hajam azért nincs, ami indokolná ezt a gyors fogyást.
ezután úgy döntöttem, átfutok a hajamon a fésűvel, aztán indulás otthonról. sajnos mire hazaértem (alig 1 óra múlva), szinte hűlt helye volt a rózsaszínes hajamnak. ellenben maradt egy hatalmas, száraz, szénakazal a helyén. olyan kezelhetetlen lett a hajam, hogy inkább azonnal kimostam belőle az egészet, ezzel barbie rószaszínű vizet produkálva a fürdőkádban :D
szóval én nem igazán vagyok elégedett a termékkel. sem a tartósságával, sem azzal hogy milyen lesz a hajam a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

t.adri1991

2014. július 29.

én a lilát vettem meg , egész jól befogta a fekete hajamat , viszont ehhez tényleg borzasztóan meg kellett küzdeni a kezet hamar megfogja. azt még nem teszteltem h utána a ruhát is megfogná , épp ezért nem adok max pontot neki. jól néz ki , de elég macera

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

m.szandi91

2014. július 10.

Nekem sötét barna hajam van és a "pirosat" vettem meg. A pigmentáltságával tényleg nincs baj, de nagyon macerás használni, minden piros lett és a leírással ellentétben a kézről egy egyszerű szappanos kézmosással nem jön le... :D Meg aztán ugye miután felvittem, megszárítottam porzott, ha pedig befújtam hajlakkal, veszített az intenzitásából. Sosem próbáltam még más ilyen terméket, így nem tudom eldönteni, hogy ez mennyire jó. 2 csillagot kap, mert igazából használhatatlan, amiért minden, de szó szerint minden piros lett. Maximum otthonra jó poénkodni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

viktoriacsoke

2014. július 9.

A lilát és a mentát próbáltam, a lila nagyon jól pigmentált, de a menta szinte meg sem látszik pedig elég világos hajam van, a menta 2-öt a lila ellenben 5-öt érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate