Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,9 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lucintaa, az összetevőket feltöltötte: Kriszta.08.24, Módosítva: 2016. július 19.

Kiszerelés:   2,9 g

Három féle korrektor, mely megoldást nyújt minden bőrtípus minden problémájára. Praktikus, ceruzaszerű kiszerelése lehetővé teszi, hogy magunkkal vigyük a táskánkba.

• A Say No To Redness 10 Pastel Green tökéletes pattanásokra és kipirosodásra.
  • A Say No To Imperfections 20 Natural Beige az egyéb, minden másfajta bőrhibákra jó.
  • A Say No To Dark Circles 30 Bright Rosé a szem alatti sötét karikákat tünteti el. Krémes állagának köszönhetően könnyen felvihető és eloszlatható.

Acyra00

Korcsoport: < 18
2016. február 15.

Nekem a bőrszínű volt meg,nem rossz,szépen fedett,én a bőrhibáimra használtam arra teljesen jó volt.:)

Acyra00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 15.

Epresjoghurt

2016. január 28.

A "Say No To Imperfections" korrektort vettem meg, de nem ájultam el tőle. Nekem sajnos nagyon gyenge a teljesítménye, a kisebb bőrhibákat fedi csak el, a pattanásokkal, hegekkel nem boldogul. Ráadásul tartóssága is kritikán aluli. A szemem alá használom, arra alkalmas.

Epresjoghurt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

dorah

2015. december 1.

A zöld korrektort vettem meg, és nagyon jó! Utána alapozót és púdert is használok. Nem mondom, hogy 100%osan eltünteti a piros foltokat, de sokkal szebbnek tűnik az arcom. :)

dorah
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Nikoca99

2015. november 29.

Imádom a zöld korrektorát nem zsírosítja az arcom és nagyon jól eltünteti a piros pöttyöket negyedszerre vettem újra szuper! Ha valaki egy jó korrektort keres pirosság ellen ezt próbálja ki nem fog neki csalódást okozni!

Nikoca99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

doradegyrmt

2015. október 31.

A pirosság elfedésére már régóta kerestem ilyen zöld, stiftes korrektort :) Korábban még az Oriflame-ből rendeltem egy kétoldalú, teafaolajos korrektort, csak nemnagyon volt leehetőségem Oriflame-zni, így nem nagyon sikerült újravennem azt, meg ugye annak is csak az egyik fele volt zöld. Így nagyon megörültem ennek a kis krémnek, amikor megláttam a Müllerben :)

doradegyrmt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

lichtnori

2015. október 6.

A rózsaszínűt használom, sötét karikák ellen. Praktikus a csavarható ceruza forma. Nekem állagra krémes, könnyen kenhető. Amikor először használtam, azt gondoltam, hogy "na, ez megint ablakon kidobott pénz volt", mert beleült a szemráncaimba és fura volt eldolgozni is. Ha nagyon elsimogattam, akkor meg nem ért semmit a fedése. Ha viszont nem dolgoztam el, akkor meg halvány rózsaszín panda mackó szemeim lettek. Simán, önmagában nem használható, mert feltűnő a színe a szemem alatt, még akkor is, ha jól eldolgozom. Aztán rájöttem, hogy úgy a tökéletes, ha felkenem a szemem alá, rögtön rá az alapozót, és a kettőt együtt beleütögetem a bőrömbe. Így tökéletesen fedi a szem alatti bőröndjeimet, nem ül bele a ráncocskákba, kellőképpen fed és halványítja a karikáimat is, szóval beváltja, amit ígér. Nem egy csodaszer, és úgy látom, hogy próbálgatni kell, kinek mivel keverve (alapozó, korrektor) válik be, de én megszerettem.

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Szandus

2015. október 4.

rózsaszínt használom
hát nem sokat segít a a sötét karikákon, mondhatni majdnem semmit se
túl sok benne a csillám és túl kemény az állaga

Szandus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

rózsaszínt használom
hát nem sokat segít a a sötét karikákon, mondhatni majdnem semmit se
túl sok benne a csillám és túl kemény az állaga

BokaEdina

2015. szeptember 20.

A zöldet használom a piros bőrhibákra és nekem teljes mértékben bevált.

BokaEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

A zöldet használom a piros bőrhibákra és nekem teljes mértékben bevált.

Vic12

2015. augusztus 22.

A rózsaszínt a szemem alatti sötét karikákra használom és eddig ez vált be a legjobban erre a célra. A zöldet pedig az arcomon időnként féloldalasan megjelenő piros foltokra, ill. újabban a piros pattanásokra szoktam kenni. Eleinte kételkedtem benne (zöldet az arcomra?!), de tényleg eltünteti a pirosságot.

Vic12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Azura

2015. augusztus 19.

A rózsaszín Say No To Dark Circles van meg. Szerintem azért nem olyan könnyű eloszlatni, legalábbis én elég körülményesen tudom elérni azt a hatást amire vágyom, de előbb-utóbb mindig össze jön. Egyébként nagyon szeretem, nem megy el sok egyszerre, így még mindig az elsőt nyüstölöm, pedig meg van már egy jó ideje. :)

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.