Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 29.

GLuci

2014. január 8.

Nem szeretem egyáltalán, az én bőrömre túl csillogó. Ha valaki szeretné eladó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Nem szeretem egyáltalán, az én bőrömre túl csillogó. Ha valaki szeretné eladó!

Claudiaa

2013. július 30.

nekem is bejött :) már nem találom sehol :\ kár érte, nagyon szép

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

nekem is bejött :) már nem találom sehol :\ kár érte, nagyon szép

Biofeleség

2013. május 18.

Azt írja hogy természetesen fénylő finish-t ad, s én el is hittem hogy egy egyszerű, selymes fénypúdert veszek. Viszont rossz meglepetés, hogy lisztes, nagyon porlik, és túlságosan glitteres fénye van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 18.

Gituka

2013. május 15.

Imádtam, arccsonton nagyon jól nézett ki. Sajnos én már sehol nem találtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Imádtam, arccsonton nagyon jól nézett ki. Sajnos én már sehol nem találtam.

feredith

2012. augusztus 28.

Nagyon jó termék. Kifejezetten örülök neki, hogy alacsony árkategóriában is forgalmaznak különlegesebb, haladó szintű termékeket. Diszkrét selymes fénye van, ősszel-télen-tavasszal alkalmanként használom, mert a világosabb bőrön nem üt el, mint pl. egy aranyfényű highlighter. A diszkógömb-effektussal vitatkoznék, mértékkel igenis nagyon szépen kiemel, persze kontúrozással kiegészítve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Epres

2012. augusztus 18.

Én legutóbb 100.- forintért vettem meg a végső kiárustáson a rossmanban. Szinte ingyen.
Nagyon aranyos púder, csak azt sajnálom hogy hamar lekopott róla a felirat. De mint a többi essence púder ez is nagyon porzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

bibor009

2012. április 25.

lehet még ilyet kapni? és ha igen hol, és emnnyiért?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

lehet még ilyet kapni? és ha igen hol, és emnnyiért?

kicsikiszi

2012. február 19.

Huh, óvatosan kell vele bánni mert valamikor hihetetlen módon csillogott tőle az arcom :S nem is igazán használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

doramora

2012. február 6.

Nekem nem vált be, túlságosan csillog tőle a bőröm, mintha izzadnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Nekem nem vált be, túlságosan csillog tőle a bőröm, mintha izzadnék.

bleonora70

2011. december 4.

Nekem" nem levegőzött" a bőröm tőle . Viszketett, izzadt alatta.A kinézete szép volt a bőrömön de a leírtak miatt csak néha teszem föl és csak" csínján" bánok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.