Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: mccormic, az összetevőket feltöltötte: mercivagyok, Módosítva: 2014. június 18.

A füstös szemek sosem mennek ki a divatból! Krémes szemhéjtus, szemhéjpúder és egy kétvégű applikátor könnyíti meg a könnyű és gyors készülődést.

4 kombinációban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

DayanaComplow

2017. június 8.

Hát én ezért a kis essence-es dologért nem vagyok oda. A krémes része alig pigmentált, nem lehet vele szépen dolgozni, nem használható. A poros része egész jó, pigmentált, óvatosan kell vele dolgozni, de azt legalább tudom erre-arra használni. Azóta mióta megvettem (kb 4 éve) nem használtam csak 2x =/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

v.alexandra27

2014. december 24.

Nekem barnában van meg, a tartósságával és pigmentáltságával elégedett vagyok, bár a tus része nekem kicsit halvány, de összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

Enca

2014. december 10.

A szürke volt meg belőle, nem tudom, ki mit szeret benne, én odaadtam az unokahúgomnak, mert a krémes rész nem volt semmire való, a por teli volt csillámmal és pergett le még szemhéjalappal is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

Jutka1989

2014. november 21.

A por részével nem volt bajom, de a krémes eléggé ragad már a felvitel során is. Később pedig elkenődött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

spari193

2014. október 23.

En nagyon szerettem, jo volt a minősége, csak a barátnőm eltört a "poros" részét, így vége lett:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

vrgbtt

2014. augusztus 28.

Imádom, és akárhányszor arra gondolok, hogy nem tudom újra megvenni, könnybe lábad a szemem :-D Nekem a barna volt meg többször is, a legszebb sminkeimet ezek használatával készítettem el. Tökéletes árnyalata van a rikító kék szememhez. Szerettem a krémes rész és a púderes (?poros?) rész is zseniális. Néha mindkettőt használtam, hogy a maximális tartósságot érjem el.

Ha valaki esetleg tudja, hogy tudnám újra megvenni akkor ne habozzon szólni :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Ha valaki esetleg tudja, hogy tudnám újra megvenni akkor ne habozzon szólni :-)

DNBianka

2014. július 24.

Tényleg ragad és kenodik nem egy eros árnyalatu fekete és tényleg nehéz el is dolgozni !!! Még csodállkozom hogy megvan.Ja csak most nézem hogy nem is fekete de lila,hát lehet hogy az egy kicsit jobb még nemprobaltam,de a fekete az borzaszto !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 24.

Kitti44

2014. május 6.

Nekem ragadt, kenődött.Nehéz vele dolgozni szerintem, azonnal el is ajándékoztam.:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Black Fairy

2014. március 31.

Nekem kettő is van a feketés, meg a szürkés (mindkettő elég régi), de nagyon szeretem őket...a szürke önmagában mondjuk semmit nem ér, de más termékekkel tökéletes...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

iamanita

2014. március 13.

Régebben vettem meg de mai napig használom. Teljesen meg vagyok vele elégedve. A barba színek boldog tulajdonosa vagy, a tartóssággal vannak problémák, de szerintem ettől eltekinthetünk, hiszen a színek nagyon intenzívek. A krémes részt imádom, tusként használom többnyire a szempillák tövében, de elsatírozva lehet máshova is felvinni. A púder rész is isteni, de mint már említettem elég intenzív és sötét a színe. A krémes részve felvive tartósabb. Hétköznapi viseletre inkább csak a krémes részt ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.