Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2015. március 25.

Matt hatású szemhéjpúder.

Ajándék vásárlás mellé 😊 Essence Szemhéjpúder
Ár: 0 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Kép szerint használt, régebbi, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
Matilda

2015. november 5.

Szerintem már rég nem gyártják, nekem van egy bontatlan, mert anno feltankoltam belőle, annyira szerettem. Szemöldökre használtam, de natúr sminkhez is nagyon jó.
(Amúgy meg nem azért ül bele a ráncokba, mert rossz a termék, hanem mert nincs lealapozva a szemhéj.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

KuliKali

2015. november 4.

Nem tudom,hogy őt gyártják-e még,de mindenesetre én meg vagyok vele elégedve. A Müllerben kaptunk egyszer egy promócióban anyummal 1-1 db-ot,a beige két különböző árnyalatában,az enyém sajnos a kukában végezte,mert összetört,de anyuét megkaptam a napokban,semmi baja,az illata olyan,mint új korában. Púderként használom,aminek végül is megfelel,csak az ecsetre nehéz felvinni a tégely mérete miatt,állagra picit kemény,de egyébként szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 4.

levelekhelyett

Korcsoport: >54
2013. október 6.

Magam sem tudom, hogy pont ezt gyártják-e még, de ennek a márkának a színpalettáján találtam meg azt a beige színt, amit általában használni szoktam. Valószínű, hogy mégiscsak matt, mert a fényes-csillámló szemfesték az én koromban már horrornak hat.:)) Magával a szemhéjpúderrel elégedett vagyok, nem okoz irritációt, és elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. október 6.

darcy

2013. március 16.

Szeretem a világos, natúr sminket. A 01-es Velvet Passion árnyalata van meg, ami ehhez tökéletesen megfelel. Állagra kicsit "keménynek" tartom. Alaposan bele kell dörgölni az applikátort, hogy felvegyen belőle. Sajnos az apróbb ráncokba is bele tud ülni, és estére lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate