Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2022. március 24.

• egységesíti az arcbőr színárnyalatát
  • hatékonyan mattá teszi az arcbőrt
  • elfedi a kisebb hibákat
  • nem terheli meg az arcbőrt
  • légies, habos textúra
  • könnyen szétkenhető

8 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bianca01

2024. január 21.

Évekig ezt használtam, sajnos el kellett engednem az állaga miatt (ami hozzáteszem jó, szuper fedés, porcelánbaba hatás, de rettentően sűrű és eltömíti a pólusokat, ezzel pattanásokat idézve elő és különböző bőrhibákat).
Egy ideje szüneteltetem és a bőröm újra lélegzik. Jól eloszlatva nagyon jó fedés, mégsem maszk hatású, de az arcbőrnek nagyon egészségtelen.
Egyébként azelőtt mindig is egy ilyen alapozót kerestem, jó sok szép emlék köt hozzá, így tőlem kap egy 4 pontot.

Update: Tini korom alapozója. Meglepődtem, hogy még mindig lehet kapni. Akkoriban szerettem, de biztosan nem cserélném vissza, ma már az összetevőkre is figyelek. A Catrice alapozói sokkal jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 21.

szaboszilvii

2023. augusztus 23.

Nyáron kerestem valami könnyedebb alapozót, azt meg is találtam azonban nem mehetek el amelett, hogy mindenemet összefogta és foltos lett tőle az arcom :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 23.

bkolozs

2023. augusztus 16.

Nemrég vettem meg 04-es színt. Nagyon szépen beleolvad a bőrömbe, sima, szép bőrképet ad. Előtte hidratálom a bőröm és pár perc múlva az ujjaimmal viszem fel. Nekem egész nap kitart, nem oxidálódik, már beszereztem belőle párat, mielőtt kivonnák a forgalomból a sok fancy szérumos alapozók miatt. Egyértelműen sokkal jobb, mint bármelyik eddigi alapozóm. Azt hittem, hogy ez egy elavult dolog, de sokkal jobban bevált, mint a mostani túlhype-olt termékek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. augusztus 16.

CzDorottya10

2023. augusztus 8.

Kozepes fedesu, par orat bir ki aztan szinte lekopik(legalabbis nekem). Kell ra agyon fixalni mert csuszkal es kenodik jobbra balra. En oszinten csak arra hasznalom a borom vallahatatlan gatya allapota miatt, hogy ha gyorsan el kell szaladnom valamerre, szivaccsal villamgyorsan fel tudom rakni, fed is amennyire kell es kesz is szoval nem egy rossz cucc, nalam mindig lesz tartalekba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

Bozizu

2023. július 21.

Hétköznapokon nem használok alapozót, csak ha mennem kell valahova és szeretném kicsit összekapni magam. Akkor is szempont a gyorsaság és a természetes hatás. Az én zsíros bőrömön csodásan teljesít, nekem teszi a dolgát, vagyis szép, egységes bőrképet ad anélkül, hogy beleülne a pórusokba, vagy elnehezítené a bőrömet. Nekem nincsenek száraz részek a bőrömön, de a szemem körül azért hajlamos meglátszódni az alapozó vagy korrektor, de ez a kis habos, könnyed cucc nagyon szépen teljesít szem környéken is. Én használom szem alatti karikákra és szemhéj primernek is, mindkettőre tökéletesen bevált. Bár nagyon zsíros a bőröm, ezt a terméket még nekem sem kell púderrel rögzítenem, ami csak még jobban lerövidíti sminkeléssel töltött időt. Én kézzel szoktam felvinni, úgy olvad bele a legszebben a bőrömbe. Aki gyorsan felvihető, természetes hatású, közepes fedésű alapozót keres, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 21.

finomatej

2023. június 29.

Nagyon jól fed de nekem kiszárította a bőröm így kisebb bőrhibákra használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 29.

Nagyon jól fed de nekem kiszárította a bőröm így kisebb bőrhibákra használom

lillaszabo1

2023. június 19.

Kombinált, T vonalon zsíros bőröm van és tágak a pórusaim. Nekem tökéletesen bevált, egész nap tart, matt hatású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 19.

Kriszt@127

2023. április 22.

Nagyon szeretem, már többször is vettem belőle! Ecsettel viszem fel így könnyű eloszlatni, nem tapad össze egy kupacban, szépen eloszlik! Nem zsírosodik tőle a bőröm. Egyetlen hátránya hogy a termék vége felé nekem mindig bele keményedik a tartójába, így az utolsó adagokat nem tudom felhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 22.

Delfini5

2023. április 6.

Sokáig szivaccsal használtam és nem igazán voltam elégedett vele. Már majdnem ki is dobtam mikor jött az ötlet, hogy megpróbálom ecsettel ... na azóta imádom 🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 6.

devababa

2023. március 29.

Kizárólag szem alatti karikákra használom. Meg vagyok elégedve vele árban és mennyiségben. Biztos van ettől jobb is, de nekem megfelel. Arcra is próbáltam, úgy is teszi a dolgát, de lőtte primert használok, hogy ne emelje ki a kialakuló ráncaimat. Sima tőle a bőröm. Nem kukacosodik. Hatása közepesen tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 29.

Hidratálók: Cyclomethicone

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Methylparaben i I ta I par 0 0