Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 , Eladó: Ermyan
Állapot: Párszor próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: Előre megbeszélt helyen átvehető.
Ár: 1000 Ft , Eladó: fancsa21
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: személyes átvétel
Bianca01

2019. augusztus 30.

Évekig ezt használtam, sajnos el kellett engednem az állaga miatt (ami hozzáteszem jó, szuper fedés, porcelánbaba hatás, de rettentően sűrű és eltömíti a pólusokat, ezzel pattanásokat idézve elő és különböző bőrhibákat).
Egy ideje szüneteltetem és a bőröm újra lélegzik. Jól eloszlatva nagyon jó fedés, mégsem maszk hatású, de az arcbőrnek nagyon egészségtelen.
Egyébként azelőtt mindig is egy ilyen alapozót kerestem, jó sok szép emlék köt hozzá, így tőlem kap egy 4 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

JVica98

2019. augusztus 20.

Már egy ideje használgatom és nagyon tetszik :) nagyon szeretem, hogy nem fed teljesen, inkább csak a bőrszínt egyenlíti ki, nem nehéz a textúrája. Mivel alapjáraton száraz bőrőm van, eléggé alá kell hidratálnom, de úgy nagyon szépen mutat :)) nekem nagyon bejövős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Annacska22

2019. július 25.

Könnyen kopik púderezéssel is. Az állagát szeretem és könnyen el lehet dolgozni, de nem tartós.!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

alexandraaa

2019. július 1.

Kiszerelés szempontjából rendben van. Nagyon kellemes, puha, habkönnyű állaga van. Viszont hiába van világos bőröm, valahogy nem találtam megfelelő árnyalatot. Hosszan tartó alapozót kerestem, de nem találtam eddig meg. Ez az alapozó egy idő utánösszáll az arcomon, kb mint az olajfolt a vízben.. Nem veszem újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

angelademeter0022

2019. június 5.

Oh egyszeruen imadom!! Szerintem tokeletes.
Rendes krem allagu alapozora viszem fel a problemasabb teruletekre meg szem ala de ez tenyleg egy kis csodaszer:) sokaig tart, jo az allaga, kiszerelese miatt elfer barhol konnyeden. Nagyonjo vegyetek batran😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Oh egyszeruen imadom!! Szerintem tokeletes.

lillka

2019. május 27.

Könnyű kis mousse, a bőrömhőz tökéletesen passzoló árnyalatban sikerült megvennem. Sokáig kitartott, pedig minden nap használtam. Miatta szerettem bele a mousse alapozókba. Nem oxidálodott, természetes hatást tudtam elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

czabogab

2019. május 25.

Imádom az állagát. Emellett sikerült megtalalnom az árnyalatomat. Szóval én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

rosaliestactics

2019. március 19.

01-es Matt Sand árnyalatot próbáltam. Nekem alapvetően nagyon fehéres a bőröm, ezért az első használatokkor úgy éreztem, hogy passzol a bőrszínemhez. Nincs is vele semmi probléma.. az első pár óráig. Ugyanis fokozatosan oxidálódik, így a nap másik felére hihetetlenül bebarnul az arcbőrön.
Nagyon jó a fedése, ha szépen, alaposan fel van kenve. Mindazonáltal, ha valamihez hozzáér (ruha, sál, akármilyen szövet) rikító nyomot hagy maga után. Minél tovább hagyod az arcodon, annál inkább begyűrődöttnek fog tűnni a sminked vele. Nem tartós, ez biztos. A felvitele viszont egyszerű. A sok ellentét ütköztetés végeredménye sajnos negatív. Tényleg az oxidálódásával van a legnagyobb probléma. Hihetetlenül bebarnul hosszabb viselés után. Olyannyira, hogy meghökkenve kérdőjeleztem meg, hogy valóban ez-e a legvilágosabb árnyalat, mert nem akartam elhinni. Nem ajánlom és váltanom is kellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Vivienn13

2019. február 12.

Rettentően maszk hatása van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Rettentően maszk hatása van.

marthabay

2019. január 28.

Régen nagyon sokáig használtam ezt az alapozót, annó szerettem mert jól elfedte a bőrhibáimat, viszont ha sokat viszel fel az arcodra úgy nézel ki mint egy porecllánbaba :) arról nem beszélve, hogy nagyon eltömíti a pórusokat, gátolva ezzel a bőrlégzést, ma már nem használnám újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.