Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2022. március 24.

• egységesíti az arcbőr színárnyalatát
  • hatékonyan mattá teszi az arcbőrt
  • elfedi a kisebb hibákat
  • nem terheli meg az arcbőrt
  • légies, habos textúra
  • könnyen szétkenhető

8 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nemtudoommm

2022. augusztus 12.

𝘒ö𝘻𝘦𝘱𝘦𝘴𝘦𝘯 𝘧𝘦𝘥, 𝘴𝘻𝘦𝘳𝘦𝘵𝘵𝘦𝘮 𝘷𝘰𝘭𝘯𝘢 𝘴𝘻𝘦𝘳𝘦𝘵𝘯𝘪 ő𝘵 𝘥𝘦 𝘴𝘢𝘫𝘯𝘰𝘴 𝘱á𝘳 ó𝘳𝘢 𝘶𝘵á𝘯 𝘯𝘢𝘨𝘺𝘰𝘯 𝘧é𝘯𝘺𝘭𝘪𝘬 é𝘴 𝘻𝘴𝘪𝘳𝘰𝘴 𝘦𝘳𝘻𝘦𝘵𝘶 𝘭𝘦𝘴𝘻 𝘵ő𝘭𝘦 𝘢 𝘣ő𝘳ö𝘮, 𝘦𝘻𝘵 𝘬𝘰𝘳𝘢𝘣𝘣𝘢𝘯 𝘴𝘰𝘩𝘢𝘴𝘦𝘮 𝘵𝘢𝘱𝘢𝘴𝘻𝘵𝘢𝘭𝘵𝘢𝘮 𝘮á𝘴 𝘩𝘢𝘴𝘰𝘯𝘭ó á𝘳𝘬𝘢𝘵𝘦𝘨𝘰𝘳𝘪á𝘫ú 𝘥𝘳𝘰𝘨𝘦𝘳𝘪𝘢𝘴 𝘢𝘭𝘢𝘱𝘰𝘻𝘰𝘯𝘢𝘭 𝘴𝘦𝘮,𝘧ő𝘭𝘦𝘨 𝘯𝘦𝘮 𝘪𝘭𝘺𝘦𝘯 𝘥𝘶𝘳𝘷á𝘯.. 𝘒𝘰𝘯𝘬𝘳𝘦𝘵𝘢𝘯 𝘮𝘪𝘯𝘵𝘩𝘢 𝘰𝘭𝘢𝘫𝘫𝘢𝘭 𝘬𝘦𝘯𝘵𝘦𝘮 𝘷𝘰𝘭𝘯𝘢 𝘢𝘻 𝘢𝘳𝘤𝘰𝘮.. 𝘍ő𝘭𝘦𝘨 𝘢 𝘛 𝘷𝘰𝘯𝘢𝘭𝘰𝘯 𝘷á𝘭𝘭𝘢𝘭𝘩𝘢𝘵𝘢𝘵𝘭𝘢𝘯😔
𝘌𝘭 𝘩𝘢𝘴𝘻𝘯á𝘭𝘰𝘮 (𝘮𝘦𝘳𝘵 𝘫𝘦𝘭𝘦𝘯𝘭𝘦𝘨 𝘯𝘪𝘯𝘤𝘴 𝘮𝘢𝘴) 𝘥𝘦 𝘯𝘦𝘮 𝘧𝘰𝘨𝘰𝘮 𝘶𝘫𝘳𝘢𝘷𝘦𝘯𝘯𝘪.. 𝘗𝘰𝘻𝘪𝘵𝘪𝘷𝘶𝘮𝘬𝘦𝘯𝘵 𝘧𝘦𝘭𝘩𝘰𝘻𝘩𝘢𝘵𝘯á𝘮 𝘢𝘻 á𝘳á𝘵, 𝘷𝘪𝘴𝘻𝘰𝘯𝘵 á𝘳á𝘣𝘢𝘯 𝘪𝘴 𝘴𝘻á𝘮𝘰𝘮𝘳𝘢 𝘢 𝘭𝘦𝘨𝘳𝘰𝘴𝘴𝘻𝘢𝘣𝘣 𝘢𝘮𝘪 𝘢 𝘱𝘰𝘭𝘤𝘰𝘬𝘰𝘯 𝘷𝘢𝘯 𝘫𝘦𝘭𝘦𝘯𝘭𝘦𝘨... 𝘛ö𝘣𝘣𝘦𝘵 𝘱𝘳ó𝘣á𝘭𝘵𝘢𝘮 𝘮á𝘳, 𝘦𝘻é𝘳𝘵 𝘪𝘴 𝘮𝘦𝘳𝘦𝘮 á𝘭𝘭í𝘵𝘢𝘯𝘪.. 𝘏𝘰𝘨𝘺 𝘤𝘴𝘢𝘬 1 𝘱é𝘭𝘥á𝘵 𝘮𝘰𝘯𝘥𝘫𝘢𝘬 𝘢 𝘙𝘪𝘷𝘢𝘭 ♡𝘮𝘦 𝘦𝘤𝘴𝘦𝘵𝘦𝘴 𝘔𝘢𝘵𝘵 𝘢𝘭𝘢𝘱𝘰𝘻𝘰𝘫𝘢 𝘬𝘣 200𝘧𝘵 𝘢 𝘬ü𝘭ö𝘯𝘣𝘴𝘦𝘨 , 𝘯𝘦𝘮 𝘻𝘴𝘪𝘳𝘰𝘴𝘪𝘵

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

Bogika78

2022. március 19.

Éveken át a Maybelline Dream Matt Mousse hab állagú alapozóját használtam, imádtam, csak sajnos megszűnt. Ahelyett néztem ki ezt, mert nekem a hab állagúak jobban bejönnek, ám ez csalódás volt. Annyira púderes, maszkszerű a hatás, hogy alig merek egy milligrammnyit felkenni, de azt is rögtön nagyrészt lemosom utána tonikkal és szétkenem, ahogy tudom, csak így lesz tűrhető. Emellett beleül a pórusokba és iszonyúan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

LLeva

2022. március 18.

Évek óta használom ezt az alapozót. Majdnem hogy a legvilágosabb szín kell belőle, de számomra ez Az alapozó. Nagyon szeretem az állagát. Sajnos ahogy idősödöm egyre inkább látszódik a smink ahogy megül a ráncaimban, így ha őszinte lehetek próbáltam már más alapozót is menet közben, viszont nekem ez vált be a legjobban, és ez hozta ki a legkevésbé a ráncaimat. Szerintem életem végéig ez lesz a kedvenc alapozóm. :-)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

utasiszilvi

2022. január 29.

Nemrég szereztem be ezt az alapozót, mert az egyik barátnőmnek már évek óta ezt vált be. Hát nem csalódtam! Nagyon jó a fedése, jó az állaga, és az ára is nagyon kedvező! Megszerettem:).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

Szlaura256

2021. október 17.

Egy olcso alapozot kerestem es ez landolt vegul a kosarban. Sztem az árához kepest nem rossz. Fedese közepes,nem okoz irritáciot összességében nem rossz,nem tudom eldonteni h ujra vennem-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

Anett18

2021. július 15.

Nagyon tetszik az állaga, szépen fed, nem morzsolódik, pont jó, ahogy van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Nagyon tetszik az állaga, szépen fed, nem morzsolódik, pont jó, ahogy van. :)

szata1

2021. február 12.

Én nem alapozóként használom hanem bronzosítóként. Régóta szeretnék több krém állagú sminkterméket használni. Mindenhol kerestem krémes bronzosítót, sticket, bármit, de sehol nem találtam, így megvettem ennek a legsötétebb 03-as árnyalatát. Az én világos bőrömön teljesen jól működik bronzosítóként. Egy pici, sűrű kerek ecsettel viszem fel, csak egy kicsi mennyiséget és iszonyat jól el tudom dolgozni. Nagyon természetes hatást kelt, jól fel lehet építeni és teljesen észrevehetetlen a textúrája, csak a szép bronzos szín látszik. Amúgy sem szeretek alapozót használni, ha van bőrhibám, akkor csak arra teszek korrektort, így nem kelt maszkos hatást a sok réteg. Megint hangsúlyozom, hogy icipicit használok és így nagyon szép, a fedése gondolom nem túl erős, de a kis mennyiség miatt nem tudom igazán milyen. A teljes arcomon még nem próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

Berill23

2020. november 29.

Szörnyű,Sos-be kellett egy alapozó hát bánom hogy ezt vettem.
Nehéz felvinni,túl púderes- poros lesz,ami még le is morzsólódik, nagyon rossz.
Kipróbáltam BB krémmel együtt felkenve de úgy sem jó. Nagyon száraz érzete van,mű hatású pedig alig fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Szörnyű,Sos-be kellett egy alapozó hát bánom hogy ezt vettem.
Nehéz felvinni,túl púderes- poros lesz,ami még le is morzsólódik, nagyon rossz.

Mahoney

2020. november 11.

Fantasztikus ez a hab állag, felvitelkor pedig olyan, mintha selymet kenegetnék az arcomon. A fedését én is inkább közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

enikoo97

2020. szeptember 11.

Nagy kíváncsisággal vettem meg ezt az alapozót, és sajnos csalódnom kellet. Nagyon durván szárítja a bőrt, illetve könnyen beleül az apró bőrhibákba is. Már a felvitelénél(ha kézzel teszed) már ott érezni hogy rettentően száraz. Fedése egyébként közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.