Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szata1

2021. február 12.

Én nem alapozóként használom hanem bronzosítóként. Régóta szeretnék több krém állagú sminkterméket használni. Mindenhol kerestem krémes bronzosítót, sticket, bármit, de sehol nem találtam, így megvettem ennek a legsötétebb 03-as árnyalatát. Az én világos bőrömön teljesen jól működik bronzosítóként. Egy pici, sűrű kerek ecsettel viszem fel, csak egy kicsi mennyiséget és iszonyat jól el tudom dolgozni. Nagyon természetes hatást kelt, jól fel lehet építeni és teljesen észrevehetetlen a textúrája, csak a szép bronzos szín látszik. Amúgy sem szeretek alapozót használni, ha van bőrhibám, akkor csak arra teszek korrektort, így nem kelt maszkos hatást a sok réteg. Megint hangsúlyozom, hogy icipicit használok és így nagyon szép, a fedése gondolom nem túl erős, de a kis mennyiség miatt nem tudom igazán milyen. A teljes arcomon még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 12.

Berill23

2020. november 29.

Szörnyű,Sos-be kellett egy alapozó hát bánom hogy ezt vettem.
Nehéz felvinni,túl púderes- poros lesz,ami még le is morzsólódik, nagyon rossz.
Kipróbáltam BB krémmel együtt felkenve de úgy sem jó. Nagyon száraz érzete van,mű hatású pedig alig fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Szörnyű,Sos-be kellett egy alapozó hát bánom hogy ezt vettem.
Nehéz felvinni,túl púderes- poros lesz,ami még le is morzsólódik, nagyon rossz.

Mahoney

2020. november 11.

Fantasztikus ez a hab állag, felvitelkor pedig olyan, mintha selymet kenegetnék az arcomon. A fedését én is inkább közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

enikoo97

2020. szeptember 11.

Nagy kíváncsisággal vettem meg ezt az alapozót, és sajnos csalódnom kellet. Nagyon durván szárítja a bőrt, illetve könnyen beleül az apró bőrhibákba is. Már a felvitelénél(ha kézzel teszed) már ott érezni hogy rettentően száraz. Fedése egyébként közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

d.anett89

2020. augusztus 25.

Annó évekig használtam. Könnyen el tudtam dolgozni, tökéletesen fedett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Annó évekig használtam. Könnyen el tudtam dolgozni, tökéletesen fedett.

bellacska88

2020. augusztus 23.

Nagyon jó☺️nem szárít,nem zsirosít,könnyen felvihető🙂nekem bevált😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Nagyon jó☺️nem szárít,nem zsirosít,könnyen felvihető🙂nekem bevált😀

DodoCore16

2020. július 16.

Sokakkal ellentétben én szeretem és évek óta használom ezt az alapozót. Praktikus a kiszerelése, jó az állaga és nem nehéz a textúrája. Nagyon szeretem, hogy nem fed teljesen csak egységesíti az arcbőrt, nem oxidálódik az arcomon illetve nem ül bele a ráncaimba sem. Sokadszor veszem újra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

missk

2020. június 12.

Az Essence Pure Skin Anti-Spot Mousse Make Up volt az első nem folyékony alapozóm. Az igazság az, hogy szerettem, most vettem egy ilyet.. tényleg mattít, ha sokat tesz az ember..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

sztike

2020. május 31.

Anyám, borogass...ezt még mindig lehet kapni? :D Jó ég...aki esetleg nem ismeri, javaslom megtekintésre Jaime French "If beauty youtubers existed in 1999" c. YouTube videóját, de van neki egy ugyanilyen videója a 2000-es évekkel is. Mindkettőben hab állagú alapozót használ és hát rátapint a lényegre. :D Ezek az alapozók azok, amivel a legtöbbünk a sminkes pályafutását kezdte. Több márka is dobott ki ilyet, de a fő jellemzőik megegyeztek: vastag, poros, maszkos fedés, ami halálra mattul és úgy oxidálódik, mintha fizetnének érte. Lehetetlen szép, vékony, természetes fedést előcsiholni belőle és mivel olyan állaga van, mint a Milka Chocolate Mousse táblás csoki töltelékének, ezért baromi nehéz kinyerni a tégelyből. Emiatt gyakran többet sikerül kivenni a kelleténél, kukacosodik, darabkákban megáll a bőrön és a többi szép emlék. Gimis éveim elején próbáltam, nosztalgiának megmosolyogtató, alapozónak felejtős. Szerencsére az Essence sokat fejlődött azóta, a Stay All Day mostani verziója az egyik kedvencem, de ez a habos dolog már akkor is rossz ötlet volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

bibike2000

2020. április 15.

Még gimis koromban vásároltam, mert ezt ajánlották. Bár ne vettem volna meg! Beleült az apró ráncaimba, mitesszeres, pattanásos lettem tőle, kiszárította a bőröm. Gyenge közepes fedése van. Nem is volt valami tartós. Apukám szerint porcelánbaba fejet csinált nekem,de csak ideig-óráig. Ha nem tud vele dolgozni az ember, igen maszkos hatású. Azóta is ott áll a szekrényben. Az állagára és az árára megy a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.