Essence

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1399-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2015. január 29.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1399

Matt mousse, hab állagú alapozó

6 árnyalatban kapható

Ár: 1399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: fancsa21
Állapot: 3-4-szer használt, Helyszín: Budapest, Szeged, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1000.-Ft , Eladó: Eszterke2010
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges

missmomsen

2017. július 13.

Azután olvastam a véleményeket, miután már megvettem. Picit parázok, mert sokaknak eléggé problémás lett tőle a bőrük... Még csak másfél hete használom, egyelőre nincs vele problémám, állagra szokatlan, porszerű, de nagyon könnyen tudom használni. Később szerintem még up-olok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Brigike1994

2017. július 12.

Ez számomra nagyon rosz. Lehat az árnyalat a probléma vagy nem is tudom . Nekem nagyon poros hatást keltett. Nem szerettem. El is ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

vrita1998

2017. július 12.

Régebben használtam,mikor még kombinált bőrtípusom volt. Szerettem,de ma már a normál bőrtípusomra nem venném meg. Kevés van egy tégelyben,nem bírta nekem túl sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Anett920921

2017. június 28.

Alapozóként nem használnám, mert nagy mennyiségben szerintem maszkhatású lenne, viszont korrektorként nagyon szeretem. A BB krém után ezt szoktam feltenni a szemem alá és az esetleges piros foltokra, azokat jól takarja, és sokáig fent is marad. 3 csillagot adok, mert nekem bevált korrektorként, viszont az eredeti funkcióját nem látja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Pamcsilla

2017. június 24.

Apró, pici, piros kiütéseim lettek tőle és iszonyatosan szárította az arcomat.
Egyébként az eldolgozással és a fedésével semmi baj nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Apró, pici, piros kiütéseim lettek tőle és iszonyatosan szárította az arcomat.
Egyébként az eldolgozással és a fedésével semmi baj nincs.

lydiadeathtrance

2017. június 4.

Sajnos nekem sem vált be ez az alapozó. Nem elég, hogy a világos bőrömre csoki barna volt, de ahogy a többiek is írták, az én fejem is tele lett kiütésekkel tőle :( Ezt leszámítva könnyű volt eldolgozni, kevés kellett belőle és jól fedett, de mivel ennyire tönkreteszi a bőrt, teljes mértékben használhatatlan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Anettt

2017. május 8.

Alapjáraton én mindig Maybelline alapozókat használtam, mielőtt ezt ajánlotta kolléganőm. Először szkeptikus voltam, és mivel elég jól bevált az addigi alapozóm kombinált/zsíros bőrre, nehezen bólintottam rá, de úgy voltam vele hogy egy próbát megér. Elsőre nem bántam meg, könnyű volt, nem éreztem hogy bármi is lenne az arcomon, a színe is passzolt, egyszerűen imádtam. Aztán 2-3 havi használat után észrevettem hogy az arcom mindkét felén kis mélyen ülő fehér mitesszer-szerűségek alakultak ki, amik néha begyulladtak és borzasztóan fájtak. Az essence-t egyébként nagyon szeretem, de ezt a terméküket így utólag teljes pénzkidobásnak gondolom, mert akárhogy töröm a fejem, semmi mástól nem alakulhattak ki ezek az aknés kiütések, és a mai napig lehetetlen megszabadulnom tőlük. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Fannsz

2017. március 23.

Imádtam, nagyon szépen fedett. Mattsága tökéletes. Egy csillagot viszont levonok a kiszerelése miatt, hamar fogyott egy folyékony alapozóhoz képest..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Anikoedit

2017. március 16.

Nagy reményekkel fordultam a soft touch mousse felé. Sokan ajánlották, gondoltam az én kombinált bőrömre, főleg arra a részre,ahol a nap végére mindig zsírosnak látszatott a bőröm, oda milyen jó lesz. Első két hétben imádtam, az árnyalata is végre megfelelő volt az én hófehérke színű arcomra. Aztán 2 hét után véltem felfedezni, hogy az én eredetileg néha egy-egy pattanást megengedő arcbőröm most tele van piros foltokkal és mini mitesszerekkel ami smink nélkül elég brutálisan néz ki. Brutálisabban, mint amilyen volt eddig és amit így is takarni szerettem volna ezzel a kencével. Sajnálom, már a 2. majdnem teli alapozóm tehetem félre. :( Talán egyszer megtalálom a megfelelőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Foxxy

2017. március 10.

Nagyon sokáig ezt használtam, mert a kozmetikusom ajánlotta. Vannak időszakok, amikor zsírosabb a bőröm és emiatt javasolta ezt nekem. Sokáig teljesen elégedett voltam vele, sőt, egyszerűen imádtam (annak ellenére is, hogy néha túlságosan is túlzónak éreztem), viszont x hónap elteltével elkezdtem érezni, hogy viszket a bőröm alatta illetve olyan mintha égne. Alig vártam mindig, hogy hazaérjek és lemoshassam.
Következett némi időszak nélküle és a mai nap folyamán megint vettem (naívan), mivel ismét ez a probléma jött elő. Konkrétan pénzkidobás volt. Rettenetes utána a bőröm. Már 3-4 órája lemostam, de még mindig ég az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.