Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: hajni927, az összetevőket feltöltötte: omenia, Módosítva: 2015. július 9.

Az új jumbo szemceruza puha, vízálló és rendkívül hosszantartó, amely akár 16 órán keresztül tart. Használhatod szemceruzaként és szemhéjfestékként egyaránt. A jumbo szemceruza & szemhéjfesték könnyen használható és nem maszatolódik.

8 trendi árnyalatban: lila, arany, zöld, réz, barna, szürke, fekete és puha bézs.

telelle

2015. december 18.

Pár hónapja vettem egy bézst, de kellemetlen felvinni és valahogy nem egyenletes, megül a kisebb ráncokban is, ilyen jó cerkánál meg szemhéjpúdernél nem szokott történni. Szerintem odaadom valakinek, én tuti nem fogom használni. Sajnos a türkiz szín is tetszik, de ezután nem biztos, hogy kísérleteznék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Kisu

2015. július 9.

A legvilágosabb van meg,ma próbáltam ki először.Könnyű,kényelmes felvinni,alapnak és belső szemzugba highlighternek tökéletes,nem mászik el se ő,se rajta a por.Nekem kb egész nap tartott,minimálisan megkopott,de nem csíkozódott be,ha ilyen marad,jön több társa is:)

Update: Az említett legvilágosabb megadta magát,nem fogott már valamiért,hegyezni nem lehetett,úgyhogy a kukában landolt.
Ellenben beruháztam a szürkére és a rézre,amikre viszont egy rossz szavam nem lehet eddig. Remélem nem jutnak az előző társuk sorsára,de egy csillag ugrott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

vikii088

2015. július 8.

A lila és a zöld árnyalat van meg. Egyáltalán nem lehet vele dolgozni, se a vízvonalra, se a szempillatőbe. A kézfejemen talán-talán tudtam vele swatcholni, de az sem volt az igazi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Csermely

2015. május 23.

Hát nem igazán borultam el tőle. Azt nem mondom hogy vacak, de nem valami tartós...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

BloodEve

2015. március 20.

A tört fehéres árnyalat van meg nekem.Sajnos ritkán használom.
Ami jó benne:
+ puha-> könnyen kenhető, mégsem maszatolódik
+ high lighterként is megállja a helyét
+ viszonylag olcsó

Amiben gyengén teljesít:
- építhetőség, pigmentáltság, tartósság (1-2 óra), ráncokba megül.

Ajánlom: csak vészmegoldásra, önmagában kevés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

A tört fehéres árnyalat van meg nekem.Sajnos ritkán használom.
Ami jó benne:
+ puha-> könnyen kenhető, mégsem maszatolódik
+ high lighterként is megállja a helyét
+ viszonylag olcsó

Amiben gyengén teljesít:
- építhetőség, pigmentáltság, tartósság (1-2 óra), ráncokba megül.

Ajánlom: csak vészmegoldásra, önmagában kevés

vonkavilmos

2015. március 19.

Se veled, se nélküled kapcsolatunk van.Nekem a barna van meg. Az árához képest meglepően jól teljesít, iszonyat tartós, de ez hátrány is, mert olyan rondán satírozható. Inkább vészhelyzetekre, fesztiválozásra ajánlanám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 19.

Szabszi21

2015. február 21.

A 07-es árnyalat van meg, szép, fényes szín, highlighternek használom, de szemfestéknek nem nevezném

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

MakeupPorn

2014. november 7.

10 pont az essencenek!A lenyűgözően szép 03-as metál türkiz szín van meg.Árkategóriájához képest tartós!A szilveszteri sminkemben ő lesz a rúzs,próba után állíthatom,annak is megállta a helyét:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

t.magashazytimi

2014. október 28.

A 07-es árnyalat van meg. Most már a mindennapi sminkrutinom részévé vált . Én Highlighternek használom a a szemöldökcsontra és a belső szemzugba, és néha a vízvonalamat is vele húzom ki. Tényleg vízálló és nagyon-nagyon tartós is. Viszont 4 csillag jár neki, mivel szerintem szemhéjfestékként nem igazán használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 28.

vador

2014. október 22.

Kontúrnak kb. hibátlan, szemfestéknek felejtős, képtelenség igényesen elsatírozni. Engem a tartósságával és színével megvett, és bár a farigcsálás okán csak akciósan éri meg, úgy nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.