Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Kategória:   Kézkrémek

A hidratáló körömágybőrápoló krém, mely nedvességgel látja el a bőrt. A körmöt és a körömágybőrt vitaminokkal, panthenollal, glicerinnel és olajokkal táplálja.

0bikbik0

2016. január 17.

Néztem az összetevőit. Minden jót tartalmaz, bőrpuhítókat, olajokat, vitaminokat, elvétve és kis mennyiségben tartósítókat, csak nem szárítós zsíralkohol van benne. Bár olvastam a véleményeket, megvettem, mert azt gondoltam ennyi földi jó csak segít a kiszáradt körömágyamon.
Hát nem....
Ennél vacakabb körömágybőrápolóm még nem volt. Nemhogy tartósan, de még közvetlenül felkenés után sem érzem hidratáltnak, vagy kevésbé száraznak a körömágyamat.
Megpróbáltam kézkrémként elhasználni, de nagyobb mennyiségben iszonyat büdös, a kellemes édes illat olyan töménnyé válik, hogy elviselhetetlen.
Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 17.

Hát nem....
Pénzkidobás.

zsófi84

2016. január 16.

Nem vagyok egy nagy körömápolós (pedig tudom, hogy az is fontos lenne), de egy időben nagyon száraz volt a körmömet szegélyező bőr, így megvettem az első izét, ami a kezembe került. Elájulva nem vagyok tőle, de hosszabb távon használva nagyjából rendezte a problémát, de ehhez nagyon sokat kellett rátennem. Ha nem súlyosbodik a helyzet annyira, hogy komolyabb krémet kelljen választanom, akkor valószínűleg újravenném.

UPDATE: súlyosbodott, nem vettem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

UPDATE: súlyosbodott, nem vettem újra

vzorka

2015. július 19.

Jó az illata, viszonylag jól hidratál, de nem egy csodaszer. A tégelyes kiszerelés sem túl szerencsés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Vestara

2015. május 14.

Nem egy csodaszer... még kézkrémnek is kevés...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Nem egy csodaszer... még kézkrémnek is kevés...

asztromélia

2014. július 18.

A "megvettemdeminek" kategória abszolút nyertese nálam. :D Az illata katasztrófa, a számomra legalábbis, mert amit nem tudok elviselni az a trópusi illat (szag), és ő bizony olyan töményen. No mindegy, elkenegetem, remélem némi jó hatása lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 18.

k.ingrid90

2014. június 9.

Az illata nekem nagyon tetszik, viszont a hidratálása kevés..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Az illata nekem nagyon tetszik, viszont a hidratálása kevés..

norilili

2014. május 25.

Úgy látszik én vagyok az egyetlen, de szerintem szörnyű az illata. Iszonyat mű. Nem bírom ki, főleg hogy sokáig megmarad és meg-megcsapja az orrom... Nem volt teszter amikor megvettem, az én hibám is persze:) A hidratálást sem éreztem túlságosan. Lehet adok még majd neki egy esélyt és akkor updatelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

tothblancsi

2014. május 25.

Régóta szemezgettem vele, mert a tubusos változatát nagyon szerettem. Egy hete megvettem, hogy kipróbáljam ezt is. Az illata nagyon finom, és az ára a mennyiséghez mérten baráti. Gyorsan beszívódik, persze ez a körömágybőr hidratáltsága mértékétől is függ. (Az enyémek jó régóta nem voltak krémezve, szóval kb. 30 mp után már nem is láttam a nyomát.) Viszont a (szerintem) málnás illat még sok óra után is érződik. Egy szó, mint száz, nagyon bevált, jobb, mint az eddig próbált körömágybőr-eltávolítók, amiket használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 25.

szandra0418

2014. május 15.

Nagyon kellemes az illata és nagyon sokáig tart, de nem sokat ér sajnos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Nagyon kellemes az illata és nagyon sokáig tart, de nem sokat ér sajnos..

silver

2014. május 14.

Éjszakánként kentem fel. Az én körömágyammal nem csinált semmit. Hiába jó az illata, szép cuki a tégelye, kellemes az illata és bőséges a kiszerelése, ez hatalmas lehúzás, mert 600 forintért HIÁBA szép és jó, ha egyszer nem csinál semmit. Hót felesleges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.