Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2014. április 10.

CupcakeQueen

2015. november 9.

Aranyos csomagolása van, jó ötlet a kis tükör benne. A pamacsa az használhatatlan de számomra maga a por is :/ eszméletlen módon csillog, hatalmas csillogó szemcsék vannak benne, úgy tudom már nem is árulják, szerintem ez nem véletlen. Csillámpor inkább mint highlighter. Napfényben egyenesen ijesztő.. Csak a csomagolás miatt adok két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Matilda

2015. augusztus 8.

Fúúú, én ezt nem nevezném highlighternek, mert az csak fényt ad az arcnak, nem ilyen mértékű csillogást. Számomra használhatatlan arcra, néha a szemhéjamra használom. Amúgy a csomagolását nagyon jónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

jubileum

2015. július 19.

Megaadag szemhéjpúder :D csodás darab, persze nem arra amire való, ki kenne ennyire csillogó dolgot bárhová a szemhéján kívül? :D legfeljebb farsangon, vagy egy Alkonyat rajongói esten (délutánon, a rajongóknak 8-ra haza kell érni)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Tabo419

2014. január 4.

Nekem tulsagosan csillog ezert a mindennapokban nem tudom hasznalni, de buliba illetve rendezvenyekre szivesen hasznalom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

Kata lizator

2013. december 15.

Nagyon szeretem.
Eredetileg esküvőmre vettem (én csináltam a saját sminkem), de ma már mindennapokban is használom, mert olyan szép fénye van! Persze én is ecsettel viszem fel, mert a szivacska használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Nagyon szeretem.

Inumyra

2013. december 11.

Akciósan vettem 350 Ft-ért még fél éve és nagyon nagyon megérte!
- az illata kókuszos, kifejezetten finom, én rászoktam... :)
- szépen csillog, jó a színe
- eszméletlen nagy adag, főleg ennyi pénzért
- egész arcra nem próbáltam és nem is fogom használni, inkább lapos, pici ecsettel viszem fel szemöldök alá és az orromra, esetleg a pamaccsal az arccsontomra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Akciósan vettem 350 Ft-ért még fél éve és nagyon nagyon megérte!
- az illata kókuszos, kifejezetten finom, én rászoktam... :)
- szépen csillog, jó a színe
- eszméletlen nagy adag, főleg ennyi pénzért

surgens

2013. december 5.

Kevés is bőven elég belőle. Szépen csillog :)
Nekem ugyan annyira nem vált be, mert miután felkentem pár órával, zsírosnak éreztem a bőröm, ahova feltettem. Biztos csak az én bőröm nem szereti :/
Ár-érték arányban nagyon jó!
Ha tudnám, előszeretettel használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 5.

Kevés is bőven elég belőle. Szépen csillog :)
Ár-érték arányban nagyon jó!
Ha tudnám, előszeretettel használnám.

RitaSummer

2013. december 2.

Pár éve vettem akciósan és szerintem megérte.Szemöldök vagy arccsont alá kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 2.

Lobotomized

2013. október 3.

Diszkréten feldobja a sminkem ha mértékkel használom, azonban az első használatnál rájöttem, hogy mellékelt kis pamaccsal ez nem egy egyszerű vállalkozás.Ennek ellenére nagyon szeretem, megérte az árát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Csilla32

2013. május 17.

Lehet, hogy én nem használom jól, de szerintem túl csillámos. Szemhéjpúdernek kiváló, meg kontúrhoz, de az egész arcomra nem jött be.
Az illata finom, a hozzá tartozó szivacs kissé fura, de a tükör remek benne.
Azért nem cserélném el........ újravenném, bármikor.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Az illata finom, a hozzá tartozó szivacs kissé fura, de a tükör remek benne.
Azért nem cserélném el........ újravenném, bármikor.....

Emolliensek: Isohexadecane, Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Methylparaben, Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Methylparaben i I ta I par 0 0