Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. január 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Amint felkerül az ajkakra, a szájfény színe elkezd megváltozni – narancsról pinkre, kékről pinkre vagy liláról pinkre. Speciális formulája enyhén beszínezi ajkakat, amely órákon át tartós lesz. Ezen felül enyhe csillogást is kölcsönöz a szájnak. Három árnyalatban kapható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

KuliKali

2015. október 7.

Nem rég vettem elő,ez is nagyon régen megvan,de semmi baja,véletlen 2 is volt belőle,anyumnak adtam az egyiket,de ő kidobta mert nagyon folyt.Hát igen,a fő probléma ezzel a szájfénnyel,hogy még a zárt tubusból is kifolyik,örökre megfogja.Változtatni tényleg változtatja a színét,nekem nem ragad ,az illata nagyon kellemes,a csomagolása nagyon design-os.Tartóssága Essence-tartósság,mindenki maga döntse el ez mit jelent,összességében nem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

Imo

2015. július 14.

Igazi csalódás volt, mondhatni pénzkidobás.
Ragad, nem "színváltós", és az illata is fura. Nagyon szeretem az essence termékeket, de ez rémes volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Igazi csalódás volt, mondhatni pénzkidobás.

lecsapaketchup

2014. április 10.

Még egyik barátnőmmel vásároltunk egyet-egyet. Örültem, amikor kipróbáltam, mert jól állt a színe. Eleinte finom illata volt, krémes állagú, és hidratált is. Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy szivárog a csomagolásából a termék. Pedig mindig gondosan lezártam használat után. Kifolyt az egész. Enyhe színváltozást vettem csak észre, de nem volt feltűnő. Igazából nem volt túl nagy kedvencem, szóval nem vásároltam újra. Egyszer jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

joouyee

2014. április 6.

Én észrevettem a színváltást. (Hol narancs, hol rózsaszín volt.) De a kiszerelése miatt nem ajánlom, nehéz használni. És a többi Essence szájfényhez képest nagyon ragad :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Yume

2013. december 11.

Én már rég kidobtam ezt a szájfényt.Megvettem kb.200ft-ért,de rá kellett jönnöm ,hogy borzalom.Nemigazán vettem észre ,hogy változtatná a színét és össze-vissza ragadt ,valamint nekem még a számat is kiszárította.:///

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 11.

rosa.love

2013. október 23.

Fú, ezt nagyon utáltam. Ragad, folyik, és a színét nem váltja. Emlékszem, rákentem a kézfejemre és direkt ráfújtam hajszárítóval, aztán meg kimentem a hidegbe (mert ugye a hőmérséklet-ingadozástól kéne h váltsa a színét) és SEMMI változás nem látszott. a számon még annyi se. 200 ftért vettem, nagyjából annyit is ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 23.

sunshine565

2013. szeptember 22.

Szájfénynek jó,de színváltás annyira nem jött be.A dolgát viszont végzi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Szájfénynek jó,de színváltás annyira nem jött be.A dolgát viszont végzi!

kzagrab

2013. augusztus 22.

unoka tesómnak van ilyene és kölcsön adta nagyon jó illata van kicsit ragacsos de jó viszont nem váltotta a szinét...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Lillcsike

2013. július 13.

A színét nem nagyon váltja, de én szerettem használni. Plusz előny, hogy kicsi, könnyen elfér a legkisebb táskában is. Nem ragad túlságosan, átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Sminkmánia18

2013. április 3.

a jobb oldali van meg. tényleg változtatja a színét de ez a ,,csőrös" megoldás nem valami jó. vigyázni kell vele mert megfogja az ajkakat. elég gyorsan kopik de egy kis színt hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Antioxidánsok: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.