Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású ajakceruza

5 árnyalatban kapható

pankajanosi

2018. július 22.

Plum Perfect árnyalatom van és imádom. Nekem hosszantartó, a hétköznapokra tökéletes színe van. Nem szárítja a szám, bár én általában biztos , ami biztos alapon használok alá ajakápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

dundicat

2018. június 24.

Mega melon árnyalatom van, igazi nyári szín, nagyon intenzív. Mivel viszonylag könnyű használni, siman adni szerettem volna rá 5*ot, de annyira hamar lekopik a számról, hogy még az árához képest is meglepődtem. Kb egy színezett ajakápoló is tovább tart :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

sztimi

2017. november 12.

Hétköznapi sminkhez tökéletes. Visszafogottak a színei, könnyű használni és ár-érték arányban is teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Theodora

2017. október 17.

Már másodszor vettem újra azt a nude mályvás színt, annyira tetszik. Igazi hétköznapi kis csodaszín. Nekem ez amolyan MLBB. Nem túl tartós, de ennyi pénzért mit számít? 600 forintért már meg lehet venni és sokáig elég, pedig elég gyakran faragom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

tsolya

2017. október 15.

A nude hero árnyalatot sikerült beszereznem. Alapvetően a termék szimpatikus lenne, de a színnel még barátkoznom kell. Krémes, tartós, és lassan kopik, már jó párszor használtam, de eddig még nem kellett hegyeznem. Sajnálom, hogy a színválasztással így mellényúltam, mert alapvetően nagyon szeretném. De talán még sikerül vele megbarátkoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Syub

2017. szeptember 30.

imádom. szép nem szárad teljesen mattra de a "velvet" névből erre lehet következtetni egy hibája van hogy nehezen lehet hegyezni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Neshu

2017. szeptember 14.

Én a Müllerben jutottam hozzá akciósan 600 Ft-ért, aztán pár nap elteltéve megvettem az utolsót is 300-ért.:)) Imádom! Szép a színe és engem kifejezetten nem zavar, hogy nem tartós, mert könnyű felkenni. Olyan hétköznapi szaladgálós... Nekem találták ki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

cshrs

2017. augusztus 21.

Most latom csak, hogy mar nem gyartjak, szoval amikor legkozelebb megyek a Rossmannba akkor mindenkepp veszek megegyet az arnyalatombol,(02 Peony Star) de lehet meg masikat is kiprobalok, mivel el nem tudom mondani mennyire imadtam tavaly viselni ezt suliban. Reggel gyorsan fel tudtam tenni, napkozben 1-2x kellett megigazitanom eves-ivas utan, es akkor is csak epphogy megkopott. Nagyon szep szin az enyem, sokan dicsertek milyen jol alt es nagyon kenyelmes is volt viselnem. Nem kellett aggodnom, hogy esetleg elcsuszik, es a fogamat sem fogta be soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

sarabee

2017. július 31.

Az árához képest nagyon jó választás!
Nekem a jobb és a bal szélső szín van meg, mindegyik nagyon szép! Viszont száraz szájon nem mutat szépen (pont úgy, mint bármelyik más rúzs), de a világosabb szín tényleg nagyon kimutatja. De hát erre való az ajakápolás :)
Összességében csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Az árához képest nagyon jó választás!
Összességében csak ajánlani tudom!

Kodi

2017. július 26.

Az essence honlapja szerint rövidesen kifutó termék lesz, pedig elég jó kis termék ez. Sűrű, könnyen kenhető, a helyén marad, nem teljesen matt, nem ráncosítja az ajkakat és nem szalad szét a szájon. Két színben vettem meg: a nude hero egy tökéletes üde hétköznapi hússzínű nude lehetne, sajnos engem sápaszt kissé, mondjuk ezt gondolhattam volna. A mega melon viszont a leggyönyörűbb korallpiros amit mostanában láttam és a ceruzaformának hála nagyon precízen lehet felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0