Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ginerva, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann

2015-ös decemberi limitált kiadás

"A winter wonderful szemceruza jeges fehér és rozé színekben használható a szemhéjon és a belső vízvonalon is. A fényes, csillogó hatásért.

2 árnyaltban érhető el: 01 cold as eyes and 02 eye candy

Lejla92

2016. december 21.

Vízvonalra tökèletes. Èlènkiti a tekintetet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Vízvonalra tökèletes. Èlènkiti a tekintetet

gothmarypoppins

2016. augusztus 1.

Ma megvettem mindkettőt, elég viccesen alacsony összegért. (A kollekcióból még van a Westend aljában lévő Rossman-ban! ;) ) A barackszín "eye candy" sokkal diszkrétebb a vízvonalon, nekem szépen beleolvad, ahogy v.szilvia789 is írta, természetesebb. A fehér "cold as eyes" használatakor nappali világításban látszik, hogy ott a fehér vonal, és nekem eleinte inkább az ellenkező hatást éri el, eresebbnek látom a szememet, de tartósabb, és esti órák félhomálya megbocsátóbb. Mindkettőt el fogom használni, de a barackszín szerintem hétköznapokra jobban kihasználható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

2016. február 19.

A vízvonalra tényleg jó, mert valóban élénkíti a tekintetet. Én szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

A vízvonalra tényleg jó, mert valóban élénkíti a tekintetet. Én szeretem!

v.szilvia789

2016. január 24.

A 02 eye candy színt használom, szintén vízvonalra, az élénkebb, frissebb tekintetért. A ceruza nem túl puha és nem túl kemény, de nem fog egyenletesen, erre kicsit figyelni kell. Nagyon tartós, még este is jól látszik. Jobb, mint az Essence sima ceruzáiból a fehér, mert sokkal természetesebb a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

Kmanci

2016. január 14.

Belső vízvonalon gyönyörű a rózsaszín. Szépen világosítja és természetesebb, mint egy fehér. Mivel nekem a folyamatos monitor nézéstől mindig fáradtak szemeim, ezért muszáj használnom, mert sokkal élénkebb tőle a tekintetem. Nem beszélve arról, hogy a széltől, hidegtől könnyezik is, amitől még pirosabb tud lenni már a vízvonalam is. Nálam napi rutin a fehér/bőrszínű ceruza használata, mostmár ő is csatlakozott a többiekhez, nagyon fogom szeretni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

aranypáva

2015. december 12.

Rózsaszínes árnyalatban próbáltam, de el is ajándékoztam. Alapozás nélkül nem is fog a szemhéjakon, semmi színe nincs, gyorsan le is törik a vége. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate