Essie

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. augusztus 1.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

42 új árnyalat, új formula, két hét tartósság. Két lépcsős alkalmazás: színes+fedőlakk, LED fény használata nélkül.

Ár: 2500 Ft , Eladó: turquoise_pianist
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Foxpost csomagautomata
Essie Gel Couture Körömlakk - Perfect Posture (1039)
Ár: 1500 Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: jelölésig, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a választott módon (részletek a termékleírásban)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pannamari

2022. augusztus 15.

Nagyon világos rózsaszín árnyalatot vettem. Felkenve csíkos, lassan szárad, nem szép. :( nagy csalódás, a sima essie-k sokkal szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Scara

2022. augusztus 8.

Az elmúlt 10 évben csak géllakkot használtam, ezért nem voltam tájékozott a jelenlegi körömlakk felhozatalt illetően. Sajnos akihez az utóbbi időben jártam nem dolgozott szépen, viszont nagyon közel volt a szalon, ami a picúr miatt fontos szempont. Számomra fontos az ápolt kéz és köröm, akkor is ha naponta ezerszer mosok kezet, pakolok, takarítok és könyékig merülök a homokozóban a játszótéren. :)
Annyiszor jött szembe ennek a lakknak a reklámja, hogy gondoltam kipróbálom.
2 nude színt vettem + alap és fedőlakkot. Mivel nagyon gyorsan nő a körmöm, ezek a színek a barátaim, mert kevésbé látszik velük a lenövés. 4.napja van fennt a lakk és még mindig hibátlan. Szinte el sem hiszem, hogy ilyet sima körömlakkal el lehet érni. :) 2 rétegben tökéletesen fed, extra gyorsan szárad, így nem lesz probléma hetente újrakenni. Szerintem végleg búcsút veszek a géllakktól és maradok ennél a körömlakknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

Annyiszor jött szembe ennek a lakknak a reklámja, hogy gondoltam kipróbálom.

Adec56

2022. március 11.

Tényleg nagyon tartós lakk. Az All in one alap- és fedőlakkal együtt kentem fel. Le lett szedve a gél lakk a körmömről, így még nagyon szokatlan minden. Folyton nekiütközöm vele valaminek, visszahajlanak a körmeim. Szóval kapja az ívet rendesen. Mellette mosogattam, takarítottam. 1 hete van fent, és még épphogy csak 1-2 köröm kezdett picit megkopni. De még most sem zavaró. Nagyon elégedett vagyok vele. A színe szép. Világosabb árnyalatot használtam most, 2 rétegben nekem elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Llayla

2022. január 8.

Az én körmeimen ez sokkkkal tovább tart mint akármelyik másik lakk (beleértve a sima essie-ket), a Last Nightie árnyalat van nekem, amiben kis csillámok is vannak, én már azt is bemeséltem magamnak, hogy talán a csillámok miatt tart tovább?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

silence

2021. december 6.

Essie függő (és halmozó) vagyok, kb. 50 - 60 db különböző árnyalatú Essie-m van itthon.
Ebből a Gel Couture - ből eddig még csak 6 színt sikerült beszereznem, de biztosan bővül még a készlet :)
Szerintem az egyik legjobb körömlakk, veri az ettől drágább, márkásabb társait!
Tény, hogy a világosabb színek igénylik a 3 réteg felvitelét, a sötétebbek viszont 2 rétegben tökéletesen fednek.
Szeretem a vastagabb ecsetét, nagyon könnyű vele a lakk felvitele, szépen terül a körmökön.
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni.
Gyönyörű, fényes, valóban gél hatású manikűrt kölcsönöznek, amikor ezek valamelyikével lakkozok, mindig van aki megkérdezi, hogy gél lakkoztatok-e?! :)
A tartóssága kiemelkedően fantasztikus, átlagos házimunka + heti nagytakarítás mellett 1 hétig pattogzás nélkül végig kitart, talán 7.-ik napra kezd 1-2 köröm végén picit megkopni…. (1 hétnél tovább nem próbáltam még, hetente újítom a manikűrömet).
Alaplakknak szintén Essie-t használok (strong start), fedőnek pedig ennek a fedőlakkját (gel couture top coat) - biztosan ez is számít, mindenesetre én nagyon elégedett vagyok, továbbra is ezeket az Essie lakkokat részesítem előnyben amikor körömlakkot vásárolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Szerintem az egyik legjobb körömlakk, veri az ettől drágább, márkásabb társait!
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni.

La-Fee

2020. június 11.

A legjobb körömlakk, a fedőlakkjával együtt! Szuperfényes, 5 napig meg sem kopott, pedig takarítottam vele, garázst pakoltam, vízben volt a kezem. Alaplakknak is Essie megy fel. Igényes darabok, nagyon szeretem a színeit, gyűjtő vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 11.

shatzy

2019. július 3.

Francia körömhöz vettem. Első rétegben nem túl pigmentált, így mindenképpen szükséges 2 rétegben felvinni, viszont csíkoz, így gyorsan és nem sok áthúzással lehet csak vele szép eredményt elérni. A tartóssága tekintetében még csak 4 napnál járok, de eddig valid!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

Minocska

2018. december 14.

Abszolút szerelem, és tökéletesen toronymagasan veri az összes többi általam próbált lakkot.
Nálam általában nem a tartósság a legfontosabb, mert 4-5 napnál úgysem hordok tovább semmit (azt viszont pattogzás nélkül hozzá), hanem a száradási idő. Sajnos végtelenül türelmetlen ember vagyok, ráadásul hideg kezekkel áldott meg az ég, úgyhogy egy időben azért nem lakkoztam, mert őrjítő volt, hogy még bő 15 perccel a felkelés után is bele tudtam nyúlni úgy dolgokba, hogy lőttek a gondos festegetésnek. Itt pedig 5 perc után 2 réteggel akár kesztyűt is húzhatok rá, semmi textillenyomat.
Szóval gyűjtő vagyok! 😉😊
És nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Szóval gyűjtő vagyok! 😉😊
És nagyon ajánlom!

Daisyyy

2018. augusztus 13.

Abszolút elégedett vagyok ezzel a körömlakkal! Már egy hete van rajtam, napok óta takarítom a házunkat, kádat sikáltam...stb., meg sem mozdult a körömlakk! Két rétegben kentem fel és ami a legjobban tetszik, hogy évek óta keresem azt a színárnyalatot, ami a kedvencem körömlakkszínekben, ez a márka simán hozza ezeket a színeket. Bécsben találtam rá a Müllerben, az utolsó darabot hoztam el ebből a színből (pink árnyalat), ha lett volna több, egyből kettőt veszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

ErikaErika2

2018. április 13.

En is dobtam kukaba nem egy essie lakkot. Sajnos en is bedoltem az aranak meg a jo velemenyeknek (amit a mai napig nem ertek). Pedig ezt a markat pl. az Avon gel hatasu koromlakk is toronymagasan leelozi, pedig csak 700 forint korul vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 13.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Acetone 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.