Essie

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. augusztus 1.

Kiszerelés:   13,5 ml
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

42 új árnyalat, új formula, két hét tartósság. Két lépcsős alkalmazás: színes+fedőlakk, LED fény használata nélkül.

Ár: 1500 forint , Eladó: Legadema
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Elkofen

2024. április 14.

A sima Essie lakkjaim mellett ebből a szériából is van néhány darabom. Rajtam ez is ugyanolyan tartós, mint a hagyományos Essie lakk. Remek strapabírása mellett szépen kopik és praktikus az ecsete. Az üveg csavart formája mondjuk nekem nem tetszik, de annyi baj legyen. A világosabb színeket érdemes két három rétegben felvinni és akkor szépen fed. Az én körmeimen ez is a legtartósabb körömlakkok közé tartozik. Szóval amióta kipróbáltam ezeket a lakkokat, azóta már csak az Esssie normál és csavartüveges lakkjait használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 14.

Margareta13

2023. október 26.

Leértékelve vettem, nagyon tetszik az üvege! Viszont nem annyira tartós, mint az eredetije, illetve kicsit csíkos is. Egynek jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 26.

katalin89

2023. október 6.

Évek óta látom külföldi videókban, hogy milyen sokan használják az Essie körömlakkokat és bár az árát mindig is soknak találtam, pár hete vettem két Essie körömlakkot. A Matter of Fiction árnyalat az egyik ebből a verzióból, és sajnos nem vált be.
A körömlakk 1-2 nap után elkezd lehámozódni. Ha elindul a folyamat, akkor letudom hámozni a körmömről szinte a teljes festéket. Ezt más körömlakknál sem szeretem. Sokkal olcsóbban tudok tartósabb körömlakkhoz jutni, nem éri meg. A másik Essie körömlakk sem vált be, az talán még ennél is rosszabb (azt a sima verzióból vettem, nem Gel Couture).
Sajnos ez volt az első és az utolsó alkalom, hogy Essie körömlakkot vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 6.

Sajnos ez volt az első és az utolsó alkalom, hogy Essie körömlakkot vettem.

LadyBianka

2023. január 29.

Karácsonyi kalendariumban kaptam, nagyon tartós és a színe igazi "mindenhez passzolós", a "fairy tailor" van meg, de többet is be fogok szerezni ebből a géllakk hatású szèriából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 29.

Redhoney

2022. október 20.

Régóta kerestem már a tökéletes piros körömlakkot, meg is találtam a Lady in red nevű árnyalatban. Mivel én összesen kb 2 szín között vacillálok ha a körmömről van szó (nude vagy piros), így fontos, hogy a körömlakk tényleg jó minőségű legyen. A saját fedőlakkjával használva, a színt két rétegben felkenve 14 napig is fent marad nekem hibátlanul, tényleg gél hatása van, sokan meg is szoktak lepődni, hogy ez csak lakk. Tervben van, hogy beszerzek ebből a kollekcióból egy nude árnyalatot is, remélem az is ekkora sikert fog nálam aratni. Majd updatelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 20.

Pannamari

2022. augusztus 15.

Nagyon világos rózsaszín árnyalatot vettem. Felkenve csíkos, lassan szárad, nem szép. :( nagy csalódás, a sima essie-k sokkal szebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Scara

2022. augusztus 8.

Az elmúlt 10 évben csak géllakkot használtam, ezért nem voltam tájékozott a jelenlegi körömlakk felhozatalt illetően. Sajnos akihez az utóbbi időben jártam nem dolgozott szépen, viszont nagyon közel volt a szalon, ami a picúr miatt fontos szempont. Számomra fontos az ápolt kéz és köröm, akkor is ha naponta ezerszer mosok kezet, pakolok, takarítok és könyékig merülök a homokozóban a játszótéren. :)
Annyiszor jött szembe ennek a lakknak a reklámja, hogy gondoltam kipróbálom.
2 nude színt vettem + alap és fedőlakkot. Mivel nagyon gyorsan nő a körmöm, ezek a színek a barátaim, mert kevésbé látszik velük a lenövés. 4.napja van fennt a lakk és még mindig hibátlan. Szinte el sem hiszem, hogy ilyet sima körömlakkal el lehet érni. :) 2 rétegben tökéletesen fed, extra gyorsan szárad, így nem lesz probléma hetente újrakenni. Szerintem végleg búcsút veszek a géllakktól és maradok ennél a körömlakknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

Annyiszor jött szembe ennek a lakknak a reklámja, hogy gondoltam kipróbálom.

Adec56

2022. március 11.

Tényleg nagyon tartós lakk. Az All in one alap- és fedőlakkal együtt kentem fel. Le lett szedve a gél lakk a körmömről, így még nagyon szokatlan minden. Folyton nekiütközöm vele valaminek, visszahajlanak a körmeim. Szóval kapja az ívet rendesen. Mellette mosogattam, takarítottam. 1 hete van fent, és még épphogy csak 1-2 köröm kezdett picit megkopni. De még most sem zavaró. Nagyon elégedett vagyok vele. A színe szép. Világosabb árnyalatot használtam most, 2 rétegben nekem elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Llayla

2022. január 8.

Az én körmeimen ez sokkkkal tovább tart mint akármelyik másik lakk (beleértve a sima essie-ket), a Last Nightie árnyalat van nekem, amiben kis csillámok is vannak, én már azt is bemeséltem magamnak, hogy talán a csillámok miatt tart tovább?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

silence

2021. december 6.

Essie függő (és halmozó) vagyok, kb. 50 - 60 db különböző árnyalatú Essie-m van itthon.
Ebből a Gel Couture - ből eddig még csak 6 színt sikerült beszereznem, de biztosan bővül még a készlet :)
Szerintem az egyik legjobb körömlakk, veri az ettől drágább, márkásabb társait!
Tény, hogy a világosabb színek igénylik a 3 réteg felvitelét, a sötétebbek viszont 2 rétegben tökéletesen fednek.
Szeretem a vastagabb ecsetét, nagyon könnyű vele a lakk felvitele, szépen terül a körmökön.
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni.
Gyönyörű, fényes, valóban gél hatású manikűrt kölcsönöznek, amikor ezek valamelyikével lakkozok, mindig van aki megkérdezi, hogy gél lakkoztatok-e?! :)
A tartóssága kiemelkedően fantasztikus, átlagos házimunka + heti nagytakarítás mellett 1 hétig pattogzás nélkül végig kitart, talán 7.-ik napra kezd 1-2 köröm végén picit megkopni…. (1 hétnél tovább nem próbáltam még, hetente újítom a manikűrömet).
Alaplakknak szintén Essie-t használok (strong start), fedőnek pedig ennek a fedőlakkját (gel couture top coat) - biztosan ez is számít, mindenesetre én nagyon elégedett vagyok, továbbra is ezeket az Essie lakkokat részesítem előnyben amikor körömlakkot vásárolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Szerintem az egyik legjobb körömlakk, veri az ettől drágább, márkásabb társait!
Gyorsan szárad, nem kell órákig várni.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Acetone 0 0

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.