Essie

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

42 új árnyalat, új formula, két hét tartósság. Két lépcsős alkalmazás: színes+fedőlakk, LED fény használata nélkül.

2200 Ft - Essie Gel Couture Körömlakk, 11 Sheer fantasy
Ár: 2200 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Használt, nagyjából az 1/5-e hiányzik, Helyszín: Budapesten leginkább az Allee és a Corvin Plazák közelében, fizetés: Személyesen vagy banki előre utalást követően ajánlott, postán maradó levélként bélelt borítékban, vagy Foxposton keresztül
shatzy

2019. július 3.

Francia körömhöz vettem. Első rétegben nem túl pigmentált, így mindenképpen szükséges 2 rétegben felvinni, viszont csíkoz, így gyorsan és nem sok áthúzással lehet csak vele szép eredményt elérni. A tartóssága tekintetében még csak 4 napnál járok, de eddig valid!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Minocska

2018. december 14.

Abszolút szerelem, és tökéletesen toronymagasan veri az összes többi általam próbált lakkot.
Nálam általában nem a tartósság a legfontosabb, mert 4-5 napnál úgysem hordok tovább semmit (azt viszont pattogzás nélkül hozzá), hanem a száradási idő. Sajnos végtelenül türelmetlen ember vagyok, ráadásul hideg kezekkel áldott meg az ég, úgyhogy egy időben azért nem lakkoztam, mert őrjítő volt, hogy még bő 15 perccel a felkelés után is bele tudtam nyúlni úgy dolgokba, hogy lőttek a gondos festegetésnek. Itt pedig 5 perc után 2 réteggel akár kesztyűt is húzhatok rá, semmi textillenyomat.
Szóval gyűjtő vagyok! 😉😊
És nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Szóval gyűjtő vagyok! 😉😊
És nagyon ajánlom!

Daisyyy

2018. augusztus 13.

Abszolút elégedett vagyok ezzel a körömlakkal! Már egy hete van rajtam, napok óta takarítom a házunkat, kádat sikáltam...stb., meg sem mozdult a körömlakk! Két rétegben kentem fel és ami a legjobban tetszik, hogy évek óta keresem azt a színárnyalatot, ami a kedvencem körömlakkszínekben, ez a márka simán hozza ezeket a színeket. Bécsben találtam rá a Müllerben, az utolsó darabot hoztam el ebből a színből (pink árnyalat), ha lett volna több, egyből kettőt veszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

ErikaErika2

2018. április 13.

En is dobtam kukaba nem egy essie lakkot. Sajnos en is bedoltem az aranak meg a jo velemenyeknek (amit a mai napig nem ertek). Pedig ezt a markat pl. az Avon gel hatasu koromlakk is toronymagasan leelozi, pedig csak 700 forint korul vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 13.

lolitatucsi

2016. december 12.

Nem értek egyet az előző hozzászólóval, nálam ez a lakk másfél hetet kibírt a fedőlakkjával sértetlenül (valamelyik nude árnyalat) pedig nyár volt így kínozva volt rendesen uszodában is meg mindenhol. Eddig ez volt a legtartósabb lakkom, és kifejezetten hosszúak a körmeim mégsem pattant le sehol, csak nőtt lefele, nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Wey1122

2016. november 26.

Egy világos beige árnyalat van a birtokomba. Amit írnak róla nálam abból semmi sem vált be,pedig a fedőlakkal együtt vettem meg és a kettő lakk 24 Euróba került ezért már vehettem volna Chanel vagy Dior lakkot is!
Lakk maga csodaszép színű mindennapok hű társa is lehetne megy mindenhez! Egy nap után vége elkezd pattogni utánna meg egybe le lehet húzni úgy,hogy alig van szükség körömlakk lemosóra!
Fedőlakk ér a legtöbbet több lakhoz is kipróbáltam 4-5 napig szépen tart a lakk !
2 hét akár ez vicc azoknál tudom ezt elképzelni akik nem csinálnak semmit de tényleg semmit csak fekszenek !
És mivel még senki sem írt véleményt így én is blintre vettem hát nem hozott szerencsét! Ennél a közel 2 Eurós Essence gél lakk is jobb!
Szóval Essie sorry ez számomra kuka,viszont a fedőlakkot megtartom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Szóval Essie sorry ez számomra kuka,viszont a fedőlakkot megtartom!

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.