Esszencia

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 22.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A ricinusolaj a ricinus magjából hideg sajtolással készült olaj. Az egyik legjobb hajnövesztő, hajápoló olaj. Hajhullás, kopaszodás kezelésére megfelelő, serkenti a hajnövekedést, rendbe teszi a zsíros fejbőrt, megszünteti a korpát, a hajvégek töredezésének a rendbetételére is jó. Ezen felül gombairtó hatása is van, így a láb és körömgomba kezelésében is használható. Gyulladáscsökkentő, tágítja a hajszálereket, csökkenti az izomfájdalmakat, megszünteti a külső és belső hegeket, égési sérülések, a bőrelváltozások kezelésének csodaszere.

A ricinusolajos rozmaring-levendula SLS mentes natúr sampon minden hajtípusra jó, de leginkább a hajhullás, kopaszodás, zsíros haj ápolására ajánljuk. A rozmaring illóolaja miatt  inkább a barna hajúaknak ajánljuk. Világos, szőke hajra válaszd inkább az argánolajos ylang-ylang kubebabors sampont.

• Szilikon mentes
  • Szulfát mentes
  • DEA mentes
  • Mesterséges színezék, mesterséges illatanyag mentes
  • természetes összetevőket tartalmaz, melyek táplálják a hajat, hajhagymákat,
  • az ricinusolaj szabályozza a faggyúműködést, beállítja a fejbőr optimális zsírtermelését, serkenti a hajnövekedést, csökkenti a hajhullást,
  • vitaminokban, ásványi anyagokban gazdag,
  • gyulladáscsökkentő, természetes baktérium-, gomba- és vírusölő hatása van,
  • bőrnyugtató, fájdalomcsillapító hatása van,
  • használatával a hajszál rugalmassá, ellenállóvá, fényessé, egészségessé válik.

HealDah

2019. augusztus 16.

Jelenleg is ezt használom,már a 3ik fél literes üveggel ,adtam neki időt ,nagyon akartam hogy jó legyen de semmit nem szüntetett meg nálam azok közül amik miatt megvettem . Ugyanúgy zsíros és korpás a hajam ,ugyanúgy hullik, semmi különbséget nem érzek sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

nevaneva

2019. június 11.

Lassan három hónapja használom őt és a hozzá tartozó balzsamot is. Hosszas válogatás után döntöttem mellettük, de újra nem veszem. A gyorsan zsírosodó hajam kicsit sem zsírosodik tőle lassabban sajnos. Kellemes az illata, irritációt nem okozott, viszont a gubancoló hatása miatt balzsam nélkül fájdalmas lenne a kifésülés. A használata könnyű: volt már sokkal rosszabbul habzó natúr samponnal is dolgom, alaposan bevizezett hajon kb két diónyi "merítés" megfelelően felhabzik. 2naponta mosva a hajam kb 2 hónap alatt használtam el az egyik flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

babóca

2018. június 23.

3 hónapja használom, akkor határoztam el, hogy natúrkozmetikumokra váltok. Kevésbé habzik, mint a szultátot tartalmazó samponok, a hajmosás is más élmény vele. Szépen megbírkózik a ricinusolaj-kókuszolaj-argánolajos hajpakolással is. Hajbalzsam szerintem mindenképp ajánlott utána. Zsíros hajam van, amit általában 3 naponta kellett mosnom. Kb. 2 hónapnyi használat után éreztem azt, hogy lassacskán kitolódik 4 napra a hajmosások közti idő, illetve a hajam sem olyan zsíros (még a 4. napon sem), mint korábban. A hajam nem nehezedik el, és van tartása. Biztos vagyok benne, hogy egy jó ideig maradok ennél a márkánál, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Karolina11

2018. április 3.

Egyszerűen a legjobb, ami natúrok közül a kezembe került. És az ára sem annyi, ami itt szerepel. A balzsammal együtt használva pedig tökéletes páros.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

eszta

2017. szeptember 9.

Nagy reményekkel ruháztam be a fenti samponra és a mellé kapható balzsamra, (véleményem szerint szállítási költséggel együtt brutál áron) mivel sajnos a hajam elég gyorsan zsírosodik, 2-3 naponta kell mosnom. Lassan 3 hónapja tesztelem, azonban sajnos semmilyen pozitív változást nem érzékelek... sőt, a hajam eddig normál samponnal hajmosást követő napon még egész tűrhető volt ám ezzel az egyebként zsírosodásra ajánlott termékcsaláddal vállalhatatlan, így marad a szokásos 2 naponta hajmosás projekt. Eddig kitartottam, bár számomra az is furcsa, hogy elég sokszor viszket után a fejbőröm, ami egyébként sosem volt jellemző. Biztos, hogy nem fogom újra venni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

takiedit

2015. november 18.

Pár hete elhatároztam,hogy átállok a natúr termékekre,hátha az rendbe hozza a sok vegyi festéstől és szőkítéstől roncsolódott hajamat. Erre a samponra és a hozzá való balzsamra esett a választásom,és nem bántam meg. A sampon csak enyhén habzik,de hatásos. Viszont a hetek elteltével a hajmosás után egyre szárazabb lett a hajam...nagyon nehezen lehetett kifésülni...ami szerintem normális. Sok helyen olvasni,hogy 2-3 hónap is eltelhet,mire a szilikon maradványok eltűnnek a hajból,és a natúr termék hatni kezd. Én most tartok 3 hétnél,még kell egy kis idő. Szóval a sampon önmagában nem a legjobb....Na de a hozzá való natúr balzsammal elmondhatatlan az eredmény! Selymes, fényes, könnyen kezelhető,nem nehezedik el....Összességében a sampon és a balzsam együttes használata garantáltan tuti végeredményt hoz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.