Estée Lauder Daywear Advanced Multi Protection Anti-Oxidant Crema Oil-Free SPF25

Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2012. április 8.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olajmentes hidratáló krém,minden bőrtípusra,mely segít megelőzni és halványítja az öregedés első látható jeleithatékonyan védve bőrét a környezeti ártalmak többirányú támadása ellen.Maximális védelmet nyújt a káros sugarakkal szemben.Bőre így azonnal védekezni tud az öregedés első látható jeleinek kialakulása ellen.Folyamatos nedvességgel látja el a bőrt,így az napról napra simább,ragyogóbb és egyenletesebb lesz.Bőrgyógyászok által tesztelve.

Water / Aqua Butyloctyl Salicylate Ethylhexyl Salicylate f Ethyl Macadamiate Methyl Trimethicone szil Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters eo I h Butylene Glycol h 1 0Butyl Methoxydibenzoylmethane f Octocrylene f PEG-100 Stearate ti 0 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Dimethicone eo I szil 1 0Glyceryl Stearate eo I euCetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Silica Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Fumaria Officinalis (Fumitory) Extract Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Hydrolyzed Rice Extract Laminaria Saccharina Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Artemia Extract Hydrogenated Lecithin eu Thermus Thermophillus Ferment Squalane eo 1 0Glycerin h 0 0Linoleic Acid eo Caffeine Ethylhexylglycerin Cholesterol eo I eu 0 0Lecithin eo I eu Dipotassium Glycyrrhizate gy Ergothioneine a Sodium Hyaluronate h 0 0Polyquaternium-51 Potassium Cetyl Phosphate ti Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Trehalose h Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Caprylyl Glycol eo I h Sodium PCA h 0 0Cyclodextrin Urea h Dehydro Xanthan Gum Stearic Acid eo I eu 2 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Nordihydroguaiaretic Acid a Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Citric Acid kh Sodium Dehydroacetate ta Fumaric Acid Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Phenoxyethanol ta Disodium EDTA BHT a I ta Parfum / Fragrance i Butylphenyl Methylpropional i Benzyl Salicylate i Linalool i Lyral i Mica CI 42090 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

kneva

2016. június 25.

Sajnos nem vált be, olyan, mintha nem szívódna be, és egy fényes rétegben a bőrömön marad. Pedig olaj mentes. Nem is értem. A régebbi verziót többször újravettem, az jó is volt, de amióta megújították az összetételét, nekem nem jó valahogy...az illata viszont valami isteni. 2,5 csillag, ha lehetne adni felet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

SanTheresa

2016. május 7.

Csodát vártam ettől a krémtől, de egyáltalán nem teljesítette az elvárásaimat. Hidratál, de inkább zsírossá teszi a bőrömet, ami még az alapozón is átfénylik (bb/cc krémet nem is tudtam rá használni). Ki is pirosodtam-pattogtam tőle, amit azért egy ilyen árkategóriától sértésnek veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 7.

Keesia

2015. november 28.

Sokáig nem használtam hidratálókrémet, mert az eddigi drogériás próbálkozások mind a kukában végezték, de ezt nagyon megszerettem! Gyorsan beszívódik és nem hagy maga után kellemetlen érzést, nagyon szépen hidratálja a bőröm, sokkal simább és finom puha lett, már nem hámlik (olyan értelemben, mintha enyhe kémiai hámlasztó lenne - és most már látom is az összetevőknél, hogy van benne, már nem tapasztalom azt, mint eddig, hogy le tudom kaparni a bőröm az orromról és a homlokomról). Összességében kellemes érzetű, finom illatú, könnyű és hatékony hidratálókrém, plusz pont az SPF-ért. Aki hajlandó érte kifizetni ennyi pénzt, és nincsenek különleges elvárásai, annak ajánlom, de nekem a harmadennyi áru Bioderma Hydrabio Light is hozza ugyanezt a hidratálást, csak fényvédelem nélkül.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Edit4000

2015. november 19.

A fényvéd miatt vettem meg. Nekem nehezen szívódk be, fényes az arcom tőle, de mehfrlelően hidratàl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

bogibooo

2012. október 21.

mintánk kaptam ezt a krémet, de hozta a szokásos luxuskrém formát: kipattogás és csúnya bőrkép. Lányok sztem ami csodákat művel és kb 300ft-ból előállítható a gyógyszertári krém+kókuszolaj+argánolaj (tiszta). Ennyi. Nem kell több, mert csak hamis ígéret...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

réka

2012. május 20.

Már kb két hónapja használom.Könnyen beszívódik,kellemes a használata.Hosszabb szabadban tartózkodás esetén azonban kevés a fényvédelme,kell fölé még fényvédő.A ráncok elleni harcban nem láttam javulást ,amúgy télen Kaviczky krémet (nappali védelmező ) használok nappal,az E.L.- a spf 25 miatt vettem a tavaszi,nyári időszakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 20.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ergothioneine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Urea
Vitaminok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Squalane, Linoleic Acid, Cholesterol, Lecithin, Caprylyl Glycol, Stearic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Lecithin, Cholesterol, Lecithin, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Stearic Acid
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Lyral
Színezékek: CI 42090, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Squalane eo 1 0

Cholesterol eo I eu 0 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.