Estée Lauder

Ár:   17 895 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Miliana, az összetevőket feltöltötte: Kencefice, Módosítva: 2018. július 7.

Ár:   17 895 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzletek
Kategória:   Hidratáló krémek

SPF15 fényvédelemmel.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Ethylhexyl Salicylate f Butyloctyl Salicylate Butylene Glycol h 1 0Polyester-8Butyl Methoxydibenzoylmethane f Cetyl Ricinoleate eo Steareth-21 ti I eu DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Caprylic / Capric Triglyceride eo Polysilicone-11 szil Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Hordeum Distichon (Barley) Extract Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Hydrolyzed Rice Bran Extract Fumaria Officinalis (Fumitory) Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Artemia Extract Vitis Vinifera (Grape) SeedThermus Thermophillus Ferment Cholesterol eo I eu 0 0Polyquaternium-51 Lecithin eo I eu Ergothioneine a Caffeine Linoleic Acid eo Pentylene Glycol Isopropyl Myristate eo I i 5 3Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Behenyl Alcohol eo I al Triacontanyl PVP h Glycerin h 0 0Acrylic Acid/ Isobutyl Acrylate/ Isobornyl Acrylate CopolymerC12-13 Alkyl Benzoate Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 01,2-Hexanediol ta Urea h Caprylic / Capric Triglyceride eo Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Citric Acid kh Sodium Hyaluronate h 0 0PPG-15 Stearyl Ether Benzoate eo Caprylyl Glycol eo I h Trehalose h Lecithin eo I eu Sodium Hydroxide Fumaric Acid Cyclodextrin Nordihydroguaiaretic Acid a Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Parfum / Fragrance i Disodium EDTA BHT a I ta Sodium Dehydroacetate ta Phenoxyethanol ta CI 77491 sz Titanium Dioxide f 0 0

Ár: 4000Ft/15ml , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost
Doorikad

2019. október 21.

Pocsék krém. Műuborka szaga van, és dehidratálja vagy nem tudom mit csinál a bőrrel, de míg le nem mostam a krémet, tele lettem ránccal, mikor elhasználtam a tesztert. Anyukám is ugyanezt tapasztalta. És ahogy nézem, rettenetesen drága, ráadásul csak 15ös fényvédő van benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 21.

sjokoladekake

2019. március 14.

Eddig az Estee Lauder DayWear BB krémet használtam, de hétvégén megtudtam, hogy az a termék már nem rendelhető, így ezt a krémet vettem helyette. Szerintem a BB krémhez képest kevésbé fed jól, a nap végére fényes lesz az arcom amit eddig a BB-vel nem tapasztaltam, és a fényvédelem is csak SPF15 a BB krém 35-öséhez képest. Lassan szívódik be, így várnom kellett pár percet hogy a pirosítót használni tudjam.
Egyébként nem rossz krém, csak volt már jobb is. Az ára sem vészes, valaki lent írta, hogy ez drágább, de a BB 12e ft volt és 30 ml, ez a krém pedig 18e és 50 ml.
Nem tudom, hogy miért vonták ki a forgalomból a BB-t, de ez biztosan nem fogja helyettesíteni azt. Aki esetleg szintén a BB-t használta light árnyalatban és talált helyette alternatívát, legyen kedves és jelezze nekem is. Köszönöm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Svetlana

2018. október 17.

Gyönyörűen színezi és egységesíti az arcot, de sajnos szilokontartalmú, aki írtí, hogy pattija lett tőle, az emiatt van. Imádnám, de hosszútávon ezen összetevője miatt maradok a CC krémnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

kakaska

2017. október 24.

Első színezett hidratálóm volt. Sokáig ezt használtam. Szépen beleolvadt a sötétebb bézs bőrszínembe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

dobolank

2015. szeptember 8.

Mindent elmondtatok már róla, csak megerősíteni tudom, hogy jó kis cucc. Végül is a nyaram nagy részén őt tervezem nappali krémnek, így megoldódott a nyári alapozó kérdése is. Sőt, idén nyáron csak annyit leszek a napon, hogy valószínűleg a nyári napvédelemre is elég lesz (sajnos).

update
Továbbra is jónak tartom, de kicsit kipirosodok tőle, felteszem inkább a zsibire, hátha valaki jobb érzéssel használja mint én. Háromnegyede-kétharmada van meg, nem látszik át, a használat és a súly alapján tippelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

update

chanelbaby

2014. április 14.

Nyáron nem igazán szeretem a nehéz krémeket és az erős fedésű alapozókat ezért vásároltam meg. Az Estée Laudertől a Daywear,Hydrationist és a Perfectly clean termék családokból szoktam válogatni, és ebben a krémben sem csalódtam! Szürkés-fehéres színe van kinyomva a tubusból ami aztán alkalmazkodik a bőr színéhez, nagyon enyhe fedése van úgyhogy bőrproblémákkal küzdőknek nem ajánlanám, de az egyenletes bőrszín eléréshez tökéletes. Az illata isteni, engem valamiért a sárgadinnyére emlékeztet.Viszont amire oda kell figyelni hogy egy vékony réteg púder mindig kerüljön fölé különben a nap közepére diszkógömb lesz a fejünk:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

szusmus

2014. február 19.

Egészen kivételes a színezett hidratálók között: nincs az a tipikus önbarnító szaga, amit ki nem állhatok, hanem a DayWear krémek jól megszokott friss, uborkás illatát örökölte meg elődjeitől. Na, ezzel nálam nyert is. Egészen fura állagú. Amikor először próbáltam a mintáját, azt hittem, hogy nem is a megfelelő krémet tartom a kezemben, hanem egy bőrradírt. Világos, szürkésfehér színű, apró szemcsékkel. No, hát gondoltam, lesz ami lesz, felkenem. Benéztem a tükörbe, és még mindig gyanús volt, mert semmit nem tapasztaltam a színezett voltából. Tettem-vettem, majd ismét a tükörbe nézve tapasztaltam, hogy tényleg szép színt kapott a bőröm. Olyan volt, mintha egy nyaralásból tértem volna haza. Szóval összességében szeretem, ami hibája van, hogy kissé fényes tőle a bőröm, púdert igényel.

Update: rengeteg pattanásom lett tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Update: rengeteg pattanásom lett tőle!

Lívia

2013. november 10.

Abszolut Estee fun vagyok! Ez az 1 márka amiben még SOHA nem csalódtam.
Már régóta birtoklok egy ilyen színezett hidratálót, és nagyon szeretem. Alá persze használok hidratálót és arra viszem fel, de még így is hatásos, kisimult lesz a bőröm tőle.
Fedése nem túl sok, pont elég, szépen eloszlatható, és finom az illata is, mint amilyen általában az Esteek-nek. Valóban nagyon drága,de én azt mondom megéri, mert a drágább,mindig jobb és a minőséget meg kell fizetni!
Amikor megvettem barátnőm le akart róla beszélni, hogy ő ennyit biztosan nem adna ki rá...gondolkoztam én is sokat, mászkáltam a sorok között, de csak mindig visszamentem megillatozni, és tudtam, hogyha ott hagyom, akkor azóta is erre vágynék és nem hagyna nyugodni. Jól döntöttem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Abszolut Estee fun vagyok! Ez az 1 márka amiben még SOHA nem csalódtam.

Kencefice

2012. december 18.

Amikor kb 2000 Ftért lehetett kapni a kis kiszerelést, akkor felvásároltam annyit, amennyit a pénztárcám bírt, de sajnos vége szakadt a jó világnak amikor elfogytak és az eredeti árat sokalltam érte. Most szerencsére nagyon jutányos áron ismét hozzájutottam. Olyan igazi Lauder-es uborkás illata van és nagyon szép természetes fedése. Semmilyen bőrhibát nem kendőz el, csak szebbé teszi az arcot. Igazán jól tavasszal- nyáron lehet használni, így most ha kiövendeztem magam pár nap után, hogy újra a birtokomban van egy, el is fogom tenni későbbre.
Most látom, hogy nincsenek fent az összetevők, nemsokára feltöltöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

Most látom, hogy nincsenek fent az összetevők, nemsokára feltöltöm.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 30.

Amikor behozták a Douglas-ba, párszáz forintért lehetett venni mini tubusban. Gyanús volt, hogy ez lett volna az ingyenes minta, de tényleg olcsó volt, vettem egyet. Hipergyönyörű arcbőrt csinált, és nálam nem volt semmi mellékhatása, pedig nekem is kombinált bőröm van. Igaz, én nem nyáron próbáltam ki, hanem ősszel. A következő héten visszamentem hogy veszek még, de már nem volt. Akkor még hírét sem hallottam BB krémnek, most sem használok, nem tudom összevetni, de ez szerintem jóval többet tud, mint egy színezett hidratáló. Tényleg nagyon drága, de megéri, ha valakinek próba után beválik, na és persze ha ki tudja fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 30.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Triacontanyl PVP, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Cetyl Ricinoleate, DI-C12-15 Alkyl Fumarate, Caprylic / Capric Triglyceride, Stearyl Alcohol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Cholesterol, Lecithin, Linoleic Acid, Isopropyl Myristate, Behenyl Alcohol, Squalane, Caprylic / Capric Triglyceride, PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, Caprylyl Glycol, Lecithin
Emulgeálószerek: Steareth-21, Stearyl Alcohol, Cholesterol, Lecithin, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Lecithin
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Polysilicone-11, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-21, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, BHT, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Felületi hártya képző anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Cholesterol eo I eu 0 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.