Estée Lauder

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2018. október 9.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Nem látja és nem érzi. Az IntuiTone technológia garantálja, hogy az alapozó árnyalata igazodjon a bőrhöz és hű maradjon hozzá minden fényviszonyban. Friss, hibátlan, ragyogó bőr. Ultra könnyű, hagyja a bőrt lélegezni. Olajmentes.

Hosszantartó, minden etnikum számára megfelelő színárnyalatokban kapható.

Edit68

2018. november 4.

Impulzus vásárlás volt a Müllerben. Van már DW stay in place normál, light, nude fresh kollekcióm, de egyik sem igazán tökéletes számomra. Fedjen, mégse látszódjon, szép bőr hatás, egész nap bírja, ne legyen benne alkohol és parfüm, ezeket a tulajdonságokat keresem. Amikor feltettem és belenéztem a tükörbe, azt gondoltam: Megvagy végre!! Már csak a színt kellene tökéletesíteni, a DW 2N1, Light 2.0 megfelelnek számomra, ebből viszont 2WN1 vagy 2CN1 felelhet meg a neten található segédlet szerint. Sajnos a 2CN1-et nem tudom kipróbálni, nem sikerül beszereznem. Már nem gyártják (kár!) és itt-ott elvétve gyér színválasztékban van, pedig télen ez jobb lehetne.
Ha valaki tud valahol ajánlani, szívesen veszem.
Hozzátartozik még, hogy még tökéletesebb, beájulós eredményt produkál Chanel perfection lumiere velvet, de az alkohol és parfüm tartalma miatt az nem lehet a mindennapi alapozóm. Egyébként a két termék nagyon hasonló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 4.

Ha valaki tud valahol ajánlani, szívesen veszem.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 10.

Nehéz ennyi tartalmas vélemény után már újat mondani erről a kiváló folyékony állagú alapozóról. Ebben a hőfokban már egyre inkább keresem a "szinte mintha nem is lenne rajtam semmi" érzést nyújtó alapozókat, amire egy kellemes alternatíva. Természetes hatást nyújt, nem oxidálódik és nem tömíti el a pórusokat. Egy kis enyhe fixálással egész nap a helyén marad. A kiszerelése tökéletesen utazóbarát, ami nyáron nem egy utolsó szempont. Nem csodaszer, mert olyan nincs, vagy ha létezik, akkor szóljon, aki megtalálta, de az igényeimnek pontosan megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 10.

Chrissy

2017. március 30.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Teljesen egyetértek Mucsival, az Estée Lauder alapozóknál nincs jobb. Ez is kiválóan sikeredett. Nagyon könnyű, folyékony alapozó, amelyet könnyű szépen eloszlatni, egyenletesen fed, valóban light érzés a bőrön, nagyon kényelmes viselni. Közepesen fed, az esetleges nagyobb bőrhibákra kell korrektor. Matt, kicsit púderes hatású a finishe. Invisible-nek nem invisible, de semmiképpen sem maszkos hatású, nagyon természetes az összkép, de azért nem lehet letagadni, hogy smink került a bőrre. Kicsit sem szárít és nagyon szép tőle az arcbőr. Valóban nem érezni, hogy ott van. Érdemes fixálni púderrel, akkor nagyon tartós is.
Van Double Wear alapozóm is, az töményebb, szerintem inkább alkalomra való. Ez sokkal könnyedebb, ezáltal alkalmasabb a mindennapi használatra.
Szoktam együtt is használni őket, ha van időm "alkotni", az IF kerül az orcákra és a homlokomra, a DW pedig az arcom középső részére, ahol tágabbak a pórusok, illetve a szemem alá, mert erősebben fed és eltünteti a szemem alatti világosabb részt. Nem elírás, másokkal ellentétben nekem nem sötét, hanem világos karikáim vannak :) Valahogyan kb. 2 árnyalattal világosabb ott a bőröm.

Én igazából azoknak tudom ajánlani, akik nem szeretik az erős sminket, sokkal inkább a természetes hatásra törekednek és nincsen sok takargatnivalójuk. A BB és CC krémek fedését kevésnek érzik, vagy tömörnek a sok összetevős készítményeket. Illetve jó megoldás a folyton rohanásban lévőknek is, mert ezt könnyebb felkenni és eloszlatni, mint általában az alapozókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

izabellamelinda

2016. szeptember 10.

Nagyon jó, könnyű alapozó, egyenletessé teszi az arcbőrt. Fedése közepes, viszont nem tömiti el a pórusokat, és természetes hatást biztosít. Állaga és illata is nagyon jó, egyik kedvenc alapozóm tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Mucsi

2016. május 4.

Kedvenc! Az Estée Lauder alapozóknál jobbat még nem találtam, ezért nem is kísérletezek többet,mert csak elszomorít a többi... nagyon könnyű, egyáltalán nem lehet érezni hogy van valami az ember arcán...A fedése is megfelelő, akiknek kevés bőrhibájuk van. Szépen egységesít szeretem!!! Úgy tudom sajnos már kivonták a forgalomból... Legalábbis a Douglasba már nem volt és azt mondták nem is lesz..nem örülök neki....De remélem még máshol azért van belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Vanília

2016. április 15.

Itt szereztem be egy nagyon kedves krémmániás lánytól és azóta szívesen használom. Féltem az árnyalattól, amikor megrendeltem, mert nagyon világos a bőröm és a szín nem a legvilágosabb, hanem a 2CN2-es volt. És érdekes módon mégis működik és teljesen természetes a bőrömön. Megjegyzem, eleinte nem is mertem magában felvinni, csak kombinálva egy túl világos alapozóval - hogy kiegyenlítsék egymást. DE rájöttem, hogy önmagában sokkal jobban működik. Töröm a fejem, hogy négy vagy öt csillagot érdemel-e, mert nyilván nem egy olcsó termék, de az nagyon tetszik benne, hogy ennyire visszafogottan, elegánsan halvány, lágy és természetes, szóval megítélem az öt csillagot:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

pofi89

2016. február 17.

Zsíros-kevert arcborrel olyat kerestem, ami mattít, szépen kiegyenlíti az arcom és nem fulladozok alatta. Ezt a reptéren vettem leárazva 19 euróért, ennyiért megreszkíroztam az ott található színt is, de szerencsére pont passzol (nagyon világos árnyalat kell mindig). Az állaga túl folyékony, és ha sminkelek várn ikell pár percet, amíg picit megszárad, hogy folytathassam, de egyébként kozepes fedésu, kellemes-púderos hatása van, jó rá sminkelni. Pár óra után fényesedik, de csak olyan egészségesen, és le lehet púderozni is szépen ha szukséges. Egy hosszabb nap után azért már nyilván nem olyan, mint reggel, de nem csomósodik vagy porog le, fent marad és nem ragad. Nem tudom még, hogy megveszem-e teljes áron késobb a kovetkezot, de teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Mya

2015. november 3.

Nagyon jó kis alapozó, a fedése nem túl erős, de mégis valahogy szebbé, fiatalabbá, kisimultabbá teszi az arcbőrt. Amikor ez volt rajtam, mindig megdícsértek milyen szép az arcom. Tartóssága is teljesen rendben van, bár én mindig puderrel fixalok minden alapozót, így estig tökéletes. Nekem a színe nem az igazi, ezért megválnék tőle. Aki szeretné, eladó termékeim között megtalálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

rekag

2015. szeptember 9.

A 2CN1 színt vettem meg belőle, ami elsőre elég világosnak tűnt, de télen sajnos biztosan sötét lesz majd, úgyhogy amíg ki nem fakul teljesen az a pici szín az arcomról, addig igyekszem elhasználni. Nagyon híg, vizes hatású alapozó, de felvitelnél nem szárad olyan gyorsan mint pl. a True Match, úgyhogy nem kell szupergyorsan eloszlatni. Én jobban kedvelem a krémesebb textúrájú alapozókat, de azért megbirkózom ezzel is. :) Nagyon enyhe fedése van, inkább csak színkorrekcióra alkalmas, de valóban észrevétlen marad a bőrön és gyönyörű tónusúvá teszi az arcom, kicsit photoshoppol. :) Szépen tartja magát egész nap, nem fényesedik át a t-zónám, főleg ha használok alá egy kis primert is. Illatmentes, nem okozott semmi csúnyaságot, úgyhogy 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Glowla

2015. január 20.

Rendkívül híg fluid, bevallom szeretem felrázogatni. Viszont felrázás után hagyni kell egy kicsit ülepedni, különben hirtelen kinyitásnál kiöklendez egy nagyobb adagot. Nagyon keveset használok belőle, (kb. 1,5 cm csíkot ecsettel (kis lila Shiseido) igazán vékonyan. Ebben a mennyiségben engem nem szárít le, és nem is zsírosít ki, de ha vannak apró pörsenések, azokba kíméletlenül belekap. Nagyon jó vele dolgozni, és gyönyörű természetes eredményt ad. Ritkán púderezek rá. Nekem egy pöttyet szilikonos érzés; közelről pirinyó csillámos, parfüm nincs benne, olyan enyhe festékillatú.
1CN1 árnyalatban van meg, ami a téli színemhez szuper. Szeretnék még belőle egy nyári sötétebb árnyalatot is, amivel tavasszal lehet keverni a világosat, amíg hozzá nem barnulok. Arra is jó a két árnyalat, hogy az évszakok között váltogatni lehet: télen a sötétebb kontúrozás sötét részeihez, nyáron a világosabb a világos részekhez és/vagy highligternek. Így párhuzamosan kihasználhatók, mert elég híg, biztos a rovására megy a besűrűsödés.
Összességében szuper, én nagyon szeretem.
PS Lisa Eldridge egy Vitalumiere Aqua videójában nagyon nem spórolt a Chanel versenytárssal, amitől elborzadtam; még annyit tanácsolt, hogy sötétedik a festék az arcon, érdemes világosabb árnyalatot venni belőle. Ebben lehet kis igazság.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Összességében szuper, én nagyon szeretem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!