Estée Lauder

Ár:   18 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wdorika, Módosítva: 2016. március 28.

Ár:   18 800 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Méregtelenítő éjszakai hidratlálókrém antioxidánsokkal minden bőrtípusra

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Glycerin h 0 0Polysorbate-60 ti I eu Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract Hydrogenated Polydecene eo Propanediol h Squalane eo 1 0Sorbitan Stearate eu 0 1Cetyl Palmitate eo 0 0Tridecyl Stearate eo Laminaria Saccharina Extract Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Hydrolyzed Rice Bran Extract Citrus Reticulata (Tangerine) Peel Extract Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract Hydrolyzed Rice Extract Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract Fumaria Officinalis Flower/Leaf/Stem ExtractTriticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Polygonum Cuspidatum Root Extract a Thermus Thermophillus Ferment Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Extract i Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Saccharomyces Lysate Extract h I gy Limonium Vulgare Flower/Leaf/Stem ExtractEthylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Artemia Extract Cholesterol eo I eu 0 0Algae Extract eo I h Linoleic Acid eo Dimethiconol eo I h I szil Isohexadecane eo Sodium Hyaluronate h 0 0Lecithin eo I eu Tridecyl Trimellitate eo 1-Dodecanol eo I eu I al Glycyrrhetinic Acid gy Trehalose h Sucrose h Ergothioneine a Acrylates/ Aminoacrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Dipentaerythrityl Hexacaprylate / Hexacaprate eu Acetyl Glucosamine h Ethylhexylglycerin Butylene Glycol h 1 0Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Caffeine Palmitic Acid eo I eu 2 0Sodium PCA h 0 0Stearic Acid eo I eu 2 0Urea h Caprylic / Capric Triglyceride eo Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tetrahexyldecyl Ascorbate a I v Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Myristyl Alcohol eo I al 2 4Polyquaternium-51 Citric Acid kh Sodium Hydroxide Polysorbate-80 ti I eu 0 0Sodium Benzoate ta Fumaric Acid Cyclodextrin Parfum / Fragrance i Disodium EDTA BHT a I ta Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Linalool i Butylphenyl Methylpropional i Hydroxyisohexyl 3-& 4 Cyclohexene CarboxaldehydeBenzyl Salicylate i CI 42090 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz

Ár: 6000 , Eladó: szanaci
Állapot: Párszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel posta foxpost
Estée Lauder utazó méretű termékek
Ár: leírás szerint + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan termékek, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
SchmitterBettina

2019. szeptember 21.

Jó illata van nagyon, könnyen szivódik be. Reggelre nem lesz csupa olaj meg zsír az arcom. Szép puha bőrt eredményez. De az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

wildrose

2019. szeptember 17.

Csodás, szolid illatú, könnyű, selymes állagú arckrém, azonnal és tökéletesen felszívódik, nem extrán, de szépen táplál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 17.

straubpanni

2019. szeptember 8.

Csodaszer a bőrömnek éjszakánként. Amióta ezt használom frissebben ébred a bőröm reggelente. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Lillaa

2019. április 14.

Imadom az illata is jo, allaga szuper szinte rogton beszivodik, nem irritalja a borom, semmi pattanas. Nem tudnek rola rosszat mondani. Nekem megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

claudia.nyilas

2019. március 6.

Szettben vettem a nappali krémjével és a szemkörnyék ápolójával együtt. Először féltem, hogy talán túl sok lesz a kombinált bőrömbek, de nem így lett. Kezdek beleszeretni az EL termékekbe. Nagyon bevált, nem lettem se pattanásos se nem váltott ki semmilyen allergiás reakciót sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Lexi99

2019. január 16.

Csak néhány mintához volt szerencsém, de nagyon bevállt, sokkal frissebbnek éreztem a bőrömet, a tapintása is sokkal kellemesebb volt. Nem olcsó hatást kelt, valóban sokat tud a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

tiffanyriti

2019. január 2.

Sajnos nem vagyok jó abban, hogy rendszeresen használjak vmit minden este és reggel. Viszont éreztem az arcbőrömön egy kor után, hogy szüksége van vmire. Ezt a krémet azonban használom rendszeresen, most már harmadjára veszem újra. Nappalra én nem is használok semmit.
Nem használom minden nap, inkább hetente háromszor négyszer, de így is szépen hidratálja, puhítja, simítja az arcom. nem zsíros, lágy krém, nekem bejön az illata is, olyan szolid könnyű növény/enyhe uborkaillat. gyorsan beszívódik, reggelre, érzem és látszik hogy arcom simább, puhább, valóban egészségesebb, és üdébb látványt nyújt:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

bellah

2018. november 27.

Csak mintát próbáltam belőle, de nekem eléggé bejött, nagyon kellemes, puha tapintású lett tőle a bőröm. Kár, hogy uborka illata van. :D Nem kellemetlen, de lehetne jobb is. Ennek ellenére megy a 4 csillag, mert szerintem jól hidratál. Az ára miatt vonok le egyet, kicsit túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Edit68

2018. augusztus 6.

Mintát kaptam belőle szaküzletben. Nincs zsíros, ragacsos érzet utána, bársonyos, puha bőrképet ad. Egy csillagot levonok az illatanyag miatt, mivel számomra az alkohol és a parfüm tiltólistás az arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

bcsilla

2018. április 21.

Nem túl zsíros, könnyen beszívódik, reggelre szép a bőröm tőle. Kellemesen hidratál, és hosszútávon sem irritálja a bőröm. Számomra megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Saccharomyces Lysate Extract, Algae Extract, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Sucrose, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Sodium PCA, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Alkoholok: 1-Dodecanol, Behenyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polydecene, Squalane, Cetyl Palmitate, Tridecyl Stearate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Cholesterol, Algae Extract, Linoleic Acid, Dimethiconol, Isohexadecane, Lecithin, Tridecyl Trimellitate, 1-Dodecanol, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Palmitic Acid, Stearic Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Polysorbate-60, Sorbitan Stearate, Cholesterol, Lecithin, 1-Dodecanol, Dipentaerythrityl Hexacaprylate / Hexacaprate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Polysorbate-60, Cetyl Alcohol, Polysorbate-80
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Coffea Arabica (Arabian Coffee) Seed Extract, Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, BHT, Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2