Estée Lauder

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apple, az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, ultra-krémes formula a tökéletes fedésért és a selymesen matt végeredményért.

12 árnyalatban kapható.

3000 Ft Estée Lauder Pure Color Envy Matte
Ár: 3000 , Eladó: AuriliaTrimcova
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás, személyes átvétel
Ár: 3500ft+posta , Eladó: monika1966
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Fox és posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Kamea

2020. április 29.

BLUSH CRUSH árnyalat, kellemes, üde rózsaszín, némi barackos beütéssel. Igazi tavaszi-nyári viselet. Abból adódóan, hogy matt, talán nem olyan lágy és krémes, mint amit az EL Envy rúzsoktól megszokhattunk. Kicsit nehezebben terül, talán hajlamosabb a redőkbe is beleülni, ha ilyen helyet talál magának az ajkainkon.
Nekem az a módszer vált be, hogy reggel ajakecsettel viszem fel és napközben már csak magával a rúzzsal korrigálom. Így számomra sokkal szebb, tartósabb és fixebb a végeredmény. És még egy jó pont: ily módon használva még ebben a maszk fel-, és lerakós időszakban se kell lemondanom a rúzsozott ajkakról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 29.

Lexi99

2019. január 16.

Könnyen lehet vele dolgozni, Blush Crush fantázia nevű matt rúzst használom, a színe pont illik hozzám, és nem szárítja ki a számat sem. Tartós is. Nem kenődik, jól pigmentált. Mindent tud amit egy rúzstól elvárok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Lussi

2018. december 2.

Nekem csak az Extrovert árnyalat volt meg, de nagyon foltosan fedett és csúnyán összegyűlt az ajkak belső részén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Kobayasi

2018. november 27.

Imádom, imádom. Alig várom a következő rúzs megvásárlását. Nekem nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Imádom, imádom. Alig várom a következő rúzs megvásárlását. Nekem nagyon tartós.

mikkamakka75

2018. július 13.

Nekem is a sötèt pink színű van meg, de azt hiszem ebből a formulàbòl ez az egy is több, mint elèg. Felkenve szèp telt színe van, kontùr nèlkül is teljesen jò, de nagyon szàrítja a szàmat, rondàn ès hamar kopik, ha alàhidratàlok, akkor meg elcsùszik ès màr egy ivàsnàl lejön a fele. A teljes àràt egyèrtelműen nem èri meg. Szerintem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 30.

jún. 28. Hát ilyen is ritkán fordul elő, de hát legyen... Néhányszor még kísérletet tettem a barátkozásra, de a kapcsolatunk inkább ellenkezőjére fordult.
Bármilyen fura, ez az extrán pigmentált rúzs tartósságban igencsak elhasalt nálam. Evéskor úgy kopik, mintha szájkontúrt használtam volna, vékony csík marad az ajkakat keretezve, máshonnan pedig eltűnik. Ez nagyon nem szép, ezért a múltkori felfelé kerekítést most korrigálom. Az első EL rúzs, amiben azt kell, hogy mondjam, csalódtam. És így csak felfelé kerekített három csillag marad.

jún. 12. EL "fanatikusként" erről a rúzsról én nem tudok áradozni, pedig megtenném, ahogyan szoktam is. A pigmentáltsága szinte meghökkentő, intenzív színek közül választhatunk. Hibátlan a csomagolás, ahogyan azt az EL-től már megszokhattuk. De akkor miért nem vagyok érte mégsem oda? A mattra száradó formula, a döbbenetes színmélység lehet valószínű az oka. Zavar, hogy szinte addig kell befelé felvinni az alsó ajkunkra, hogy a "szánkba belülre is kerüljön" - mert nem esztétikus az ajkunk halványabb részét kis vékony csíkban látni középen. Másrészt, ha nem rendelkezünk csodásan telt ajkakkal, ez a formula inkább keskenyíteni fogja az ajkainkat, mint teltebbnek látszatni. Két árnyalatot vásároltam belőle, ezek a 320 Volatile - nagyon piros kis narancsos beütéssel és a 220 Unattainable - mély pinkes szín.
Felfelé kerekített négyest kap tőlem, mert attól,hogy nekem ez a formula (már) nem jön be, merészebbeknek egy jó rúzs lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 30.

florcsiii

2018. június 11.

Itt vettem egy kedves krémmániástól a 330-as Decisive Poppy árnyalatot. Az Envy családból már a metallic matte kollekcióból több színem is van, ezért tudtam, hogy kb. mire számíthatok. A szín gyönyörű és rendkívül pigmentált már egy húzásra is. Ha nem eszek, akkor egész tartós. Kicsit szárít, pedig rakok alá primert. Nem rossz, de vannak sokkal jobb matt rúzsok ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

umpalumpa

2018. június 5.

Jöttem áradozni. A szín, amit itt szereztem, nem hétköznapi: lila is és rózsaszín is, élénk, de nem olyan nagyon neonosan. A neve Stronger. Régen kerestem már egy ilyen árnyalatot.
A rúzs textúrája kicsit keményebb, nehezebben siklik, mint a "sima" Envy. Viszont valamivel jobban tart, pedig az előbbi is tartós. Nem foltos, természetesen, nem kopogós matt, olyan bársonyos inkább. Pirosítónak is használom, mint mostanában több rúzsomat.
Tökéletes 5 csillagos. Jelenleg a legkedvencebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 5.

Tökéletes 5 csillagos. Jelenleg a legkedvencebb!

Mancsusz

2018. január 2.

Tavaly nyáron vettem meg 430 Extrovert árnyalatban, elképesztően gyönyörű szín, imádom! A csomagolás is nagyon tetszik.Több Estée terméknél is előfordult már, hogy először nem szerettem, de aztán meg nagyon. Ez a rúzs is egy ilyen, most már benne van a TOP 3 kedvenc között. Ajakkontúr ceruzát mindig használok hozzá, mikor felviszem kissé foltos (bár az ilyen sötét lilás színeknél ez gyakran előfordul, ez volt az oka amiért annyira nem kedveltem), ecsettel szoktam kicsit rájavítani és akkor gyönyörű. Csak egy kicsit szárítja az ajkaimat, de cserébe nagyon tartós, az evésnél is csak kopik. Sajnos mostanában nem igazán láttam már ezt az árnyalatot, pedig fogyóban van nagyon. Én nagyon szeretem, nekem ez szín/termék igazán megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

babyface

2017. február 12.

én vagyok az egyetlen akinek ripityára szárítja a száját? :( nagy envy rajongó vagyok, de sajnos ez a matt verzió kevésbé jött be... ha hidratálót kenek alá akkor ugye nem lesz matt, de ha nem kenek akkor órák múlva csúnyán el kezd kopni és viszi a 'számat' is. :( amúgy nagyon tartós, mert miután ledörgölöm a szín sokáig ottmarad, bárcsak ezt tartaná teljes valójában is. :( nemhiszem hogy újra fogom venni, a sima envy-t továbbra is rendületlenül imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate