Estée Lauder

Ár:   76 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fringilla, Módosítva: 2015. október 17.

Ár:   76 000 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

Regeneráló szérum és hidratáló áttörést jelentő fúziója fekete turmalinnal és többszörösen szabadalmaztatott Contour Lifting technológiákkal.

Fiatalosabbá, feszesebbé és kontúrosabbá teszi a bőrt. A legkáprázatosabb öregedés-korrigáló eredményeket nyújtja. Regenerálja, feltölti a bőrt és helyreállítja annak energiával teli, ragyogó megjelenését.

Water / Aqua Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract Caprylic / Capric Triglyceride eo Methyl Trimethicone szil DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol h 1 0Steareth-2 ti I eu 2 2Glycerin h 0 0Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Pentylene Glycol Phytosteryl/ Octyldodecyl Lauroyl Glutamate Glyceryl Stearate eo I euSteareth-21 ti I eu Laminaria Digitata (Horsetail Kelp) Extract Phormidium Persicinum Extract a Polygonum Cuspidatum Root Extract a Boswellia Serrata Extract Inonotus Obliquus Extract Cordyceps Sinensis Extract a I eo Ligustrum Lucidum Fruit ExtractCucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Acetyl Glucosamine h Hydrolyzed Wheat Protein Arabidopsis Thaliana Extract a Pearl Powder Gold szTourmaline Cholesterol eo I eu 0 0Caffeine Algae Extract eo I h Artemia Extract Ergothioneine a Polysilicone-11 szil Trehalose h Linoleic Acid eo Isohexadecane eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Trisodium Resveratrol Triphosphate a Sodium Hyaluronate h 0 0Decarboxy Carnosine HCL IsoniacinamideGlycine Soja (Soybean) Protein eo I h Polysorbate-80 ti I eu 0 0Parfum / Fragrance i Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Cellulose Carbomer Sodium Hydroxide Citric Acid kh Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Sodium Dehydroacetate ta Caramel sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz

Amanda90

2018. június 12.

7ml-es mintát kaptam, csak szemkörnyékre használom de kitart már több mint egy éve szinte mindennapi használat mellett. 28 éves vagyok és jópár évet simán letagadhatok, pedig száraz bőrű vagyok. Nem tudom, hogy ennek a csodaszernek köszönhetően -e , de szerintem igencsak hozzájárul, hogy ne jelenjenek meg új ráncocskák. Szeretem nagyon, meg is venném a teljes adagot ha mondjuk 30 ezer körül lenne. 70+ért sajnos nem mostanában fogok beruházni rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

klaris171

2016. október 8.

Nem is tudom hol kezdjem az értékelést...
Talán ott, hogy egy tavaszi 2 termék megvásárlása utáni ajándéktáskás akció keretén belül jutottam hozzá a Re- Nutriv termékcsalád számos tagjához, köztük ehhez a krémhez is 15 millis kiszerelésben. Akkor egy gyors kipróbálás után félre is tettem az erős illata miatt, mert szinte csak illatmentes dolgokat használok már (egyedüli bűnöm a MAC Strobe primer, ami él nagyon erős a csábítás az újravételre). Pár napja kíváncsiságból rákerestem itt a véleményekre és az összetevőkre és akkor ugrottam egy hátraszaltót az árát meglátva! Ez komoly???? Hozzá vagyok már szokva a magasabb árcímkékhez de azért ez überbrutál, pláne megnézve az összetevőket: a lista felénél jelennek meg az igazi hatóanyagok (peptidek), addig a shevajak, szilikonok, növényi kivonatok tömkelege szerepel csak, illetve előkelő helyen van az illatanyag.
Szóval miután az összetevő listától nem vagyok elragadtatva, felkenve mégis nagyon műkődik ez a kis kence. Nagyon gazdag, tömör állaga van, mégis egyből nyom nélkül beszívódik, hidratál, kisimít.
Szerintem visszajövök még updatelni, egyelőre még magam sem tudom hogy mit gondoljak... Jó krém, de az ára és főleg az összetevőlista miatt ez most 4 csillag nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Nem is tudom hol kezdjem az értékelést...

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Bizony: a krém extraszuper. Egyetlen hibája van: az ára. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

Bizony: a krém extraszuper. Egyetlen hibája van: az ára. :-(

andrea.horvath79

2013. október 11.

Az egyik netes rendelésemhez választottam ajándékba egy 5 ml próbát. Először a hideg által megviselt bőrömre kentem esténként, de ugyanolyan hatása volt, mint a sima Biotherm hidratálómnak, ami csak a hatodába kerül ehhez képest. Majd reggel kezdtem használni, így jobban bevált. Tovább hidratálta a bőröm, mint az előtte használt Paulás krém, és kellemesebb is volt a viselete.
Azonban 300 eurót nem ér meg, vannak hasonló képességű krémek 50 - 100 euró között is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

fringilla

2013. január 7.

Karácsonyra kaptam ajándékba egy 15 ml-es mintát. Nagyon meg vagyok elégedve vele, minden tekintetben (állaga jól kenhető, hamar felszívódik, nem zsírosít, nem hagy nyomot, nem ragad, hatékony, kellemes illatú, exkluzív csomagolású). Csodakrém. Kár, hogy nem fogom tudni újra venni az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Antioxidánsok: Phormidium Persicinum Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Cordyceps Sinensis Extract, Arabidopsis Thaliana Extract, Ergothioneine, Tocopheryl Acetate, Trisodium Resveratrol Triphosphate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Acetyl Glucosamine, Algae Extract, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja (Soybean) Protein
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A lúdfű kivonata, ami egy Európában és Ázsiában őshonos, kistermetű, virágos növény, melynek igen rövid az élettartama (kb. 6 hét). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun úgy tudja, hogy in-vitro kísérletekkel kimutatták, hogy az összetevő képes fokozni a bőr azon képességét, hogy megvédje magát az UVB károkkal szemben és lehetséges, hogy sejtkommunkáló funkciója is van. A truthinaging információi szerint a bőrt természetes módon liposzómák szállítására ösztönzi, mely azonosítja a bőr DNS károsodását és beindítja a bőr természetes önjavító képességét, valamint erőteljes enzimeket és antioxidándokat is szállít a bőrnek.

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Cholesterol eo I eu 0 0

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Felületi hártya képző anyag.

A CosIng besorolás szerint haj- és bőrjavító anyag. Paula Begoun szerint az összetevő sejtkommunikáló anyag (a sejteket helyes, egészséges működésre bíztató anyag), valamint a carnosine-nak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak